Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak sporo myślałem o tym przeklętym Anoeta dzisiaj i nie wiem czy to warte zachodu żeby wyjść najmocniejszą 11-stką. Wiadomo - nie możemy sobie pozwolić na grę całkowitą rezerwą, ale ja bym postawił na taki skład: Bravo, Vidal, Pique, Verma, Adriano, Roberto, Arda, Rafinha, Messi, Munir, Neymar. Odpoczynek dla Iniesty, Rakiety, Mascherano, Busiego, Alvesa czy Alby. Do tego w 2 połowie przy dobrym wyniku oczywiście rzucić Bartrę za Pique, ewentualnie w samej końcówce Sandro za Neymara.
Ważny mecz na Anoeta nas czeka, ale w lidze przewaga jest dość spokojna - 6 punktów, czyli 2 mecze można przegrać bez konsekwencji do końca sezonu, gdyż mamy lepsze bezpośrednie z ATM i Realem. 7 kolejek - i dużo i mało. Jakby tak wygrać na Anoeta w/w składem to wilk syty i owca cała, bo tytuł byłby praktycznie zapewniony, a i skład wypoczęty na ten piekielnie ciężki mecz na Calderon.
1
Ja dalej całym sercem wierzę, że w razie awansu do półfinału trafimy na Real. To jest moje największe marzenie odnośnie najbliższych 9 dni (od dziś do następnego piątku do losowania) - przejście Atletico i wylosowanie Realu w półfinale :)
0
Chłopie - wtedy zawał murowany! Nie, nie, nie :D zacznijmy mecz z wysokiego C, strzelmy bramkę po 20-30 minutach gry i grajmy spokojnie, dość już emocji...:D
1
Oczywiście Kaziu Węgrzyn się doszukiwał uderzenia a'la Cristiano Ronaldo, ale zwykła przepychanka w polu karnym, nic więcej.
0
Wie ktoś kto będzie pauzował za kartki w rewanżu ? U nas nikt, a w Atleti? Torres na pewno i jeszcze ktoś...?
0
Hm...pierwsza połowa strasznie słaba, druga zaś odwrotnie - Atletico nie istniało i przez 45 minut miało obsrane gacie non stop, tylko co z tego skoro wywieźli dobry wynik. Rewanż mają u siebie, już w pełnym składzie, ze swoimi naprawdę mocnymi trybunami. Wystarczy im bramka i tyle. Mecz jest dalej otwarty, przed meczem się spodziewałem, że nasi załatwią szybko awans, jednak po pierwszych 45 minutach miałem wylot z LM przed oczami. Teraz...hmm...nie jest źle, ale mogło być lepiej. Wierze w Was panowie! Pomimo słabszej formy i trudności - wierze, że przejdziecie Atletico, a potem ? Niech się dzieje co chce!
5
Powiedziałbym bardziej, że jak 10 vs 11 może odmienić mecz.
0
Zobaczymy ile doliczy, dziwny jest ten sędzia strasznie, 10 minut perfekcyjnego sędziowania, a potem 30 minut FATALNEGO. Może doliczyć 1 minute i być zadowolony. Mam nadzieję na przynajmniej 3:1, bo ciśniemy ich niemiłosiernie.
0
2:1 ? Nieeee! Jazda z k*rwami!
1
Teraz! Jedziemy panowie, pozabijać ich i zapewnić awans! Ależ ich MIAŻDŻYMY, taką Barcę chce oglądać!
0
Nie wejdzie tutaj dzisiaj NIC ?
0
Rozszarpać ich panowie, oni nawet nie chcą grać w piłkę, 3 zawodników poza polem karnym. JAZDA!
1
Czemu nie nogą Neeeeey ?!?!
0
Teraz, trybuny dają znak - jazda panowie z nimi! ZABIĆ ICH!
1
Jak po klasyku pisałem, że opadliśmy z sił i nie mamy formy, bo widać to było z Arsenalem i Villarrealem to zostałem wyśmiany, może 1 osoba się ze mną zgodziła na 10. A teraz spójrzmy na to tak. Co gramy z Atletico dzisiaj ? NIC, kompletną kaszanę. Ile razy TA SAMA z Enrique na czele drużyna grała z Atletico Simeone ? 6 razy. Ile razy przegrała? Ani razu. Nie sądzę, że dzisiaj przegrają ale przypomnijcie sobie jak łatwo było nam strzelić gola, tej samej drużynie z którą gramy, w poprzednich meczach kiedy byliśmy w formie. Graliśmy z nimi jak chcieliśmy kiedy były siły i forma, teraz po prostu zniżyliśmy loty, to widać od jakiś 3-4 tygodni. Przyszło nie w porę, być może odpadniemy przez to z LM, ale z drugiej strony patrząc - ta kosmiczna forma dała nam finał PK i (być może) mistrzostwo. Wierzę w Was chłopaki do końca, ale widać po Was, że to nie jest to co było w okresie listopad-luty.
3
Po pierwszej połowie - na plus...hm...hmmmm....hmmmm...kibice.
Na minus - brak jakiejkolwiek wizji, błędy i to bardzo proste, brak sytuacji, strata bramki, nasza obrona, sędzia, MSN, nasz forma.
Będę w nich wierzył do ostatniej minuty rewanżu w Madrycie, z taką grą krwawią moje oczy, ale wierze w Was chłopaki do końca! VeB!
1
Ciekawe czy pomoże nam dzisiaj niemiecki sędzia zakończyć mecz chociaż remisem...
0
38 km przebiegniętych do 44 Atletico, to nie ma się co dziwić...
0
Ależ to się może skończyć źle dla nas. Wole to 0:1, niech bronią, bo nasza obrona jest tak FATALNA, że to się może skończyć 2-3 bramkową stratą.
0
Tak odbiegając na chwilkę od samego meczu. Gdzie jest Busi ? Gdzie jest Suarez ? Gdzie jest Neymar ? W 3 tygodnie z full formy zjechali naprawdę niziutko :(
1
No i się stało, mają bramkę - będzie autobus i rzeźnia. Ciężko będzie to wygrać, to będzie graniczyło z cudem :)
11
Niektórzy to mają zapłon - 2 dni temu było podane, że Vidal jest kontuzjowany.
0
Hm, do meczu 75 min a Ty znasz oficjalny skład ? Wątpie, że już jest podany ale i tak wiadomo, że będzie tak wyglądał :)
0
Jeszcze nieco ponad 3h i startujemy z ćwierćfinałem :)
Ja osobiście jestem pewny zwycięstwa, nie uważam, że rozjedziemy ekipę Simeone, ale wygramy ten mecz na spokojnie 2:0, może 3:1. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie spokojnie - kontrola z tyłu i co chwila ładna akcja z przodu, bo do takiej gry Barcy przywykłem. Nasi mogliby się postarać aby rewanż był tylko formalnością, potem całe siły na Anoeta i potem znowu lżejszy tydzień, z rewanżem, gdzie bylibyśmy w komfortowej sytuacji po 1 meczu oraz liga z rozbitą Valencią. Przed nami kluczowy miesiąc sezonu - zaczął się słabo, od przegranego klasyku ale w lidze mamy 6 punktów przewagi nad viceliderem oraz wszystko w swoich rękach. Wygrać 5 najbliższych spotkan - marzenie każdego Cule, wtedy będziemy w półfinale LM oraz wygramy już raczej ligę.
16
Komentarz usunięty
1
Już pomału ciśnienie skacze jak się o meczu pomyśli :) gramy o półfinał i tak jak pisałem kilka godzin temu - z całych sił wierzę, że damy radę, a potem w półfinale będzie Real. Modlę się już o to :D nie chce Niemców, meczów z City/PSG też już dojść, a Klasyk to klasyk - nigdy się nie nudzi, emocje są wielkie i w meczu o NAJWIĘKSZĄ stawkę, gdzie nie ma przewagi 10 punktów zagramy lepiej i zrewanżujemy się Madrytowi. Jazda panowie !
0
Moim zdaniem najlepszym wyborem byłby ktoś kto gra na wysokim poziomie i jest doświadczony, taki 25-28 latek, drugi Pique. Potrzebujemy stopera na teraz, nie na za kilka lat. Wolałbym aby zarząd rzucił 50mln na stopera, niż na pomocnika. Zawsze marzył mi się Otamendi. Jeszcze jak grał w Valenci, teraz go nie śledzę, poza tym jest po ptokach, bo szejkowie już go nie puszczą, ale obrońca genialny - idealny profil dla nas. Doświadczony, inteligentny a i szybki jest ;) dobry odbiór i gra głową, jeszcze nie taki stary.
0
Panie i panowie - szybkie pytanie. Nie wykupowałem od bardzo dawna konta na FutbolHD gdyż pakiet Eleven mam w tv, a na mecze LM chodzę głównie do barów :) no ale zdarza się sytuacja, w której bar jutro odpada, będę miał dostęp do neta z laptopa (net dość szybki, laptop też ok), no i tutaj pytanie - jak zapłacę za premium jutro po robocie (ok. godziny 15) to obejrze naszą Barcę o 20:45 ? Nie ma problemów z premium, że dają dostęp np po 24h od smsa ?
0
Mega ciężki dwumecz z Atletico przed nami - plus jest taki, że omijają nas podróże. Real u siebie, teraz Atletico u siebie. Jesteśmy na tyle mocną drużyną w przekroju tego sezonu, że powinniśmy dać radę dojść do półfinału, ja w to wierzę, nie biorę pod uwagę innej opcji i mam nadzieje, że w samym półfinale los przydzieli nam Real Madryt. Wiele bym za to dał :) Nie chce Bayernów, PSG czy City - chce Real!
9
Ile ja bym dał żeby już był wtorek godzina 20:45 - żeby zmazać tą plamę, ograć inną drużynę z Madrytu w przekonującym stylu i być niemal pewnym awansu do półfinału jeszcze przed rewanżem na Calderon. :)
Nie cierpię po porażce czekać na kolejny mecz, żeby nasi się odkuli.