Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
My tu się na Szejkach skupiamy, ale Real też gra komedie wg mnie :D
3
Jeżeli to CITY jakimś cudem wyeliminuje dzisiaj Real, to ja nie wiem jak wtedy będziemy określać śmietankowych. City gra dno i 2 metry mułu, jak jakiegoś farfocla na farcie wcisną to Zidane chyba straci głowę, bo to NIE MOŻLIWE żeby z tym City na Bernabeu odpaść.
1
Real widze podaje City pomocną doń, bo Modrić marnuje pięćsetkę :D
0
Nie obrażaj naszej ligi, ostatnio Puchar Polski mi się całkiem przyjemnie oglądało, bo co chwila coś tam się działo, a tutaj nuda, nuda, nuda...
0
Młodzian za Toure, Sterling za Navasa gdzieś koło 60 minuty i jak jakimś cudem ruszą pełną parą - to może jedna wpadnie.
3
Yaya Toure dzisiaj serio na poziomie Ronaldo gra, nie spodziewałem się, że on może tak słabo grać...
0
Ależ tu ból dupy rośnie z minuty na minute. Ciekawe czy dzisiaj stronka 'pęknie' i serwery padną ? Obstawiam, że przy drugim golu dla Realu tak się stanie, bo ludzie będą jechać klasycznym 'teraz można już wyłączyć' :)
0
Jestem pewny, że jak za rok Real wylosuje np Leicester w grupie LM, to będzie że zawsze mają ogórki. A jak my trafimy na Leicester w 1/8 czy w ćwierćfinale to będzie - 'ehh, znowu z mistrzem kraju gramy, ciężkie losowanie'. A wiesz dlaczego ? Bo może 2% osób na tej stronie ma w głowie chociaż troszkę obiektywizmu i nie są zaślepieni jedynie nienawiścią do Realu.
1
Barcelona - Chelsea, kiedy Chelsea grała w piłkę nożną jakieś 2,5 minuty na 180. A my biliśmy głową w mur - nuda, nuda, nuda.
0
Kevin sam w Madrycie*
0
Potrafiliśmy miażdżyć ich z takimi silnymi 'knurami' w ataku jak Messi, Villa czy Pedro. :D
2
Dokładnie, tak samo jak Roma, Wolfsburg, Benfica, Barca, Juve, Zenit i cała reszta, których JUŻ NIE MA, bo odpadli.
0
Barca rok temu grała z tym samym City i nikt o nich nie mówił, że to ogórki. A, przepraszam - nie z tym samym, bo nie mieli Sterlinga, Otamendiego i De Bruyna.
1
Pepe znowu czyści Aguero jak zwykłego pachołka. Portugalczyk chyba drugą młodość przeżywa, bo od kilku (nastu?) spotkań gra jak profesor - dawno tak pewnego obrońcy nie widziałem. Wszystko szybko, czysto i jeszcze rozegra ładnie jak odbierze.
1
Czyli 'do końca zacznij wierzyć już w Atletico w finale' :D
1
Ajajaj - nie tak to miało wyglądać. Ja wierze, że City coś strzeli, bo po prostu muszą rzucić wszystko na jedną kartę, ale co z tego, skoro przy 1:1 to i Real coś jeszcze może władować. Powinno się zacząć od 0:2, to Real by obsrał i by się rzucili do gardeł, co mogłoby się okazać zgubne.
1
Bo Barcelona to wielki klub, a nie scyzoryk na ogórki :)
0
Ja tak na szybko jeszcze o meczu Atletico - jak widać są do ogrania na lajcie. Bayern miał 2-3 naprawdę stuprocentowe sytuacje + karny. Da się z nimi wiele ugrać, nie są nie do przejścia w obronie - myślałem swego czasu, że ciężko ten ich mur skruszyć, ale jakby Bayern miał wczoraj więcej szczęścia i lepszą skuteczność to mogło być z 5:2 spokojnie :)
2
Ależ chłopie masz bol dupy. Ja czekam z niecierpliwością aż taka Granade przejmie miliarder, nie kupi gwiazd (bo Leicester przed sezonem nie kupił) i wygrają ligę BBVA. Czekam na to! Chłopaczku - Jamie Vardy 5 lat temu pracował gdzieś w hotelu, bo ZADEN klub go nie chcial, był za słaby. A 3 lata temu grał w 4 lidze angielskiej. Ależ ludzie mają piękny ból dupska, jak hala dzieci po przegranej z Barca 0:4. Brawo Lisy! Praktycznie tym samym sklademw 2 sezony tak różne wyniki!!!
0
Dziwny pomysł, bo mówisz, że słabsze drużyny będą miały większe szanse na punkty - a więc gra Barca z Getafe u siebie, faworyt oczywiście wszystkim znany. Jest po 90 minutach 0:0, sensacja na Camp Nou, obie drużyny mają po 1 punkcie. No ale nowe przepisy - gramy karne, wygrywa Barcelona, ma 2 punkty, a rywal słabszy czyli Getafe ma 1 punkt czyli tyle samo co miało + są bardziej zmęczeni, bo jakieś 15 minut więcej spędzili na boisku + stresik bo karne...
1
A co ? Chcesz usunąć Ronaldo, bo Ci tłucze bramy i spina poślady przy cieszynce ?
5
No, tez sie balem za 1 razem, ale po pijaku wsiade na wszystko :)
0
Chcial mu z**chac matke :o :o ?
0
Moze jakby zapuscil to bylyby 10 cm wyzszy i visca lebki by nie krzyczaly, ze trzeba nam wyzszego stopera :D
0
Dog z Bordeux
1
Hehehehe...herbata mi wystygla :)
Zarcik - wale browara, bo majowka (proszę o potraktowanie tego z dużą dozą dystansu).
2
Nie ma co porownywac formy naszej i Realu, bo chociaz Real nie gra jakos szczegolnie dobrze, to Barcelona w okresie kwietnia i tak byla slabiutka.
0
Jak Valencia u siebie po 20 minutach gry wyglada bardzo slabo na tle rezerwowego Villarrealu, to jak do ch**a oni maja urwac punkty Realowi na SB ?
7
Widzisz cudzysłów ? Mam nadzieje, ze w tym roku matury nie piszesz, bo raczej nie zdasz, nawet czytania ze zrozumieniem :)
0
Na dole tabeli jeszcze większy ścisk niż na górze :D