0

Ja mam X2, dzisiaj śmiało poleciałem, bo wszystko co na koncie sts miałem rzuciłem :D 150 zł, po kursie 2,4 - 320 zł do wyjęcia. I wcześniej 10 zł rzuciłem na Southampton - Liverpool obie strzelą, Villarreal - Barca obie strzelą, Tottenham handicap i Juve handicap więc troche wpadło już dzisiaj, ale Sevilla mogłaby jeszcze bardziej osłodzić dzień, bo się trochę zepsuł po tym remisie Barcy :)

1

Danilo i Casemiro.

0

100% dzisiaj Real traci punkty, stawiać póki czas :D

0

Wg mnie najlepszy sędzia na ten moment to Pedro Proenca - oczywiście nie widziałem wszystkich jego spotkań, ale co trafiam na mecz, ktory sędziuje - to zawsze wzorowe zawody prowadzi :)

0

Taka refleksja przy browarze z kumplem nas naszła. On jest kibicem Valencii, ja Barcelony i obaj zgadzamy się z tym, że Barcelonie ciężko będzie obronić LM. Dlaczego ? Nie mówie tutaj o tej 'klątwie', że nikt 2 razy z rzędu nie wygrywa tylko o naszej...grze. Ja wiem - seria prawie 40 spotkań bez porażki robi wrażenie. Ale chodzi mi o naszą obronę. Mi od początku 2016 roku w STSach najczęściej siadają na kuponach mecze Barcelony - 'obie strzelą' lub 'obie strzelą/Barca wygra'. A kto najczęściej wygrywał LM ? Jakby się przyjrzeć bliżej to były to drużyny, które dobrze broniły. Czemu Juventus w tamtym roku grał w finale ? Bo potrafili przez cały sezon (oprócz właśnie finału z nami) nie stracić 2 goli w 1 meczu. Kto inny wygrywał ? Inter - dzięki obronie, bo w ataku mieli średnich graczy. Chelsea - zdecydowanie skuteczna gra w obronie = wygrana LM. Real kiedy wygrał 2 sezony temu, też miał bardzo dobrą defensywę, bez baboli grali. My w tamtym roku także - genialne mecze MSN, ale do tego mało straconych goli.

0

Heh...rozumowanie niczym dziecko w 1 klasie podstawówki :)

1

Lucho przegrał mecz zmianami ale zawodnicy tez - podejsciem. Wygrywac 2:0 i dreptac - to taktyka Barcelony. Zemscila sie juz z 5 razy ale gracze dalej tego nie rozumieją...
Nie lepiej wydtawic gleboka rezerwe niech pokaze chociaz zaangazowanie i walke ? Bo wychodzi 1 sklad i ani nie pokazuje nic ciekawego, ani nie wygrywa, a do tego sie meczą i mają mecz w nogach...
Nasi zagrali padake - dno w obronie i nic w ataku. Dobrze ze jest 1 punkt, bo powinni to przegrac.

8

Co ja widze ? Wracam sobie z roboty, sprawdzam wyniki - nasza Barca ładnie, 3:1 do przodu wiec mysle sobie 'wejde na La Ramble' zobacze co bordowo-granatowi kibice piszą o meczu Naszych'. A tu szok i niedowierzanie - 2 strony przejrzalem i ani slowa o Barcelonie. Sprawdzam jeszcze raz czy to nie strona antybayern.pl albo juventus.com - ale nie, zgadza sie. To strona Barcy. To czy Barca grala wczoraj, ze tutaj tak cicho o meczu? Nikt nie cieszy sie z pewnego awansu tylko gadka o innych druzynach? Hmm...ludzie w Polsce naprawde wolą zaglądac do sąsiadow za plot, zamiast sie cieszyc ze swoich sukcesow...

0

Troche fart Realu :D Las Palmas ich strasznie cisnęło, tam powinno być z 5:2, a nie 1:2 :D

0

Zależy w czym. Ale ja raczej zawsze słucham rozumu, bo lepiej się na tym wychodzi.

1

Wszyscy mówią o odejściu Nevilla z Valencii. Myślę, że możecie o tym zapomnieć :) jak zwolnią go z posady trenera to i tak tam na pewno zostanie, taka mała ciekawostka, mało kto o tym wie, a mój dobry kumpel od 9 lat jest kibicem Nietoperzy i od czasu do czasu mi rzuca jakieś ciekawostki z ich obozu:

Neville ma 10% udziałów w Valencii (podobno 5% ma on, a 5% jego brat ale to nieoficjalne ploty). Musiałby to odsprzedać i zniknąć na zawsze, co się raczej nie wydarzy.

0

Ktoś na telewizjadzie próbował dzisiaj oglądnąć 4 odcinek Wikingów ? Cięło Wam ? Ja 3 poprzednie obejrzałem, bez żadnego ścinki, a 4 co się włączyło, poleciał 5 sekund i same ściny...

0

Ja tam wolę Milik - Lewandowski :)

1

Kenedy ? Ten napastnik z Brazylii na lewej obronie :O ?

0

Takie szybkie pytanie tuż przed meczem:

Mam neta w Vectrze, od 2 dni mi zaczął coś mulić - sprawdzam speed test i niby jest ok, 20mb/s ale wyskakuje mi 'ping 900' a z tego co pamiętam w grach internetowych ping oznacza właśnie zamulanie - jak to coś naprawić ? To problem z kompem czy raczej coś z ich serwerami jest nie halo ?

0

Wiadoma sprawa. Mnie np dziwi, że Ronaldo nawet 1 zawieszenia nie dostał, w angielskiej się nie czają - np taki Costa już kilka razy na trybunach lądował.

0

Materazzi jaki psychol :O
Wjazdy normalnie z kopa w plecy, w żebra, ataki na łydki i uda i to chamskie...

1

Oglądam jednym okiem, widziałem 1 okazję Dzeko i 2 Salaha oraz po stronie Realu jakieś 5-6 dobrych sytuacji. Czyli jakby wszystko wpadało to 5:4 dla Realu, do tego patrząc na statystyki to miazga, nawet ogórka z La Ligi nie da się zniszczyć tak statystycznie jak dzisiaj Real zjadł Romę - prawie 40 sytuacji w 90 minut ? To jest sytuacja bramkowa co 2 minuty...

2

Heh...sytuacje:

Real 37
Roma 9

No ale to Roma powinna prowadzić 4:0 :D

0

Trochę się zagalopowałeś. Trochę bardzo nawet. Strzelać bramki Malmoe i Shahtarowi czy nawet słabej Romie nie jest trudno. Może mieć rekordy ale gdzie on do Złotej Piłki ? 0 trofeów, bo z taką grą LM to mogą oglądać w tv.

0

Tak jak i Real mógł wbić ze 3. Dajcie ludzie spokój - leci mecz Barcy to 1 komentarz na 5 minut, leci mecz Realu to co 5 sekund bezsensowne komentarze. Może w końcu zrozumiecie, że Roma, Zenit czy inne Benfiki to nie poziom na 1/4 LM.

0

Hm...Wolfsburg, Bencfica/Zenit. Czy ja wiem czy oni są mocni - moim zdaniem poziom Romy i nic więcej.

0

Co tu taki ból dupy panuje ? Przecież po 2:0 na wyjeździe i rewanżu u siebie z rywalem klasę gorszym nawet nie było opcji, że oni odpadną. A tu taki ból dupy jakby to sama Barca grała z Realem i przegrywała 0:1...

0

Która to bramka Ronaldo w LM ? 14sta ? Ładnie leci - potencjalnie 2 mecze mu zostały, a do rekordu 3 bramki.

0

Ja już naliczylem 4 razy jak miał kisiel w gaciach.

13

Spaletti w kurtce i czapce - czyli te -12 w Madrycie jednak doskwiera :)

0

Tak jak pisałem - nie dowiemy się póki go nie ściągniemy. A 20 milionów jak na obecne czasy to jest b.mała kasa. Póki nie przyjdzie to się nie dowiemy jak to będzie wyglądało - ale wg mnie ryzyko zdecydowanie warte próby sprowadzenia Rihada. Bo 15 milionów funtów to nie jest dużo, szczególnie, że potrafiliśmy dać za Songa 25, za Mathieu 20. Po drugie - jak nie da rady i chciałby odejść to kluby z Anglii, które są bogate raz dwa go spowrotem zagarnął pewnie za podobną kwotę za jaką go kupimy. Wiek też nie jest zły - on ma 25 lat, czyli jest młodszy od wszystkich graczy podstawowej jedenastki, ma przed sobą jakąś dekadę grania.

Plusy są takie:
- cena
- wiek
- umiejętności
- wszechstronność (może zagrać na 2-3 pozycjach)
- jest kibicem Barcy
- idealny gracz do rotacji - za Suareza? Nie ma problemu. Za Messiego ? Ok. Za Neymara - na lewej też zagra.
- nowe możliwości - tak jak pisałem, chłopak daje możliwość zagranie kilku spotkań np w taktyce 4-2-3-1 (Neymar-Messi-Mahrez a przed nimi Suarez) czy też 3-4-3.

Minusy:
- nie grał i nie żył nigdy w Hiszpanii;
- szkoda marnować potencjał gracza, bo jeśli naprawdę by się nie przebił to szkoda by go było.

1

Wciąż lepszy niż dla 20 letniego Munira :)

0

Ciągle lepiej dać 20 milionów za 25 latka, niż 18 za 30 letniego Nolito. Wg mnie nawet się nie ma nad czym zastanawiać o ile ten news ma w sobie chociaż trochę prawdy - 15 bramek i 11 asyst w samej lidze. O ile dobrze pamiętam w całym sezonie ma 17 bramek i 13 asyst. No i każdy kto go w akcji widział na pewno wie jak te bramki i asysty wyglądały. Naprawdę często były to podania i strzały wyższych lotów, a nie dobitka na pustaka. No i to co mi się podoba najbardziej - dał Lisom wiele punktow, bo jego bramki lub asysty okazywały się zwycięskie (najbliższy przykład - 2 dni temu 1:0 po jego bramce w okienko).

11

Dla mnie Rihad Mahrez to bardzo fajna opcja na nastepny sezon. Chlopak jest jeszcze mlody, ma dobra technike i przede wszystkim - przeglad pola. 13 asyst bodajze, zaraz za Ozilem w tym aspekcie. Dosrodkowanie, prostopadla pila, dlugie i celne przerzuty - ma to wszystko w małym palcu. Do tego b.duzo bramek i to waznych. Bo to Mahrez strzela lub asystuje gdy druzyna przegrywa lub remisuje, nie Vardy - tylko wlasnie Mahrez. Fajny gracz do rotacji - zagra na lewym skrzydle, na prawym tez, a i jako napastnik by sie nadał, bo ma czucie spalonego i odpowiednie przyspieszenie. 20 milionow za niego?! Jak na taki 'zepsuty' rynek ? To za takiego gracza smieszna kwota. A swoje okazje do gry bedzie miał - koło 10 spotkan ligowych z ogorkami zeby dac odpoczac MSN, do tego Puchar Krola, grupa w LM, ewentualne (odpukac) kontuzje, no i nowe mozliwosci panowie - np Neymar na lewym, Mahrez na prawym, Suarez napad, a Messi jako klasyczna 10 za plecami Suareza lub w srodku pola jako rozgrywajacy. Zostawic Halilovicia i Suareza na wypozyczeniu, pozbyc sie Sandro i Mahrez do naszej ukladanki pasuje jak ulał - wg mnie. Zawsze to jest jakies ryzyko - ale jak nie wypali to na pewno w Anglii przyjma go za 15 milionow z pocalowaniem reki za taką gre jaką w tym sezonie prezentuje - tam jest taki rynek ze 15mln rzucą na momencie. Dla mnie super sprawa - Mahrez, mlody stoper i ktos do rotacji z Albą = skład idealny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?