4

My tu się na Szejkach skupiamy, ale Real też gra komedie wg mnie :D

3

Jeżeli to CITY jakimś cudem wyeliminuje dzisiaj Real, to ja nie wiem jak wtedy będziemy określać śmietankowych. City gra dno i 2 metry mułu, jak jakiegoś farfocla na farcie wcisną to Zidane chyba straci głowę, bo to NIE MOŻLIWE żeby z tym City na Bernabeu odpaść.

1

Real widze podaje City pomocną doń, bo Modrić marnuje pięćsetkę :D

0

Nie obrażaj naszej ligi, ostatnio Puchar Polski mi się całkiem przyjemnie oglądało, bo co chwila coś tam się działo, a tutaj nuda, nuda, nuda...

0

Młodzian za Toure, Sterling za Navasa gdzieś koło 60 minuty i jak jakimś cudem ruszą pełną parą - to może jedna wpadnie.

3

Yaya Toure dzisiaj serio na poziomie Ronaldo gra, nie spodziewałem się, że on może tak słabo grać...

0

Ależ tu ból dupy rośnie z minuty na minute. Ciekawe czy dzisiaj stronka 'pęknie' i serwery padną ? Obstawiam, że przy drugim golu dla Realu tak się stanie, bo ludzie będą jechać klasycznym 'teraz można już wyłączyć' :)

0

Jestem pewny, że jak za rok Real wylosuje np Leicester w grupie LM, to będzie że zawsze mają ogórki. A jak my trafimy na Leicester w 1/8 czy w ćwierćfinale to będzie - 'ehh, znowu z mistrzem kraju gramy, ciężkie losowanie'. A wiesz dlaczego ? Bo może 2% osób na tej stronie ma w głowie chociaż troszkę obiektywizmu i nie są zaślepieni jedynie nienawiścią do Realu.

1

Barcelona - Chelsea, kiedy Chelsea grała w piłkę nożną jakieś 2,5 minuty na 180. A my biliśmy głową w mur - nuda, nuda, nuda.

0

Kevin sam w Madrycie*

0

Potrafiliśmy miażdżyć ich z takimi silnymi 'knurami' w ataku jak Messi, Villa czy Pedro. :D

2

Dokładnie, tak samo jak Roma, Wolfsburg, Benfica, Barca, Juve, Zenit i cała reszta, których JUŻ NIE MA, bo odpadli.

0

Barca rok temu grała z tym samym City i nikt o nich nie mówił, że to ogórki. A, przepraszam - nie z tym samym, bo nie mieli Sterlinga, Otamendiego i De Bruyna.

1

Pepe znowu czyści Aguero jak zwykłego pachołka. Portugalczyk chyba drugą młodość przeżywa, bo od kilku (nastu?) spotkań gra jak profesor - dawno tak pewnego obrońcy nie widziałem. Wszystko szybko, czysto i jeszcze rozegra ładnie jak odbierze.

1

Czyli 'do końca zacznij wierzyć już w Atletico w finale' :D

1

Ajajaj - nie tak to miało wyglądać. Ja wierze, że City coś strzeli, bo po prostu muszą rzucić wszystko na jedną kartę, ale co z tego, skoro przy 1:1 to i Real coś jeszcze może władować. Powinno się zacząć od 0:2, to Real by obsrał i by się rzucili do gardeł, co mogłoby się okazać zgubne.

1

Bo Barcelona to wielki klub, a nie scyzoryk na ogórki :)

0

Ja tak na szybko jeszcze o meczu Atletico - jak widać są do ogrania na lajcie. Bayern miał 2-3 naprawdę stuprocentowe sytuacje + karny. Da się z nimi wiele ugrać, nie są nie do przejścia w obronie - myślałem swego czasu, że ciężko ten ich mur skruszyć, ale jakby Bayern miał wczoraj więcej szczęścia i lepszą skuteczność to mogło być z 5:2 spokojnie :)

2

Ależ chłopie masz bol dupy. Ja czekam z niecierpliwością aż taka Granade przejmie miliarder, nie kupi gwiazd (bo Leicester przed sezonem nie kupił) i wygrają ligę BBVA. Czekam na to! Chłopaczku - Jamie Vardy 5 lat temu pracował gdzieś w hotelu, bo ZADEN klub go nie chcial, był za słaby. A 3 lata temu grał w 4 lidze angielskiej. Ależ ludzie mają piękny ból dupska, jak hala dzieci po przegranej z Barca 0:4. Brawo Lisy! Praktycznie tym samym sklademw 2 sezony tak różne wyniki!!!

0

Dziwny pomysł, bo mówisz, że słabsze drużyny będą miały większe szanse na punkty - a więc gra Barca z Getafe u siebie, faworyt oczywiście wszystkim znany. Jest po 90 minutach 0:0, sensacja na Camp Nou, obie drużyny mają po 1 punkcie. No ale nowe przepisy - gramy karne, wygrywa Barcelona, ma 2 punkty, a rywal słabszy czyli Getafe ma 1 punkt czyli tyle samo co miało + są bardziej zmęczeni, bo jakieś 15 minut więcej spędzili na boisku + stresik bo karne...

1

A co ? Chcesz usunąć Ronaldo, bo Ci tłucze bramy i spina poślady przy cieszynce ?

5

No, tez sie balem za 1 razem, ale po pijaku wsiade na wszystko :)

0

Chcial mu z**chac matke :o :o ?

0

Moze jakby zapuscil to bylyby 10 cm wyzszy i visca lebki by nie krzyczaly, ze trzeba nam wyzszego stopera :D

0

Dog z Bordeux

1

Hehehehe...herbata mi wystygla :)
Zarcik - wale browara, bo majowka (proszę o potraktowanie tego z dużą dozą dystansu).

2

Nie ma co porownywac formy naszej i Realu, bo chociaz Real nie gra jakos szczegolnie dobrze, to Barcelona w okresie kwietnia i tak byla slabiutka.

0

Jak Valencia u siebie po 20 minutach gry wyglada bardzo slabo na tle rezerwowego Villarrealu, to jak do ch**a oni maja urwac punkty Realowi na SB ?

7

Widzisz cudzysłów ? Mam nadzieje, ze w tym roku matury nie piszesz, bo raczej nie zdasz, nawet czytania ze zrozumieniem :)

0

Na dole tabeli jeszcze większy ścisk niż na górze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?