4

Nie chce być nie miły, ale do Was jak na stronę się wchodzi to tak trochę się człowiek w czasie cofnie - jakby się miało znów 11 czy 12 lat, a nie 24 :D

4

Ale on napisał 'kilkunastu' :)

12

Ty wrzucasz posty Sportu czy MD :D takie same smieciowe gazetki.

11

Japońska kobieta? Tasuka Maraka :))

0

A najgorsze dla Neymara jest to, że w Barcy zostałby i tak tym 'drugim' ponieważ Messi jest zwyczajnie poza zasięgiem.

0

Coś jak Daniello11 u rywali - troll wszechczasow, aż się nie chce wierzyć, że ktoś to serio piszę ;)

1

Luca Modric, Jairo Riedewald, Oscar

0

Podobno podatki we Francji od najbogatszych to 70% no ale jest jeszcze Monaco - to tam uciekają wszyscy bogacze z Francji.

0

Kiedy widzę Twoje ciało, wtedy czuję, że mi mało W TĘ NOC...?

1

A Ty co piszesz od Di Marii to powtarzasz, że na Camp Nou pokazywał środkowy palec, a to nie prawda. Dlaczego kłamiesz?

22

Weź kredyt, zmień pracę...

0

Czyli jednym słowem - chcesz zobaczyć jakiegoś mistrza w akcji, teeej halo - ale przecież Messi nadal z nami gra, a on prezentuje to wszystko co wymieniles.

1

Gościu - oni wplacaja klauzulę. Co zarząd ma w tej sytuacji do gadania? Messiego się zastąpić nie da - ale Neymara i owszem. Wystarczy jakiś ogarnięty rozgrywający i dobry skrzydłowy i mamy ekipę na walkę o wszystko.

0

Ciekawe czy to tylko zwykły skok za $$$ czy serio oprócz kasy Ney chce wybić się ponad Messiego? Jak to drugie to współczuję - przecież Leo go wciągnie nosem...

0

Pilkarsko NIGDY nie wyszedł z cienia Leo. Neymar też nie wyjdzie. Wiesz dlaczego? Bo nie da się grać lepiej od Messiego - nikt nigdy nie grał lepiej i wątpię, że za naszego życia ujrzymy kogoś lepszego.

0

No prawdę mówi gościu - co składa się z dwóch liter, czasem z 6, a nigdy z 5, o co Ci chodzi stary?

7

Nie, to nie ten. Ten prawdziwy pokazywał palec przy ustach czyli uciszal kibiców.

2

Mnie najbardziej dziwi fakt, że idzie do PSG. Rozumiem - Chelsea, MU, ManCity. Mocna liga, walka w LM. A PSG? Sam w marcu tego roku widział co to za drużyna - on chce z nimi walczyć o LM? Skok na hajs, ewidentny. Szkoda - ja wolałbym przy takich sumach mieć 10 milionów mniej i szafkę pełną medali i pucharów (a ile wspomnień na starość) niż więcej papieru na koncie.

1

Przeze mnie też nie. Spójrzmy na erę Ronaldinho - chłop chciał zostać, bo miał Barce w sercu, płakał jak odchodził, a chlopaczek przychodzi na treningi, odstawia szopki - niech leci do Paryża i niech nie zapomni pocałować katarskiego herbu przy prezentacji ;)

0

Nie jedzie do Azji ze względu na 'negocjacje transferowe' i to jest oficjalne stanowisko. Więc już wiadomo, że odchodzi.

0

Pierwsze co mi przychodzi na myśl po obejrzeniu filmiku - dobry z niego lewo skrzydłowy, jeden z lepszych na świecie ale czy nam nie jest potrzebny środkowy pomocnik?

0

Powiedz to Sergiemu Roberto ;)

0

Tyle, że Fellaini ma taką setkę raz na sezon lub rzadziej, a np nasz Suarez potrafi spartolić 10 w ciągu miesiąca, co nie zmienia faktu, że ten pierwszy jest przeciętnym pomocnikiem, a ten drugi to najlepsza 9 w ostatnich 3 latach.

1

Typowy Suarez jak ma setkę.

1

Neymar markeringowo przycmi wszystkich, niedługo nawet i Ronaldo zostanie w tyle. Jeśli PSG go skusi to kasa im się zwróci na momencie.

4

Gdzie ten ziomek co przewiduje wyniki i ma wizje? Dawać go tutaj i się moment wyjaśni co się stanie z Neymarem :D

0

Ja pie**ole, to ja już wolę ten PiS...:o

0

Pojawiło się info, że transfer Neymara klepniety - wystarczy aktywować klauzulę.

E: kolega na dole mnie uprzedził.

0

A to nie oni dzisiaj podawali, że 'Neymar powiedział Marquinhosowi, że zagrają w jednej druzynie', a za 2h w wywiadzie sam Marquinhos powiedział 'nie wiem czy z kimś o tym rozmawiał ale na pewno nie ze mną' ;)

0

Jest po prostu na tyle dobry w grze obiema nogami, że nie ma tej lepszej nogi - tak kiedyś powiedział dziennikarzom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?