0

Dzisiaj nasi cieniutko :)

To tyko mecz towarzyski, ale zero z przodu i zero z tyłu lekko niepokoi :/

0

25-27 spotkań ale to licz jako, że w 2-3 wyjdzie w podstawie, a te ponad 20 to pare minut tylko - jak wejdzie w 70' :D

2

Od chodzenia na marsze, ja tak zaczynałem w KODzie :)

0

Chłopie - z Brazylii mieliśmy takich graczy jak Rivaldo, Ronaldo, Magik Ronaldinho czy teraz Neymar. Ja bym stwierdził odwrotnie niż mówisz - pare transferów było nie za dobrych ale większość to strzały w '10'.

1

Zmieniają - ale nie mieli innego wyjścia, bo aktor, który grał Spartacusa niestety zmarł...
A serial naprawdę polecam - może dialogów jakiś spektakularnych nie ma, sceny też nie jakieś wybujałe ale strasznie wkręca, ja jak się dosiadłem - obejrzałem 3-4 odcinki to potem się oderwać nie mogłem i chociaż pracowałem po 12h dziennie od 6 do 18 to całe 4 sezony obejrzałem w 3 dni :D

0

Ja nie :)

0

'Do formy ze swoich najlepszych lat' - o co chodzi w tym zdaniu ?
Gość ma 26 lat, a wg wielu ekspertów itp piłkarz osiąga pełnię możliwości w wieku 28-32 lat, wcześniej się tylko rozwija, aby wieku 28-32 pokazać pełnie możliwości.
A gościu ma 26 lat - chyba, że Ci się liczby pomyliły i miało być 62 lata to ok.

0

Jeszcze tylko 21h i wracam z urlopu :(

10

Ej chłopaki ale jak grał w Realu to była mowa, że 'słaby, tylko szybkość jakąś ma a reszta lipa'.

0

Nigdy nie odchodzisz 'za darmo'.
Bo nawet jak Rubin nie zapłacił ani grosza, to i tak odchodzi nam pensja - czyli np 5 mln rocznie w kieszeni zostaje.

4

Rynek zepsuł się masakrycznie, szejkowie zrobili swoje niestety...
To jest masakra - kiedyś magików i wielkich graczy kupowało się za 20-40 milionów. Ronaldinho oczarował świat, a kupiliśmy go za 30 baniek, a i tak wielu uważało, że to sporo. A dzisiaj Sterlingi, Martiale i inne wynalazki kosztują po 60 czy 70 milionów - SZOK!

0

Chodziłem na treningi, potem wybrałem inny sport :)
Imprezki też był, tak samo jak w przypadku wielu piłkarzy, akurat napruty jak szpadel (tak jak w przypadku np Arturo Vidala) nie jeździłem. Zresztą pewnie - zabrali by mi prawko, a niektórym nie zabierają (Arturo Vidal ponownie).
Świat jest okrutny - pokopiesz przez 10 miesięcy piłkę i zarabiasz pieniądze o jakich się nie śniło zwykłym 'szarakom'. Dlaczego za za**erdol na budowie nie zgarniasz milionów ? Wykonujesz przecież cięższą pracę...?

5

Oj, jej - biedny Martial :(
A ja dalej tyram za 1800zł miesiecznie :(

16

Problemy tego świata - zarabiasz grube miliony, ktoś 'zabierze' ci jakiś głupi numerek na koszulce i FOCH :D
Chciałbym mieć takie problemy :D
Życzę Wam wszystkim żeby Was tak potraktowano - zarabiajcie grube hajsy i kłóćcie się o durnoty xD

1

Hehe a w gifie United :D też nieaktualne, bo kiedyś wygrywali puchary, ale teraz już nie.

0

Oszut! Bramkę strzelił Rafael! A Lacazette tylko gra.

0

Wydaje mi się, że plan Lucho jest taki:
MAtS/Bravo, Alba/Digne, Pique/Mathieu, Mascherano/Umtiti, Roberto/Vidal, Busi/Samper, Rakitic/Andre Gomes, Iniesta/Rafinha, Messi/Arda, Suarez/Vietto, Neymar/D.Suarez.

Do odstrzału: Adriano, Verma, Douglas, Montoya, Tello.
Na strażaka będzie Munir, ale myślę, że myślą o wypożyczeniu go, tak samo jak z Samperem.

0

Na Euro miało być wiele zamachów itp no bo Francja, bo ich tam jest od uja...
Jakoś nic się nie działo. Oni nie atakują od tak - mają wilomiesięczne, a nawet wieloletnie plany. Ewentualnie może w tłum wejść jakiś pojedynczy człowiek i strzelać/wysadzić się, ale nie będzie żadnego zaplanowanego ataku.

2

Ja obejrzałem w tamtym sezonie jakieś 15 spotkań Valencii. A z pucharami to ponad 20. Andre Gomes w jakiś 16-17 meczach na 20 się wyróżniał na tle kolegów - spokojem, techniką, dryblingiem, podaniem i szybkością. Dla mnie przy dobrych wiatrach chłopak będzie następcą Iniesty.

130

Do Fiony? A co na to Shrek ?

0

'twoją' z małej i to do kobiety...? Serio ?

28

80kk wydali tylko - szybko se doexpią gdzieś na boku, opchną drop co spadnie i będzie na resztę transferów, luz.

0

No szału nie ma szczególnie, że narzekał na problemy zdrowotne na Euro, mało trenował z drużyną a i tak zagrał 300 minut prawie :)

3

Reporter: Wolisz Messiego czy Ronaldo ?

Mietek z pod sklepu: Mój kolega - Zenek Burza - wali pół litra denaturatu w 30 sekund, on jest w tym momencie najlepszy :)



^ Prawda

1

W każdym sporcie tak jest :)
Lider Realu Madryt - Cristiano Ronaldo gra pod siebie, koledzy pomagają mu zdobywać bramki, a potem wszyscy krzyczą 'Maszyna!' lub 'Złota Piłka!'.
Tak samo w kolarstwie - wszyscy pracują na jednego, a ten na końcu zakłada złotą koszulkę i zadowolony :)

0

Siatkówka i ręczna - jakoś do sportów drużynowych mnie ciągnie, ale naszych będę dopingował wszędzie - czy to lekkoatletów, czy pływaków czy nawet i kajakarzy, do boju Polsko! Oby w TOP5 medalówki i będzie dobrze!

0

MW - chodziło mu o najlepszego polskiego siatkarza - Mariusza Wlazłego.

1

ZP to jest tylko pieprzona nagroda, a ja WIDZĘ jak on gra, mi się ona nie podoba, dla mnie może w top50 wszechczasów by się zmieścił, może mieć 10 'balonów', a i tak mnie nie przekonuje, bo legenda musi mieć 'to coś' tak jak właśnie ma Messi, miał Zidane czy Maradona.

6

Dokładnie tak - gość w MU POTRAFIŁ grać w piłkę jak mało kto :)
Potem stał się chłopcem od przewracania i dobijania piłek :) ewentualnie od gola z główki raz na 5 spotkań.
Z czym mi się kojarzy Ronaldo ? Z glebą, z golami głową i strzałami w mur.

7

Ludzie powariowali...
Ale w sumie jak to mówią - najgłupsi sami się wyeliminują, zaczną się topić za tymi pokemonami i skończy się gra :) złapią swojego digletta 2 metry pod ziemią :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?