0

Będzie gotowy - jutro ma już normalnie trenować.

1

Nie nazwałbym tego krytyką, bo ja ich nie wyzywam tylko piszę subiektywnie jak grają. Nie można grać cały sezon dobrze - pół roku grali miazge, teraz grają padakę i taka jest prawda :) kibic musi też złe rzeczy dostrzegać.

0

Opcja pierwsza nierealna. Któraś z opcji nr 2 lub 3. Oby dla nas nr 2 ale...ciężko będzie.

0

Z nimi czy bez nich i tak awans jest sprawą bardzo ciężką.

1

To powiedz mi kto ? Barcelona, która od meczu z Villarreal jest po prostu słaba ? Real, który ogórków leje jak chce, a przyjdzie ktoś mocniejszy i można śmiało stawiać, że Real nie wygra takiego meczu. Kto ?

7

Oj, przepraszam. Jestem na stronie Barcy, trzeba troszkę zagiąć rzeczywistość więc jeszcze raz:



Hmm...ciekawe kto teraz jest faworytem do wygrania LM. Barca jest zaj*biście mocna. Atletico powinniśmy zjechać 0:4 w środę i potem czekamy na rywala w półfinale, a w międzyczasie rozniesiemy Seville w finale PK i reszte ligowych ogórków takich jak wczoraj Sociedad. Real jest słaby. Bayern niby coś tam gra ale to tylko przebłyski - no ale chociaż są dość pewni w obronie, nie tak jak Atletico i śmietanki. Dla mnie faworytem nr 1 jest Barca, za nią będzie Barca, no i potem też Barca.

3

Tak, dokładnie - Atletico. Grają nieżle, fajnie kontrują, pressing na plus no i dobrze bronią.

2

Hmm...ciekawe kto teraz jest faworytem do wygrania LM. Barca jest słaba, Real też. Bayern niby coś tam gra ale to tylko przebłyski - no ale chociaż są dość pewni w obronie, nie tak jak my i śmietanki. Dla mnie faworytem do wygrania LM stają się PSG oraz Atletico Madryt.

0

Przyszedł ten moment kiedy patrzymy na kalendarz i zastanawiamy się kto ma jakich rywali...

0

Biednie troche...

0

Nasza gra na finiszu jest tak fatalna...jak nowa czcionka artykułów...
Dobranoc! Oby Wam się śniła dobra Barca! :)

0

'Słaba Barca, tryplet niemożliwy'

1

Jak po takich meczach mówisz o optymizmie to albo napruty albo chory psychicznie...

0

Jakbyś oglądał mecze Sociedad to byś wiedział, że on tak broni cały czas :)
Obok Navasa najlepszy bramkarz ligi.

0

90% drużyn stawia autobus grając z nami - nigdy nie mieliśmy problemu, a nagle...nie możemy nawet normalnej akcji sklepać...

1

W tym momencie blisko nam jedynie do...Pucharu Króla.
Sevilla jest słaba, ale patrząc na nas - czy to wygramy ? Może na farcie tak. Liga Mistrzów jest lata świetlna od nas, nie wierze, że my awansujemy w tak SŁABEJ formie. W lidze jest też nie za ciekawie.

1

Tu do remisu to jest bardzo daleko, bo nawet nie ciśniemy jakoś mocno.

0

Czy ja nie jestem w styczniu 2015 roku ? Tragiczna gra i tragiczna forma + przegrana z Sociedad po fatalnym stylu.

1

'Mecze Barcelony w dniach 2 kwietnia - 9 kwietnia' :)

0

Ale oni się w tańcu nie pi...walą - oni tak grają od kilku spotkań :)

0

Z taką grą to nawet jakby taki Eibar poszedł z nami na wymianę ciosów to mogłoby być ciekawie :)

1

Hehe Arda opatrywany czyli...'jestem skszydlowym i gram z kontuzją'

0

Za mało dzisiaj browarów kupiłem żeby to oglądać...

0

Chyba nawet sędzia teraz nie uwierzył, że Messi może w tak głupi sposób stracić piłkę i odgwizdał błędnie faul...

1

Fajny nick :D

0

Z niecierpliwością czekam na moment aż po meczu na konferencję prasową wyjdzie trener/piłkarz i powie SZCZERZE:

- Tak, nie mamy formy i jesteśmy zajechani trudami sezonu.

Wole to niż od tygodnia takie farmazony jakie gadał Lucho np 'jesteśmy lepsi fizycznie niż rok temu'.

1

Zgadzam się z większością zdania, ale to że 'Alves daje radę' jest tak samo absurdalne jak 'tylko Arda daję rade'...

0

Rezerwowym składem to wyszedł dzisiaj Real, bez 9 graczy podstawowych, a my tylko bez 4 podstawych graczy i nie dajemy rady leszczom, nie oszukujmy się ale jakby porównać klasy obu drużyn to Sociedad powinien być dla nas jak leszcze do zjedzenia w 15 minut.

1

Po 1 połowie:

Jest gorzej niż w meczu z Atletico! O dziwo da się zagrać gorszą połowę niż w meczu z bandą Simeone i obecnie nasi to demonstrują.

1

Dziękuje :) ja napisałem co myśle i Ty tez - chociaż nie kłamiemy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?