Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Ty myślałeś poważnie o scenariuszu, w którym Real straci punkty w 4 meczach z rzędu ?
5
Chłopie - nawet Douglas dostawał w tym zespole szanse, dlaczego on nie postawi na Vidale i nie da mu chociażby pograć po 15 minut w paru meczach tylko NON STOP trybuny ?
6
Zliczmy ostatnie porażki transferowe Barcelony:
- Hleb - 17 milionów
- Gabriel Milito - 20 milionów
- Chygrynski - 25 milionów
- Geovanni - 22 miliony
- Henrique - 25 milionów
- Keirrison - 14 milionów
- Martin Caceres - 16 milionów
- Ibrahim Affelay - 3 miliony
- Aleix Vidal - 12 milionów
- Douglas - 4 miliony
- Vermealen - 10 milionów
- Alex Song - 20 milionów
Czyli w ostatniej dekadzie mamy 188 milionów w dupe - doliczmy do tego pensje, no i oczywiście nie wszystkie transfery są tutaj wymienione, można tutaj dodać nawet i Ibrahimovicia jakby ktoś chciał na siłę liczyć stracony hajs.
0
Dla mnie to śmieszne, takie 'inwestycje' w tak wielkim klubie - jakby tak policzyć tych wszystkich Vidalów, Douglasów, Songów, którzy przyszli popatrzeć na mecze Barcy z trybun - i to przyszli za nie małe pieniądze - to by się taka kwota uzbierała w ostatniej dekadzie, że już byśmy mieli nowe Camp Nou postawione :)
0
Ja to już sam nie wiem jak będzie wyglądała obrona - może Lucho chce wyjść czwórką stoperów ? Mathieu, Mascherano, Pique, Umtiti ?
0
Jakby grał tak samo jak w Sevilli, to myślę, że na pewno trener repry by się nad nim bardzo mocno zastanawiał, ale nie ma bardzo o czym dyskutować, bo chłop póki co wącha trybuny tylko.
1
Roberto nie ma i Vidala nie powołał nawet na ławkę :D ? To po co chłopu walić ściemy i co chwilę gadać, że 'każdy zawodnik ma u mnie szansę wskoczyć do składu' skoro koleś nie jest powoływany 7 razy z rzędu ? Chyba nawet Douglas miał wyższą pozycję w klubie niż Vidal.
Oddać za bezcen, jak to mamy w nawyku i chociaż niech sobie chłop karierę uratuje, może na MŚ mu się uda pojechać z reprą, bo to co grał w Sevilli to bajka :)
0
Ja w ogóle całkiem różne typy - mam City remis, Chelsea remis, Barcelona - Deportivo powyżej 3,5 bramki i Skra - Resovia 1.
0
Nawet jak o pary chodzi to wyżej bym postawił Lewego i Mullera, chociaż w systemie Carlo już w parze nie grają, w ogóle bez sensu pytanie, bo najlepsze zespoły grają jedną typową dziewiątką, np Barca gra tylko Suarezem z przodu.
5
Lewandowski, Suarez, Ibra, od biedy to i Aguero oraz Benzeme można doliczyć, czyli w ciągu 5 sekund myślenia wymieniłem 5 lepszych napastników, no ale to Ronaldo ma 3 Złote Piłki, a ja 0 więc wiadomo...
0
Ja patrząc na pracę Zidana mam wrażenie, że jemu nie siedzą słabsze zespoły, a właśnie w meczach z Barceloną, Atletico czy City on sobie dobrze radzi.
0
8 dopiero za 3,5 roku...
0
Komentarz usunięty
34
Najlepszy polski sportowiec ostatniej dekady ?
Kto według Was zasługuje na to miano ?
Robert Lewandowski ? Anita Włodarczyk ? Adam Małysz ?
Ja po głębszym namyśle stawiam na 1 miejscu...Mariusza Wlazłego ?
Dlaczego ? Kapitalny siatkarz, najlepszy atakujący jakiego wydała polska ziemia, osiągnął NIE-SA-MO-WITY sukces w swojej dyscyplinie - kilka razy stawał na podium Ligi Mistrzów(brakuje mu złota, ale nadal ma na to szansę, bo dalej gra na TOPIE) , ma wszystkie medale Mistrzostw Polski, ma Puchar Polski, ma medale Klubowych Mistrzostw Świata, Superpuchary Polski, srebro i złoto Mistrzostw Świata, a ile nagród indywiduwalnych...w tym ta najcenniejsza - MVP MISTRZOSTW ŚWIATA, najlepszy sportowiec 2014 roku, niesamowity gracz. Oto co o naszym siatkarzu mówią inni wybitni sportowcy i trenerzy:
'Nie pamiętam takiego atakującego, który tak bardzo wyróżniałby się w mistrzostwach świata. Był wspaniały w każdym elemencie – ataku, bloku, serwisie. Nie wiem czy to najlepszy występ w historii, ale na pewno jeden z najlepszych. Szkoda, że postanowił zakończyć karierę, choć oczywiście łatwo zrozumieć osobiste, rodzinne powody, dla których chce już przestać grać przez cały czas. Ale to szkoda dla polskiej drużyny i nawet dla mnie, bo kocham siatkówkę, a takiego gracza nie ogląda się w takich turniejach zbyt często. Cóż, szkoda.' - Andre Giani
'To znakomity zawodnik, który jeszcze na adrenalinie zagrać potrafi rewelacyjnie. Po nim widać, że jest siatkarzem wybitnym, a nie po prostu jednym z wielu.' - Slobodan Kovac
'Mariusz Wlazły to człowiek, który potrafi sam wygrać seta, a w porywach, nawet cały mecz.' - Ireneusz Mazur
'Mariusz jest Mariuszem, jest najlepszym zawodnikiem w reprezentacji Polski, jest jednym z najlepszych siatkarzy świata. Ogromny szacunek dla niego za to, co osiągnął i za to, jak gra, ale też czasami musimy przymknąć oko na to, jak się zachowuje. Czy nie rozmawia z dziennikarzami, czy rozmawia, czy gra, czy nie gra w mistrzostwach Europy w Moskwie, w 2007 roku. To nie jest istotne. On jest w kategoriach fenomenalnych. Świetny gracz, ja się mogę wypowiadać tylko i wyłącznie w samych superlatywach na jego temat, bo jest to zawodnik, tak, jak kiedyś Wójtowicz w kadrze Wagnera, tak samo teraz Wlazły w reprezentacji Polski na przełomie wieków.' - Łukasz Kadziewicz
'Kto ma Mariusza Wlazłego, ten ma mistrzostwo Polski!' - Paweł Papke
To tylko moja opinia - jest wielu wybitnych sportowców w naszym kraju, ale dla mnie w ostatniej dekadzie królował Mariusz Wlazły.
3
Strategię wybitnym to jest Donek, bo okradł nasz kraj z synkiem na miliony, jak nie miliardy i jeszcze dostał lepszą fuche w Europie :D np górnik jak coś ukradnie to idzie siedzieć, a nie dostaje awansu na prezesa kopalni :)
0
ter Stegen jak pokazuje, że to Busiego błędy nie dały nam punktów :D
PS. Do kolegi wyżej - nie spinaj tyłka, z remisów Realu będziesz się śmiał do 2018 roku, to i z Sergio i Marca można pocisnąć :)
1
Ale w asysta równo - po jednej panowie odrzucili w poprzednim meczu :)
2
Zasłużył sobie na większe pieniążki :)
4
Masakra - co za czasy nastały, żeby bramkarz był piątym obrońcą, zaczęło się od Neuera, miał swoje dobre czasy, ale popełnił pare błędów i już nie lata tak jak kiedyś po 20-30 metrze. Nikt z Was nie tęskni w bramce za taką grą jaką widzimy u Buffona, albo widzieliśmy u Kahna ? Gonisz wynik, masz na sobie pressing rywala to zamiast wy**bać piłkę pod pole karne rywala (no, bo ku*wa gonisz wynik - więc zamiast klepać z kolegą w swoim polu karnym to wyp**rdalasz daleką lagę, a nóż z tego wyjdzie brama) to bawienie się w podrzutki, przerzutki, dryblingi i inne takie ? Masakra, skąd to się wzięło ? Fajnie - ter Stegen zgubi raz czy dwa pressing w meczu, ale co to da jak za kilka spotkań dostanie gola z połowy albo sfrajerzy tak jak wczoraj...
Żeby nie było - nie jestem z tych co wywalają Niemca ze składu, wręcz przeciwnie - jest naszym najlepszym bramkarzem i powinien bronić nadal, ale po co odwalać takie rzeczy ? Dlaczego kiedy on jest przy piłce to ZAWSZE musi pokazać jak on to nie zagra do Busiego, jak nie przerzuci piłki nad rywalem, jak nie minie pędzącego napastnika itp itd ? Nie może najzwyczajniej w świecie przyjąć i szybko oddać do Pique, który zawsze się pokazuje i wyprowadza piłkę z naszej połowy bardzo często ? Masakrycznie to drażni, bo jak bramkarz puści szmate to ok - taka jego praca, zdarza się. Tak samo jak napastnik nie strzeli czasem setki, tak samo golkiper czasem puści szmatławca, ale po co takie odpały jak wczoraj ? Ma wolną całą swoją prawą strone - jest Pique, jest Roberto - nawet od biedy gdzieś tam wyżej wolny stoi Andre Gomes, ale on musi pokazać jaki on nie jest dokładny i jak to on nie zagra piłki tam gdzie czai się 3 rywali, wuj tam w to, że jak Alba przyjmie to zaraz obok niego zaroi się od graczy Celty - grunt, że pyknąłem górą napastnika Celty i mam kolejne celne podanie...
0
Hm...Sezon 2008/09 Barcy ?
2
Ciężko mu będzie wyczyścić te buty, przecież on wykonuje 10000podań na mecz, gra świetnie nogami, ciągle pod grą, miód malina - te buty to już zdarte od tych jego 'asyst'
1
Nikogo nie wystawiam na listę, Stegen moim zdaniem jest bardzo perspektywiczny, ma papiery na granie, ale BARDZO często robi z siebie Bóg wie kogo i chce pokazać jak to on nie podaje dokładnie i jak to nie oszuka rywala - a to go przerzuci, a to ominie dryblingiem...
Masakra - gdzie jest to wychowanie bramkarza z dawnych lat gdzie taki Buffon czy Kahn jak przegrywali to napier*alali długą lagę w pole karne przeciwnika, a nie szukali przerzutek/dryblingów/chujwieczego.
0
Zniszczyli nas w 1 połowie, a jedno wielkie gówno to zagraliśmy my przez 75 minut tego meczu.
2
Tak na szybko - Real traci punkty, Barca przegrywa - efekt Zidana trwa. Na plus Mathieu z kolejną bramką i ter Stegen dodaje coś od siebie do kanadyjki - ładna asysta. Dobranoc kibice, widzimy się w sobotę na Polska - Dania :)
4
Co z tego, że chciał grać jak Kahn, a nie jak Neuer jak nie gra jak żaden z nich :D ?
2
Teraz to my gramy 1-1-4-5
4
Ja pamiętam 1:0 po golu Busiego w 93 minucie meczu, a Messi dostał butelką w głowę i żółtą za symulkę, bo pokazywał, że go głowa boli xd
1
Bramka Mathieu, asysta MAtS'a - nie jest przypadkiem 5:2 dla nas ?
0
Pique ratuje honor, ale to już na nic chyba...87 minuta na zegarze...
0
No przecież przegrywają to co ma siedzieć ?