Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie gotowy - jutro ma już normalnie trenować.
1
Nie nazwałbym tego krytyką, bo ja ich nie wyzywam tylko piszę subiektywnie jak grają. Nie można grać cały sezon dobrze - pół roku grali miazge, teraz grają padakę i taka jest prawda :) kibic musi też złe rzeczy dostrzegać.
0
Opcja pierwsza nierealna. Któraś z opcji nr 2 lub 3. Oby dla nas nr 2 ale...ciężko będzie.
0
Z nimi czy bez nich i tak awans jest sprawą bardzo ciężką.
1
To powiedz mi kto ? Barcelona, która od meczu z Villarreal jest po prostu słaba ? Real, który ogórków leje jak chce, a przyjdzie ktoś mocniejszy i można śmiało stawiać, że Real nie wygra takiego meczu. Kto ?
7
Oj, przepraszam. Jestem na stronie Barcy, trzeba troszkę zagiąć rzeczywistość więc jeszcze raz:
Hmm...ciekawe kto teraz jest faworytem do wygrania LM. Barca jest zaj*biście mocna. Atletico powinniśmy zjechać 0:4 w środę i potem czekamy na rywala w półfinale, a w międzyczasie rozniesiemy Seville w finale PK i reszte ligowych ogórków takich jak wczoraj Sociedad. Real jest słaby. Bayern niby coś tam gra ale to tylko przebłyski - no ale chociaż są dość pewni w obronie, nie tak jak Atletico i śmietanki. Dla mnie faworytem nr 1 jest Barca, za nią będzie Barca, no i potem też Barca.
3
Tak, dokładnie - Atletico. Grają nieżle, fajnie kontrują, pressing na plus no i dobrze bronią.
2
Hmm...ciekawe kto teraz jest faworytem do wygrania LM. Barca jest słaba, Real też. Bayern niby coś tam gra ale to tylko przebłyski - no ale chociaż są dość pewni w obronie, nie tak jak my i śmietanki. Dla mnie faworytem do wygrania LM stają się PSG oraz Atletico Madryt.
0
Przyszedł ten moment kiedy patrzymy na kalendarz i zastanawiamy się kto ma jakich rywali...
0
Biednie troche...
0
Nasza gra na finiszu jest tak fatalna...jak nowa czcionka artykułów...
Dobranoc! Oby Wam się śniła dobra Barca! :)
0
'Słaba Barca, tryplet niemożliwy'
1
Jak po takich meczach mówisz o optymizmie to albo napruty albo chory psychicznie...
0
Jakbyś oglądał mecze Sociedad to byś wiedział, że on tak broni cały czas :)
Obok Navasa najlepszy bramkarz ligi.
0
90% drużyn stawia autobus grając z nami - nigdy nie mieliśmy problemu, a nagle...nie możemy nawet normalnej akcji sklepać...
1
W tym momencie blisko nam jedynie do...Pucharu Króla.
Sevilla jest słaba, ale patrząc na nas - czy to wygramy ? Może na farcie tak. Liga Mistrzów jest lata świetlna od nas, nie wierze, że my awansujemy w tak SŁABEJ formie. W lidze jest też nie za ciekawie.
1
Tu do remisu to jest bardzo daleko, bo nawet nie ciśniemy jakoś mocno.
0
Czy ja nie jestem w styczniu 2015 roku ? Tragiczna gra i tragiczna forma + przegrana z Sociedad po fatalnym stylu.
1
'Mecze Barcelony w dniach 2 kwietnia - 9 kwietnia' :)
0
Ale oni się w tańcu nie pi...walą - oni tak grają od kilku spotkań :)
0
Z taką grą to nawet jakby taki Eibar poszedł z nami na wymianę ciosów to mogłoby być ciekawie :)
1
Hehe Arda opatrywany czyli...'jestem skszydlowym i gram z kontuzją'
0
Za mało dzisiaj browarów kupiłem żeby to oglądać...
0
Chyba nawet sędzia teraz nie uwierzył, że Messi może w tak głupi sposób stracić piłkę i odgwizdał błędnie faul...
1
Fajny nick :D
0
Z niecierpliwością czekam na moment aż po meczu na konferencję prasową wyjdzie trener/piłkarz i powie SZCZERZE:
- Tak, nie mamy formy i jesteśmy zajechani trudami sezonu.
Wole to niż od tygodnia takie farmazony jakie gadał Lucho np 'jesteśmy lepsi fizycznie niż rok temu'.
1
Zgadzam się z większością zdania, ale to że 'Alves daje radę' jest tak samo absurdalne jak 'tylko Arda daję rade'...
0
Rezerwowym składem to wyszedł dzisiaj Real, bez 9 graczy podstawowych, a my tylko bez 4 podstawych graczy i nie dajemy rady leszczom, nie oszukujmy się ale jakby porównać klasy obu drużyn to Sociedad powinien być dla nas jak leszcze do zjedzenia w 15 minut.
1
Po 1 połowie:
Jest gorzej niż w meczu z Atletico! O dziwo da się zagrać gorszą połowę niż w meczu z bandą Simeone i obecnie nasi to demonstrują.
1
Dziękuje :) ja napisałem co myśle i Ty tez - chociaż nie kłamiemy :)