Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
0:4 to można odrobić gdzieś w 1/8 CDR grając z Granadą czy innym Rayo - i to też przy szczęściu. Ale nie w 1/8 LM grając z naprawdę porządną europejską drużyną. Wierzę, że przy odrobinie szczęścia i ZAANGAZOWANIU uda się rewanż wygrać 2:0, może 3:1 - żeby zatrzeć złe wrażenia i wstyd.
1
Barca w tym sezonie podobno lepsza na wyjazdach...
To aż się boję co szejki z nami na Camp Nou zrobią.
0
Ktoś mi przypomni kiedy ktoś nas tak zniszczył? Bayern 7up pamiętam ale tam było z 5 okazji na bramkę a tutaj nic, zero, dno. Trapp nawet nie musiał melisy pić przed meczem, bo sobie rękawów w trawie nawet nie ubrudził...
0
Niszczą nas bardziej niż my Real za Pepa...
2
Jutro w gazetach będzie 'remontada is possible' tylko ciekawe czy to będzie remontada z 0:2, czy z 0:5...
0
Z 5:1 się skończy - MSN nie ma, pomoc to już omawiana od września - tragedia. No i nie ma obrony. Zjadają nas w pomocy szczególnie.
1
Mecz taki sobie, kupa emocji ale poziomu sportowego mało. Kopanina, plątanina, kartka za kartką, faule techniczne - no masakra. Finał bez Roberto i Suareza, może być ciężko. Ale do tego jeszcze daleko, brawo za walkę i łopata w plecy sędziemu ;)
1
Oj, nie przesadzajmy. Lotnikami wielkimi nie są ale jakiś tam odpowiedni poziom prezentują ;) starcza to na czołowe miejsca.
0
Szkoda chłopa strasznie, w Sevilli momentami tak imponował, że można było powiedzieć iż jest to Top5 defensywnych pomocników. Miał wszystko żeby zajść na sam szczyt i stać koło Kante czy Busiego, miał zajebiste czucie gry i odbiór, był często tam gdzie być powinien, technika lekko kulała na początku, ale widać, że spędzał dużo czasu pracując nad tym elementem, bo z meczu na mecz było coraz lepiej, potrafił też dać drużynie to czego nie wymaga się od defensywnego pomocnika czyli znaleźć się w polu karnym i strzelić ważną bramkę czy podać piękną prostopadłą piłkę. Odchodził z Sevilli jako top na swojej pozycji, a teraz kopie gdzieś w 4 lidze...
0
Heh, Milik wraca po kontuzji, oby ławki nie przyspawał do końca sezonu, bo jego rywal - Mertens jest królem strzelców Serie A w tym momencie,do tego potrafi ładnie asystami rzucać.
1
Ja dziele urodziny z Modriciem, Songiem czy Oscarem. A z postaci z poza piłki to Hugh Grant.
6
Fajnie byłoby ujrzeć dzisiaj Aleixa z ciut bardziej wymagającym rywalem. Sergi Roberto w pomocy jak dla mnie - na pozycji Xaviego. Chciałbym żeby Enrique nie kombinował - trzeba wyjść z lekkimi rotacjami ale dość pewnym składem. Stegen, Vidal, Pique, Umtiti,Alba, Mascherano,Roberto, Denis/Rafinha i MSN. Szukamy następcy Xaviego wśród Gomesow, Turanow, a to Sergi Roberto ma najlepsze predyspozycje żeby za 2-3 sezony wskoczyć na poziom zbliżony do naszego Generała, wszak Xavi zaczął grać świetnie w wieku 26-28 lat, więc wszystko jeszcze przed Roberto.
0
Myślę, że tu w grę wchodzi ambicja - chciał zawsze grać w PL, to dostał szansę. Pokaże się z dobrej strony, Hull spadnie - to zgłosi się Everton, Stoke czy Lester i będzie grał dalej w PL.
8
Brawo, ciężko było ale wygrana 2:1 i 3 punkty nasze. Betis strzelił na 1:0, ale nasi się podnieśli 1:1 po bramce, w której piłka się na jeden metr wtoczyła do siatki i potem akcja Messi-Suarez i jest 2:1.
Coś mi się wydaje, że realizator nie zauważył, że padła bramka na 1:1 i na tablicy wyników był zły wynik, ale to szczegół, bo przecież prawda jest taka, że strzelilismy 2 gole, a oni jednego.
0
Jedno pytanie nasuwa się na myśl dotyczące Barcy Enrique - czy kiedy sędzia jest ślepy, a Messiemu nie idzie to jest ktoś kto może pociągnąć Barcelonę do zwycięstwa w takim meczu? Może Iniesta ale jego nie ma.
0
16-5 w strzałach dla Betisu, masakra co my 'gramy'. Betisu też nie ma klarownych sytuacji, ale dominują nad nami. Nie ma dziś Messiego i nie ma Barcy - też nie ma się co chlopu dziwić, sam wózka cały sezon nie pociągnie.
0
Nie jest tak źle, jak to wygląda. Mecz o 12, nasi tej pory nie lubią. Teren też dość trudny, rywal agresywny i z 5 obrońców. Musi się przebudzic Messi, Suarez i Rakitic - jak każdy z nich swoją cegielke dorzucić to powinno być pewne 2:0 do przodu. Gra średnia ale są fragmenty przeblysku, które trzeba od razu wykorzystać i zamknąć mecz, nie zawsze gra się świetnie, ale trzeba pozbawić rywala złudzeń i zamknąć mecz.
1
Denis gra nieźle, mija rywali i szuka gry, fenomenalnie nie jest ale dobrze z minusem. Arda natomiast w kreacji pogubiony ale ma tyle odbiorów i przebiegnietych kilometrów co Digne, Pique i Mathieu razem wzieci. Ale Rakieta to faktycznie dzisiaj cieniuje mocno, 3 czy 4 straty i to groźne, odbiorów wcale i.z przodu nic nie daje, no fatalnie dzisiaj Ivan.
1
Akurat ja w swoim życiu ostatnimi miesiącami popełniłem tyle błędów, że to ten koleś z mema wygląda przy mnie słabo.
1
Widzę ładny pojazd po Ronaldo od rana. Zgadzam się, że do wszechstronnego gracza mu obecnie daleko, jest kilku lepszych graczy na świecie na ten moment, ale Portugalczyk ma niezłe statystyki oraz kilka zalet, które może wykorzystywać jeszcze kilka lat. Otóż gry głową nikt mu nie odmówi, wykończenia akcji i znalezienia się w odpowiednim miejscu też nikt nie podważy. Każdy chyba chciałby oglądać CR'a z United - młody, przebojowy, szybki. Prawie perfekcyjny strzał, efektywny i efektowny drybling. Lecz po czasie te zalety, wraz z wiekiem, zaczęły znikać a zastąpiły je gra głową, wykończenie, ustawianie się, niezłe czytanie intencji kolegów. Był gracz wybitny, został tylko niezły - ale nadal ma liczby i nadal swoje nastrzela, bo ma to 'coś'.
0
Prosiłbym o cenę i szczegóły na priv. ;)
1
Oglądam Malage czasami i Kameni średni bramkarz, ale z Barceloną i Realem zawsze broni jak w transie.
33
Wiele bym oddał żeby tamten ligowy mecz zakończyć 0:1, a ten pucharowy z dzisiaj zakończyć 1:1, ale i tak cieszy, że po 10 latach klątwa Anoeta odchodzi w zapomnienie.
38
Mówi się, że Umtiti to jedyny pozytywny transfer Barcy, ale Digne jak na zmiennika, jest bardzo, baaardzo solidny.
1
Sanchez to naprawdę bardzo fajny gracz. Miał swoje chwilę u nas, a teraz ma kolejny dobry sezon w Arsenalu. IDEALNY zamiennik dla MSN - człowiek,który wchodząc na ostatnie 15-30 min robiłby robotę. Ale bardzo drogi jak na zmiennika, nie chciałby być tylko zmiennikiem i szkoda by było tak utalentowanego chłopaka trzymać na ławce.
0
Akurat United Mourinha jest w tym momencie na dobrej drodze. Mieli straszny dołek, grali słabo - a w ostatnim czasie i punktują i grają naprawdę niezłą piłkę. Chelsea obłędnie mocna - wydaje się, że potrafią wygrać z każdym. I u siebie i na wyjeździe - ostatnio obstawiłem ich mecz, oglądałem cały i robiłem wielkie oczy - gdy tylko tracili kontrolę (czyli rywal strzelał bramkę kontaktową) to oni błyskawicznie odpowiadają swoim ciosem lub ciosami. City strasznie w kratkę - widać, że jest pomysł, ale wykonanie różne. Jak jest formą i plan Pepa na mecz to i Barce ograją 3:1, ale ogólnie sporo baboli w obronie. Liverpool świetny w tym sezonie - otwarty, ładny dla oka futbol i to daje rezultaty. Arsenal...cóż - dla mnie to drużyna nieprzewidywalna, ale zawsze są w czołówce, więc jakby nie było - trzeba ich stawiać w gronie faworytów do LM. Moim zdaniem ciężko szukać rywala dla Chelsea, ale o miejsca 2-6 będzie bardzo twarda walka.
0
To skąd wiem po jego komentarzu co się stanie? Nawet nie oglądając odcinka?
7
Wiesz - jeśli ogląda się serial non stop i wiesz od 2-3 odcinków, że być może główny bohater zginie, lecz nadal wierzysz, że tak nie będzie, a ktoś Ci piszę komentarz, że 'ma stypę po odcinku' to chyba jednak wiesz co się stanie, nie wchodziłem na internet od wczoraj od 21 żeby nie dostać spojlera, dziś odpalam laptopa, zaczynam oglądać, ale bardzo długo mi się buforuje, a ktoś mi piszę taki komentarz na temat tego serialu - więc stwierdzam, że mogę wyłączyć, bo wiem co się stanie.
3
Ja oglądam, ale wczorajszy odcinek przegapiłem - dziękuję za spoiler, już wiem czego się spodziewać...
0
Ciężko stwierdzić kiedy któryś z wychowanków odpali, właśnie najlepszym przykładem jest tu Xavi - ja nie pamiętam jego początków, ale mój brat, który niestety jest kibicem Realu (rocznik 1987) pamięta początki Hernandeza w Barcy i powiada, że Xavi jako młodzian był...tragiczny, przynajmniej w oficjalnych spotkaniach. Zresztą można sporo poczytać w necie, że nasz Generał w wieku 16-22 lat w pierwszej drużynie co grał to był wyśmiewany, że słaby zawodnik. A co się działo później - większość z nas, Cules, wie. Ja bym Roberto nie skreślał w pomocy jako 'drugiego' Xaviego. Zresztą Lucho ma inną koncepcję na Barcę niż tą, którą miał Guardiola. Dla mnie to też jest dobry trener - analityk, który uczy się na własnych błędach. W swoim PIERWSZYM sezonie stworzył zespół, który miażdżył rywali ataki pozycyjnym, kontrą, a nawet i stałymi fragmentami gry. To dla mnie była najlepsza Barcelona - sezon 14/15, gdzie nasi gracze grali FUTBOL TOTALNY, jak nie szło się przebić przez autobus to wpadało coś ze stałego fragmentu, jak nie szły akcje pozycyjne to zawsze w meczu były 2-3 kontry w 100% wykorzystywane. Dla mnie obecna Barcelona może być nadal monstrum przez następne 3-6 lat, oby mądrze zarządzać kadrą i tym klubem.