Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Życze Ci mistrzostwa Włoch, Superpucharu i Pucharu Włoch oraz Finału LM, w którym Neymar będzie Tobą 'pomiatał' i Barca wzniesie Puchar :)
8
To nagraj filmik jak robisz tak z ziomkiem i wrzuć :)
0
Kiedy są w formie to grają niesamowicie - coś jak Francuzi, kiedy w gazie to nie do zatrzymania, zresztą Brazylie w tamtym roku (2 lata temu?) wciągali nosem jak byli w gazie, a i Amerykanów też chyba pykali dość łatwo. Podział w siatkówce jest prosty, jeśli wszyscy są w najwyższej formie to:
1.Brazylia/Rosja/USA
2.Polska/Włochy/Francja/Iran
3.Serbia/Bułgaria/Argentyna
0
Wyszliśmy 2-gim składem, bo mamy pewny awans, a Iran jest jedną z najlepszych ekip na świecie od kilku lat. A i tak drugim garniturem z nimi powalczyliśmy jak równy z równym - ja tutaj widzę powód do optymizmu, a nie do płaczu :)
10
Jakby ktoś miał pewność, że będzie grał tak jak w 1 sezonie w Realu to myślę, że kolejka byłaby baaaaaaaaaaaaardzo długa na tego 'rezerwowego' :)
0
Panowie, mam remont w chałupie, trochę to jeszcze potrwa, od jakiegoś czasu nie mam za bardzo jak śledzić rynku transferowego, dopiero chwile wstecz dowiedziałem się, że Alves odchodzi i mam pytanie:
Działo się coś na rynku transferowym ? Bo coś wyczytałem, że Denis Suarez już fichado, ale u nas na stronie potwierdzenia nie ma, widziałem też, że Gundogan do City? Masakra. Człowiek 3 dni bez neta i tyle nowych plotek i potwierdzonych transferów, że szok...
0
Tyto wróć! Nawet Ty będziesz lepszy na stoperze niż Pazdan :)
2
Wystarczy mi 30 minut sparingu i jestem pewny - Pazdan MUSI wąchać ławkę rezerwowych na EURO :)
1
I tak pewnie boiska nie powącha :)
5
Dlaczego u nas w kraju pieniądze są ładowane w piłkę nożną ?
Vive w finale LM, ma szansę na złoto - co roku prawie są w półfinałach. A i Płock ładnie gra w Europie.
Co roku w siatkówce od jakiś 10 lat mamy półfinał LM.
A i tak wiele klubów piłki ręcznej i siatkówki po prostu...bankrutuje...
26
Lech Rok Pawlak - Żeli Papą :D
4
'Przyjrzyjcie się na początku, jeden samolot poleciał do Maroka' XD
1
Real wygrywa LM! W tym meczu było wszystko - to na co kibice Realu czekają zawsze czyli gol Ramosa ze spalonego, dominacja rywala i niezasłużone zwycięstwo Białych. J**ać sędziego - był spalony przy 1 i ostatniej bramce Realu.
1
Walka nudna jak flaki z olejem - Mamed chciał się bić tylko w parterze, chociaż zapowiadał 'będę walczył cały czas w stójce', a rywal odwrotnie - chciał się boksować na górze, Mamed go próbował powalać, cienko to wychodziło, 2 razy mu sie udało, w tym raz Mamed powalił Karaoglu...a ten założył mu gilotynę, lecz nieskuteczną. Walka nudna, na remis - sędziowie powinni przy niej zasnąć, ale dostali kasę w łapę i wskazali, że górą jest Kahalidov, który sam chciał oddać pas rywalowi, bo widział, że werdykt niesłuszny. Remis ze wskazaniem na Karaoglu.
36
1. Sędziowie
2. Symulka Grzmota
3. Taśmy Benzemy
4. Kontuzje Bale'a
5. Cheryshev w Pucharze Króla
6. Dublet Barcelony
7. Czerwony Ramos
8. Efekt Zidana
9. 7 minut doliczonego czasu gry
10. Periscope Pique i wkurzony Arbeloa aka Pachoł
0
Ludzie...nie chodzi o zmęczenie...tylko o grę z ogórkami...
Po co ? Żeby się zgrać z reprezentacją z którą gra już prawie 10 lat i zna wiekszość tej kadry i jej zawodników na pamięć ? Nie mógł chociaż RAZ odpocząć ? Z Antarktydą też będzie powołany i będzie grał ? Bardzo mi szkoda kontuzji Messiego, ale Martino się czegoś nauczy jak zagra CA bez najlepszego piłkarza w historii :)
1
Moim zdaniem ma :)
To tak jakby Nawałka 1 czerwca rzucił Krychowiaka na mecz z Holandią, bo by pomyślał - 'e tam co tam sezon w Sevilli, chłopak 1 trening odbył, za wiele wolnego nie miał ale go wystawie, bo to mecz o życie' :)
1
Uhu, z tego co przeglądam neta od rana, to występ Messiego w Copa America stoi pod znakiem zapytania (pierwsza część turnieju wykluczona). Brawo dla Martino, wystawiać najmocniejszy skład na mecz z Hondurasem, zawodnicy, którzy mają ponad 50 spotkań w nogach po tygodniu 'wolnego' grają mecz z ogórkami...
To kto faworytem do CA? Zostaje Kolumbia i Chile, ewentualnie Urugwaj, bo Argentyna odpada z gry, Brazylia bez Ney'a odpadła już dawno :)
2
No przesada to troszkę jest. Ale on to kupił więc wiesz :) jak Ty np kupisz samochód to nikt nie ma prawa Ci mówić jak i gdzie masz nim jeździć, wiec to jest jego sprawa co robi z prawami, które kupił :)
1
Wiesz - postaw się na miejscu Solorza - miej firmę, wydaj kupę szmalu na przetarg, a potem ten przetarg oddaj komuś za darmo, od tak - żeby się inni ludzie nacieszyli z kasy zamiast Ciebie.
1
Podstawowe dla obu drużyn, a myślisz, że Real wyjdzie z Nacho zamiast Marcelo na finał LM :D ?
0
Dobrze zarobi teraz :D już wiadomo czemu Alves i Mascherano odchodzą, trzeba było na pensje Busiego i Neymara dołożyć :D
0
I dobrze, że zostaje. Dalej jestem zdania, ze odpali razem z Ardą i jeszcze będą stanowili o sile naszej drużyny razem z MSN. Potem przynajmniej nie będę musiał pisać 'a nie mówiłem, że odpalą' z wyrzutami sumienia :)
1
Gladiatusa polecam. Sam gram już baaaardzo długo. Ciężko jest załapać o co kaman na początku - ale poczytaj forum, powpisuj w google co Ci trzeba i znajdziesz. A jak coś to pytaj mnie :)
Polecam serdecznie :)
0
Przecież to się nie zwraca. Tam nie ma straganów z piwem, ani z niczym innym. To czysta strata - tak żeby zadowolić kilka tysięcy mieszkańców, bo wielu też woli siąść ze znajomymi w wygodnych fotelach w domu przed TV. U siebie w mieście miałem na EURO12 przyjemność oglądać mecz z Czechami na strefie kibica. Miasto liczy ok. 80-90 tysięcy, bardzo dużo wiosek okolicznych jest - razem z nimi to jakieś 150 tysiecy, mam znajomego, który zajmował się organizacją tych stref kibica (bardziej znajomy rodziców) i powiedział, że ostatni raz w naszym mieście postawili - 0 zysku, a wydatek bardzo duży.
2
Dzięki panowie za propozycję :D ale chyba znalazłem coś innego :D moja siostra, zawsze ubóstwiała Alessandro Del Piero i w Empiku znalazłem biografię - 'Alessandro Del Piero. Gramy dalej' - chyba będzie najbardziej odpowiednia :)
0
Jako, że jutro są urodziny mojej starszej siostry, która interesuje się piłką nożną i ogólnie usportowiona z niej kobieta to się zastanawiam nad kupnem książki dla niej. Nie ma różnicy czy to polski zawodnik, czy zagraniczny, oby książka była o sporcie:
- MESSI BIOGRAFIA
- Luis Suarez. Przekraczając granice.
- Messi chłopiec, który zawsze się spóźniał, a dziś jest pierwszy
- Messi - mały chłopiec, który stał się legendą.
- Gerard Pique - urodzony na Camp Nou.
Co z tych książek polecacie :) ?
Ewentualnie polećcie jakąś mocną biografie, którą czytaliscie i bardzo wam się podobała.
6
Ja mam inną ciekawostkę - nie z mixgola ale źródło to samo, czyli żadne.
Szedłem przez ulicę tydzień temu, patrze a tu stoi Messi. Szok, niedowierzanie! Musze śnić...Messi w Polsce ?! W moim mieście !?!? No to podbijam do gościa, bo zobaczyłem go z daleka - patrze, to naprawdę on! Leo Messi. W koszulce Barcelony, normalnie wkorkach, getrach, jak na meczu - tylko pepsi w jednym ręku, w drugim laysy i karta kredytowa. I pytam Leo co Ty tu robisz ? A on do mnie normalnie po polsku - a stoje, czekam w kolejce do tego sklepu i pokazuje mi palcem. Ja patrze na napis, a tam wielki bilboard 'SZMATEX - NAJTANIEJ'. Mówie do niego - o co chodzi ? A on mówi, że niestety dopadli go za te podatki cholerne i obecnie ma 6 euro w kieszeni, na karcie 2,40 euro no i stoi czeka w kolejce, bo słyszał, że w Polsce tanio to przyleciał na gapę :)
Taka tam historyjka, trzeba ją na mixgola wrzucić, to udostępnią i durnie będą ją podawać dalej :)
0
Ja olałem po: Messi kupił dom w Paryżu, transfer do PSG pewny!
1
Pewnie, że nie odejdzie. A nawet więcej - jeszcze odpali i wskoczy na bardzo wysoki, mam wrażenie, że przebije siebie z Atletico. Ale gimbusy tutaj i tak by woleli sprzedać Turka za 20 milionów i wydać 150 na Pogbę :)