0

Kapitan Odcięło Mi Prąd - miazga! Może dzisiaj też będzie miał ubytki w głowie :D

0

Gran Derbi Europa - Wielkie Derby Europy. Stąd się to pewnie wzięło :)

3

Mam nieodparte wrażenie, że Enrique zaskoczy składem i wyjdziemy 3-4-3 (3-4-1-2), a to może zaskoczyć Real - MAtS, Umtiti, Pique, Mascherano, Alba, Iniesta, Busi, Roberto, Messi, Suarez, Neymar. Ciekawy jestem takiego zestawienia - przy naszym ataku mamy MSN z przodu, akcje wyprowadza Iniesta z pomocą Messiego, oskrzydlają to Alba z Roberto, a Messi jako typowa dycha co raz schodząc do prawej strony. A w obronie? Strefę Marcelo i Ronaldo ubezpieczałby Mascherano z Roberto, a w razie potrzeby pomaga Busquets, druga stronę ogarnia Umtiti z Albą, do pomocy Iniesta. Pique skoncentrowany na Benzynie, ewentualnie na Ronaldo, bo ten często zmienia pozycje - raz na lewym skrzydle a raz na szpic. Jakoś jestem dziwnie spokojny, że tym razem to my wyjdziemy górą z Klasyku, dziwnie spokojny jestem pomimo naszej kiepskiej gry ostatnio. Real moim zdaniem nie ma czym straszyć w tym sezonie - oprócz Derbow Madrytu nie zagrali ANI JEDNEGO dobrego meczu w ataku - ratują ich ewidentnie przebłyski indywidualności - Ronaldo, Bale'a, Moraty czy Kroosa. My mamy graczy, którzy potrafią choć na chwilę wziąć grę na siebie - Messi potrafi przytrzymać piłkę, minąć rywala czy dwóch, to samo Iniesta i Neymar. A w Realu jeśli Modrić nie odpali to mogą liczyć tylko na kontratak, bo w ataku pozycyjnym leżą, w derbach to pokazali - bo chociaż zagrali najlepszy mecz za Zizou to jednak wszystkie bramki i groźne akcje to były kontry lub sfg, ataku pozycyjnego tam nie ma.

0

Mam nadzieję, że nasi jutro pokażą serducho, nie boję się nawet porażki w tym meczu o ile będzie widać zaangażowanie i walkę, taki mecz jak z Sociedad nie może się powtórzyć.

0

Jak wyrzuciles do piwnicy to najpierw sprawdź czy się nie stłukła...

0

Redakcja - brak Kroosa w nie powołanych.

0

To dzisiaj?!?! O której?

Edit. Sezon 5 jest w 2017 roku, dzisiaj puszczają powtórki z 4 sezonu, coś pomieszales chyba ;)

0

Ja też go bardzo lubię, jak grał w Sevilli i to na PO to zawsze fajnie wyglądał, widziałem w nim idealnego następcę Daniego, ale coś się... zepsuło...

0

Gramy u siebie, gramy o praktycznie o życie w lidze, do tego Real też gra taka piłkę jak my - czysto pilkarsko są głęboko w lesie, a do tego los ich nie oszczędza - zagrają bez Kroosa, Bale'a, Moraty, a tuż po kontuzji jest Pepe , Casemiro, Ramos i Modrić. Bez formy Benzema, tak samo Maszyna zagra dobrze raz na 5 spotkań. Dlatego takie kursy, a nie inne - my nie zachwycamy, ale Real też jest w tym momencie słaby - czysto pilkarsko.

0

Nie mam pojęcia, w 4 barach jest samo KSW, a w dwóch innych jest tylko Gran Derbi, po którym puszczają West Ham - Arsenal lub Juve - Barca, a KSW nie ma. Ja ze znajomymi bym wolał pójść o 15 w jedno miejsce i siedzieć do 23, a trzeba będzie obczaić mecz w jednym pubie, a potem lecieć prawie 2 kilometry do następnego...

0

Kurde, mieszkam w 100-tysiecznym mieście, a tylko JEDEN pub puszcza w sobotę i Klasyk i potem KSW. A co najgorsze wszystkie miejsca na 3 grudnia mają zajęte od 2 tygodni...

2

Nadal śmieszą mnie wasze komentarze - jaki Coutinho jak to klasyczna 10 lub ewentualnie skrzydłowy. Nam potrzebny środkowy pomocnik, nie ofensywny środkowy pomocnik. Barca nie zmieni taktyki, bo przyjdzie Coutinho i będziemy grać 4-2-3-1, ludzie pobudka. Szukamy zastępcy Iniesty, a nie żadnych klasycznych dziesiątek, nie skrzydłowych. Szukamy kogoś kto umie rozegrać, minąć kilku rywali ale przede wszystkim też musi umieć grać koło Busiego i bronić. Iniesta robi to kapitalnie, Xavi robił to jeszcze lepiej, a Coutinho potrafi rozegrać i kiwnac, ale ma w tym sezonie tyle odbiorów co u nas Paco kontaktów z piłką.

7

A może to jest ten moment kiedy Barca Enrique utraciła swój styl? Nie mamy w tym momencie nic - kompletnie nic. Bramkarz? Swoje wyciągnie, ale kiedy trzeba podać pomocną dłoń w postaci 'cudów' w bramce to Niemiec nas od porażki nie uchroni (jak chociażby Kameni Malagę). Obrona? Chaos, chaos, chaos. Górne piłki w większości przegrane, boczni obrońcy w ofensywie nie istnieją, a z tyłu? Owszem są, stoją i czekają - mam wrażenie, że i Albe i Roberto minął by każdy skrzydłowy Ekstraklapy. Pomoc? Bardziej statyści niż piłkarze - Busi masakryczny. Gra takie dno, że chce się rzec 'Song - wracaj, posadzisz go na ławie w moment'. Reszta też dołuje i to zdecydowanie - żadnego kreowania, podania na 3 metry niecelne pod nogi rywala, wolni jak osły. Chociaż żeby w obronie swoje dołożyli - walka, determinacja, odbiory. A tu NIC, zero. Oni stoją, czekają aż obrona odbierze, albo Stegen nas uratuje a jak już dostaną piłkę to oby ją komuś oddać, najlepiej Messiemu. Atak? MSN i tak nas ratuje, im najmniej można zarzucić, bo praktycznie w każdym meczu przynajmniej jedną wcisną, są daleko od swojej 'chemii' jaką nas wszystkich oczarowali ale zawsze bramkę czy dwie uciułają. Enrique? Cóż tu dużo mówić - skoro on uważa, że 'probowalismy im dorownac', a zrobił tylko jedną zmianę to chyba coś tu nie gra. Ma Rafe , ma Digne, ma też tego Paco - skoro idzie jak po grudzie to czemu by nie wpuścić na ostatnie 10 min Paco za Gomesa chociażby? A nóż jakiegoś farfocla wciśnie. Dobre chociaż to, że wszyscy otwarcie (Alba, Pique , Enrique) mówią, że jest słabo, a nie jak w Madrycie gadka, że grają perfekt, a tak naprawdę na 18 spotkań zagrali 1 dobre, reszta to albo dno, albo dno i wodorosty.

2

No to mamy koniec męki na dzisiaj, wynik 1:1, strata 6 punktów. Jak ocenić ten mecz ? Krótko - lepsze niezasłużone 1:1, jak zasłużone 7:1 (bo tyle nas powinni oklepać). Barcelona jest bez formy, trener nie dokonuje nawet dwóch zmian. Nie da się grać NON STOP Messim i liczyć, że sam cokolwiek zrobi. Czekamy na 3 grudnia, tam jak zagramy 'swoje' to można powalczyć o 3 punkty, bo Real jest bardzo zdyscyplinowany taktycznie, a jeśli zagramy tak jak dziś, to Camp Nou powinno być od razu ubrane na czarno jako znak żałoby - największą przegraną z Realem w XXI wieku. :)

3

Taaa...- jak chłopaczki od piłek jak mamy aut to naszym od razu piłkę rzucają, bo chcą żeby Sociedad to wygrał :D

1

Ależ oni powinni nas dzisiaj skosić xd z 6:1 powinno być na lajcie :D

4

Oglądając dzisiaj Luisa Suareza - ten Paco wcale nie był taki zły - stał, nie przeszkadzał, piłka go mijała, koledzy nie podawali, ale nie psuł, nie walił w gołębie, nie stał non stop na ofsajdzie.

4

U Paco liczymy kontakty z piłką, u Suareza spalone - wyjdzie podobnie, około 5-10 w meczu :D

3

Barcelono w niebiesko-białych koszulkach - daj dzisiaj wygrać tym przeciętniakom z borodowo-granatowych barwach, im te punkty są potrzebne jak tlen, a wy swoje i tak nastukacie z innymi...

0

Aleix Vidal - musiałeś wybrać datę ślubu akurat na Sociedad i wtedy gdy Roberto jest do zmiany ?

0

Moim zdaniem jeśli z Barceloną wychodzisz takim pressingiem i nie strzelisz bramki albo dwóch to przegrasz mecz. Sprawdza się to moim zdaniem - Celta siadła na nas, zniszczyła nas i w 2 połowie siedli - już tak nie grali i byli z 3:0 blisko remisu 4:4. Tak samo z Sevillą - ganiali za naszymi jak lwy za mięsem, nie dawali chwili spokoju, atakowali, prowadzili i mieli sporo okazji - ale nie wytrzymali i polegli. Dzisiaj moim zdaniem też się to sprawdzi - siedli na nas bardzo mocno, ale nie wytrzymają tempa i przegrają ten mecz, oby! Do boju Barco!

4

Co przychodzi do głowy po 1 połowie ? Jedno wielki: UFFFFF....
Niby jakieś zdecydowanych setek Sociedad nie miał, ale zdominowali nas jak juniorów, dopiero po 35 minucie się nasi obudzili i nie tyle co zaczęli strzelać i stwarzać okazje, ale zaczęli operować piłką i nie dawali graczom rywala dochodzić do sytuacji.

2

Jeśli złapie to trudno - tak jak powiedział Lucho, do zdobycia są 3 punkty dzisiaj i 3 punkty w Klasyku, nigdzie za wygraną więcej nie będzie - więc z Neymarem czy bez przystąpimy do Klasyku z chęcią wygrania. Ale najpierw trzeba ograć Sociedad, to jest mus!

10

A.Gomes - bardzo chciałem tego gracza dzisiaj. ZAWSZE jak oglądałem Valencia to Gomes grał w ważnych meczach rewelacyjne zawody - z Barwą, z Realem, w LM. Czuję, że w końcu da nam dziś chłopak radość, byłem zawsze fanem jego talentu i mimo, że w tym sezonie gra poniżej kreski to wierzę, że będzie w stanie zagościć w Barcy na lata.

3

Ależ się dłuży zawsze ten czas w Niedzielę, szczególnie kiedy mecz Barcy dopiero wieczorem. Oby do tej 19:45 wytrzymać, potem podane są składy, otwiera się piwko i z niecierpliwością czekamy na pierwszy gwizdek. Dzisiaj tylko 3 punkty - wiemy to my kibice i na pewno wiedzą to też zawodnicy. Mam wrażenie, że Sociedad u siebie był często lekceważony, ale dziś tak nie będzie i liczę na pewne 3 punkty ;)

34

Who is Andreas?

10

Wychodzi na to, że już na przełomie listopada i grudnia mamy przed sobą dwa najważniejsze (lub na pewno jedne z ważniejszych) spotkania w sezonie. I jutro i 3 grudnia trzeba wygrać jeśli myślimy realnie o mistrzostwie - wiadomo, że nawet ewentualną 10-punktową stratę już odrabiali bo to jeszcze 25 kolejek, ale jednak ciężko się gra co chwile oglądając się na to co zrobi lider, czy dziś wtopi czy nie. Wg mnie to dla nas niesamowita szansa odwrócenia ról - klepiemy Sociedad i Madryt, mamy punkt straty, ale dalej punktujemy, a Real jako lider - jeszcze w tym roku ma bodajże wyjazd na Mestalle i na Sanchez Pizjuan, a więc w miesiąc z -4 można zabrnac szybko na np +3 i to jeszcze w tym roku. Terminarz nas nie rozpieszczał ale mamy za sobą już Celte, Seville i Valencie. A Real jeszcze nie - a z każdą z tych drużyn gra się mega ciężko i nam i Realowi.

0

Jeśli Valencia zdecyduje się go odkupić za 12 milionów to Barca ma zapis, że może go zgarnąć spowrotem za trochę więcej - 15? 16? milionów.

1

Pewnie, że zadyszka się trafia ;) ale Realowi to trafia się raz na 10 spotkań WYJSCIE z zadyszki xd

3

Spokojnie panie i panowie, Karma wraca zawsze, myślę że jeszcze w tym roku Barcelona będzie patrzyła na Madryt z góry tabeli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?