La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

0

Jeszcze nieco ponad 3h i startujemy z ćwierćfinałem :)
Ja osobiście jestem pewny zwycięstwa, nie uważam, że rozjedziemy ekipę Simeone, ale wygramy ten mecz na spokojnie 2:0, może 3:1. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie spokojnie - kontrola z tyłu i co chwila ładna akcja z przodu, bo do takiej gry Barcy przywykłem. Nasi mogliby się postarać aby rewanż był tylko formalnością, potem całe siły na Anoeta i potem znowu lżejszy tydzień, z rewanżem, gdzie bylibyśmy w komfortowej sytuacji po 1 meczu oraz liga z rozbitą Valencią. Przed nami kluczowy miesiąc sezonu - zaczął się słabo, od przegranego klasyku ale w lidze mamy 6 punktów przewagi nad viceliderem oraz wszystko w swoich rękach. Wygrać 5 najbliższych spotkan - marzenie każdego Cule, wtedy będziemy w półfinale LM oraz wygramy już raczej ligę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?