0

No ale jak co mecz słyszy gwizdy prawie 100 tysięcy osób to chyba się skumał, że coś jest nie halo

3

Gomes potrzebuje pewności siebie - on MUSI mieć trochę wsparcia, dobrego słowa i będzie niezły. Pewnie nie będzie jakimś magister na miarę Iniesty ale może być bardzo, bardzo solidnym rezerwowym ala Kovacic.

0

Zostawiam komentarz, żeby tu wrócić i jak będę miał gorszy dzień żeby to poczytać :D

17

Klasyk dziś mega! Jak za Pepa i Mourinho - znów mogłem skakać do góry co chwile po akcjach Barcy i srać w gacie po akcjach Realu - ale na końcu decyduje mistrz czyli Leo Messi. I ten moment jak zdjął koszulkę i pokazał ją w stronę Bernabeu - żadne kalma czy siiiiiii tego nie zastąpi ;)

2

Przestales kochać ten klub.

2

Ja bym wyszedł bezpiecznie, coś na wzór 4-4-2, a więc:
Stegen, Mascherano, Pique, Umtiti, Alba, Roberto, Rakitic, Busi, Iniesta, Messi, Suarez.
Prawa obrona Mascherano - on dobrze czyści, a na Marcelo jest taki gracz potrzebny. Roberto jako prawy pomocnik - mógłby się wymieniać co raz pozycją z Rakiticiem i grać na środku. W ataku Suarez i Messi jakoś za nim, jako klasyczna 10.

1

Coś mi się wydaje, że jutro Messi wrzuci białym bramkę na wagę 3 punktów dla Barcy. Takie jakieś wrażenie mam - dawno im nie strzelił i jutro coś wcisnie.

3

Szkoda to przede wszystkim meczu w Turynie - bo dziś było ok, Juve nie instniało przez 85-88minut meczu.

1

Zgniesc rywala przez 135 minut w dwumeczu i przegrać 0:3 - lewej Barca :D

4

Ogólnie jakby to był pierwszy mecz to bym rzekł, że jest zajebiscie. Tłamsimy ich, oni co raz wyjdą z jakąś mało groźną kontrą. Ale, że w pierwszym meczu było 0:3 no to niestety to jest za mało. Trzeba nam bramki na 1:0 do 50-60 minuty i będzie z górki. Jak wbiją jakimś cudem 2 gole do 75-80 minuty to idę balować w miasto, bo jestem pewny,że wtedy awansujemy.

0

Komentarz zostawiamy, czekamy na 20:45 - nasi zgotuja im piekło!

54

Ja już wypiłem z 5 kieliszków, poczekaj jeszcze z godzinkę i będę wiedział wszystko - nie tylko o zegarkach :D

22

Mówię Wam panowie, że potrzebne są zmiany. System 3-4-3 dał nam jedynie tyle, że pokazał iż Roberto może być wybitnym graczem, ale w środku pola. I że 1/3 kadry po prostu się nie nadaje. Trzeba nam przede wszystkim bardzo dobrego prawego obrońcy, a dzięki takiemu transferowi zyskujemy automatycznie świetną 'szostke' czyli środkowego pomocnika w postaci Roberto. Do niego dokupić jakiegoś mocnego gracza, który zrzucilby z pleców Leo ciężar rozgrywania i większość składu się wyjaśnia. Bo kto by nie chciał widzieć w pierwszym składzie czegoś takiego - Busi, Roberto, Verratti, a gdy nie idzie na ławce masz Rakiticia czy Inieste. Dla MSN koniecznie chociaż jeden mocny zmiennik - nawet jakiś podstarzały stary lis za grosze, który pod koniec meczu wejdzie i ustrzeli coś głową lub jakiegoś kartofla wsadzić ala Inzaghi czy tam Klose. Do tego prawy obrońca ale z najwyższej półki (bo Vidal jako zmiennik po kontuzji wystarczy) i lecimy. Szkoda się robi jak się patrzy na ławkę rezerwowych Realu a tam Kovacic, Pepe, Morata, James, Nacho i Danilo. Toż postawić przy nich Mathieu, Paco czy Gomesa to śmiać się chce.

5

Goes dzisiaj akurat nieźle - skoro w ciągu 15 minut mu naliczylem 3 odbiory, 1 strate ale pod bramką Juventusu i 2 dobre, szybkie podania DO PRZODU to jest progres. A to był Juventus - rywal nie byle jaki.

3

Cóż - mamy kwiecień, za 2 miesiące koniec sezonu, przerwa i wracamy w lipcu na okno transferowe, nową budowę drużyny i po prostu lepsze mecze, nie muszę mieć pucharów - muszę widzieć drużynę walczącą, taką która chce cieszyć kibiców swoją grą. A obecnie nasi gracze są wypaleni, bez formy. Moim zdaniem potrzebna jest gruntowna przebudowa - przynajmniej 6-7 nowych graczy, w tym 3 do podstawy. Brak pomysłu Enrique - w 1 sezonie miał pomysł na ten zespół, miał genialny pomysł na drużynę. On wypalił - mieliśmy wszystko - stałe fragmenty gry, szybkie akcje w ataku pozytywnym i PERFEKCYJNE i zabójcze kontry. Teraz z tej drużyny zostały tylko przeblyski MSN,a w zasadzie Messiego przede wszystkim. Może Guardiola miał rację, że 3 lata w jednym zespole to max? Fajny czas Enrique spędził w tym zespole - ale czas na gruntowne zmiany, moim zdaniem to jest czas na sprowadzenie 3-4 bardzo silnych fizycznie graczy i kilku też bardzo szybkich i zmiana systemu gry.

4

Eh...11 rok kibicuje Barcy i próbuje sobie przypomnieć tak żałosną i bez jajeczną drużynę jak ta z tego sezonu.

0

Cóż - ciężko jest grać z drużynami z topu nie mając obrony. Juventus wcale tak nie atakuje - po prostu jak mają akcje to kontrują i tyle - no ale mają tą pewność, że jak dojdą już na naszą połowę to my jesteśmy zesrani, my NIE UMIEMY bronić. Na ostatnich 20 celnych strzałów to wpadło nam z 10 bramek. Co z tego, że z przodu Roberto napieprza za pięciu, że Messi ich mija po 3-4 na raz, że kreuje, co z tego skoro nie potrafimy zagrozić ich bramce, a oni to robią kilkoma zagraniami. 3-4 podania i nas mają, a my napieprzamy 60 podań żeby potem i tak stracić piłkę. Będę zadowolony z 2:1 dla Juve - do rewanżu jest sporo czasu, może coś z tego będzie przy takim wyniku, ale przy braku pomocy i bardzo nie pewnej obronie oni nam wbiją jeszcze ze dwie bramki.

0

Pytanie do posiadaczy oryginalnego Football Managera. Dzisiaj kupuje gre i po zainstalowaniu gry pobierze mi automatycznie wszystkie oficjalne update'y, które już były (były pewnie już 2) czy musze tego szukać gdzieś po necie?

0

http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-acer-aspire-v3-371-nx-mpfep-082-,id-709888#tab_description

Panowie i panie, jako, że już od kilku lat nie interesuje się grami, komputerami itd to mam pytanie. Chcę zakupić taniego ale w miarę dobrego laptopa - czy ten wyżej jest w miarę ok? Pociągnie on Football Managera 2017 bez grzania się? Bo to jedyna gra, w którą gram.

Edit. Lub ewentualnie do tych bardziej ogarniętych- laptop do 2000zl taki żeby służył do przeglądania neta i właśnie żeby uciagnał FM'a bez grzania sie.

0

Rozmarzyłeś chyba wszystkich kibiców Barcy w tym momencie tą pomocą.
A jakby tak za 3-4 sezony sprowadzić kogoś w miejsce Busiego i to by wyglądało tak: Julian Weigl - Marco Verratti - Thiago Alcantara.
Ech..aż idę chyba odpale FM'a :D

1

Cóż - zaryzykowali i rzucili wszystkie siły na LM. Nie można mieć wszystkiego, jakiś puchar pewnie przejdzie bokiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Chujce kocham Was! Piszemy historię - nasi gracze dziś na Camp Nou, a my tutaj na La Rambli!

0

Ch*j mu w dupe, niech idzie kibicować gdzie indziej. Teraz to 'kibic', a nie dawno pajacował, że nie ma szans na remontade.

4

Historia pisze się na naszych oczach! Ludzie, za 50 lat jak sporej części nas już na tym padole nie będzie to komentatorzy piłki nożnej, których jeszcze na tym świecie nie ma będą wspominać to co zrobiła Barcelona w 2017 roku!!! Wierzyłem! Ja wierzyłem w Was już od 15 lutego, a dziś? Dziś jestem dumny! Dumny kur*a!

0

Z kim on tam głowę przegrał? Z jakimś krasnalem?

0

Bez wątpienia można ich pocisnac. PSG gra nieźle w defensywie, ale gubią się - widać, że się gubią, a nasi cisną nieziemsko - 35-40 minut takiego pressingu, że chlopaczki z Paryża wybijaja na oślep. Oby starczyło sił - jeśli starczy to jestem pewny - oni dadzą radę :) VAMOS! Czekamy na drugą połowę i zdzieramy paznokcie jeszcze conajmniej 45 minut ;)

5

Zaczęliście temat Joao Cancelo wczoraj, to może ja go przedłuże - dla mnie to fajny, ciekawy grajek. Młody, zdolny technicznie,ma przyspieszenie na kilku metrach, szczególnie z piłką. Fakt faktem, że jak się rozpedzi, pójdzie do klepki gdzieś z przodu, na połowie rywala i Valencia straci piłkę to któryś ze stoperow lub pomocników musi przykryć prawą flankę, bo chłopak ma straszne zapędy, ale też nie przesadzajmy w drugą stronę - nie wraca truchtem, tylko pędzi na swoją pozycję, widać, że walczy i się stara. Moim zdaniem wszystko poza ceną jest na tak. To właśnie typ Alvesa - mega mocny z przodu, zdolny do gry kombinacyjnej na małej przestrzeni,no ale z brakami w defensywie. Myślę, że za 20 milionów jakby przyszedł, pograł ze 2 lata trochę w cieniu - bardziej z ławki, w podstawie na słabszych rywali to byłby potworem jak Alves,ale potrzeba mu z 2-3 sezonów na wpasowanie się w nasz styl.

0

Hmmm...pokaż mi gościa, który wierzył, że Liverpool odrobi w finale LM 06 odrobi stratę z 0:3 na 3:3 w 45 min. Nadzieja umiera ostatnia - ja wierzę, że Barca pokazując pazur, charakter, wolę walki i mając odrobinę szczęścia jest w stanie wygrać ten mecz conajmniej 4:0. A na piłce się znam - widziałem rzeczy, które się filozofom nie śniły np jak drużyna strzela 3 bramki w 4 minuty, lub jak drużyna A gra z drużyną B i drużyna A prowadzi 1:0 mając w 100% mecz pod kontrolą, przychodzi 90 minuta i drużyna B strzela 2 bramki w 1,5 minuty i odwraca losy meczu więc dlaczego do jasnej cholery Barca, mając dzień konia nie potrafiłby odwrócić tego dwumeczu? Widziałem jak ci sami gracze (Messi, Iniesta, Pique) tłamsili Real 5:0. Widziałem jak Suarez czy Neymar strzelali kolejne bramki na Bernabeu i wygrywali 4:0 z Realem, z tym samym Realem, który za pół roku zdobył Ligę Mistrzów. Powtarzam - szansę są małe, być może mniejsze niż 1% ale wiary mi nie odbierzesz. :)

4

Trochę opadły emocje po wczoraj i tak myślę, że można tą stratę odrobić. To będzie droga przez piekło, niezwykła męczarnia ale można. Kto jak nie Barcelona, Real czy Bayern jest stworzony do rzeczy wielkich? To są giganci futbolu, dla nich nie ma słowa 'niemozliwe'. Trzeba będzie rozegrać mecz perfekcyjny - od bramkarza, poprzez obronę, pomoc i na ataku kończąc, ale mamy tą mentalność - umiemy stłamsić rywala, potrafiliśmy w tej nowej historii zniszczyć Real (0:4, 5:0, 2:6), ogrywaliśmy też 4:0 Man City, 3:0 Bayern. Kluczem będzie mentalność, monolit, szczęście i twarda gra, zaangażowanie. Jestem pewny, że ta misja jest z tych 'hard' lub nawet 'very hard' ale da się, Barcelono, da się! Będę z Wami całym sercem. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?