3

'Zostaje po treningach, ćwiczy te wolne' - słynny Borka tekst o Ronaldo podczas każdego meczu Realu :D

5

On w Benfice słyną właśnie z takich fajnych zagrań. Rulety, takie przekladanki - kibice Benfiki to co mecz widzieli. Chłopak może z powodzeniem zastąpić Alvesa, bo technikę ma świetną, a jak wczoraj realizatorzy meczu pokazali - w pełnym biegu na luzie wyciska prawie 33km/h. Będzie z chłopaka pożytek :)

1

Bany dla takich jak Ty to musik na tej stronie, więc pojadę klasykiem - miłego bana ;)

0

Fajny meczyk - taki spokojny z tyłu, a tego właśnie brakowało. Pewne 3 punkty, bez większego wysiłku - brawo panowie, jesteśmy w przebudowie i oby te mecze tak wyglądały póki tego Valverde po swojemu nie ogarnie.

0

Ależ bym go obił jakbym go spotkał gdzieś u siebie w mieście :D

1

Nie przesadzajmy - jakby oni wyszli na nas Vallejami, Llorentami, Mayoralami czy innymi Ceballosami to by oklep zebrali. Przypominam, że ta sama Barca bez Neymara, dopiero co w maju ograła Real 3-2 na ich podwórku, w ważnym meczu o 3 punkty. To wszystko musi potrwać - zanim Valverde to wszystko po swojemu pouklada to będzie (jak w przypadku Lucho) pewnie styczeń, może luty. Do tej pory oby wyjść z grupy LM i być +/- 3 punkty do lidera w lidze.

0

Barcelona jest w okresie przejściowym - nowy trener i nowe twarze (jeszcze nie wszystkie transfery za nami) więc myślę, że to ruszy z kopyta tak jak u Enrique - dopiero w grudniu. Przypominam, że TA SAMA Barca bez Neymara potrafiła wygrać np 3-2 na Bernabeu jakieś 4 miesiące temu.

2

Myślę, że spadły. Szkoda chłopaka - zamiast walczyć o trofea będzie bił się o 4-6 miejsce w lidze i o wyjście z grupy LM.

0

Z odwiecznym rywalem zawsze gra się na maksa, Real nawet w 80-90 minucie latał z kontrami na full gazie. To, że Real na luzie ograł Barce (w dwumeczu, bo pierwszy mecz nie był wcale jednostronny) to się zgodzę, ale to nie znaczy, że upokorzyliscie nas. Bo my Was potrafiliśmy ograć wyżej w jednym meczu niż Wy nas w dwóch. Ostatni raz Real upokorzył Barce jakieś hm..30 lat temu.

0

Oglądałem oba mecze i nijak to się ma do 2:6, 0:4 czy 5:0. Tam Barcelona po prostu Real zgnoila, wdeptala w ziemię. A tutaj Real po prostu dość pewnie wygrał - ale dominował na luzie tylko przez 45 min pierwszej połowy na Bernabeu.

0

Gra nieźle, ale..hm to nie Barcelona. Z gówna bata nie ukrecisz.

2

Zrobiłem jakiś rok temu chyba najwięcej - ponad 2 tysiące, zakładałem się ze szwagrem - on mówił, że tysiąca nie zrobię, ale potem zawołał mnie na kielicha i po 2 tysiach zrezygnowałem.

0

On nie ma 40 lat - tylko na zdjęciach tak staro wygląda, chłopie.

Ps. I nie jest 29 zmiennikiem, tylko będzie 5-6 w kolejce do zmiany.

0

To samo widziałem, ja nie mam Twittera - tylko to co ludzie wysyłają. No ogólnie z tego co ziomek mówi to Cou jest w Liverpoolu spalony, a akcja ściągania reklam trwa dziś od rana, a nie od transfer request.

1

Zresztą na Twitterze już są filmy i zdjęcia - Coutinho znika nawet z mniejszych banerów i sklepów.

62

Kumpel mieszka w Liverpoolu - podobno masowo znikają reklamy z Coutinho, mówi że z takich większych telebimow i reklam to już nie ma nic, Firmino podobno teraz jest główną gwiazdą, a Cou znika - ma mi podesłać fotki dziś wieczorem, to się podzielę z Wami.

Edit. A wkur***ny jak ta lala - 6 lat w Anglii, stara się o obywatelstwo, kibic The Reds i gada, że 'wbił im nóż w plecy' i już ogólnie wszyscy kibice planują kadrę bez niego, już gadają o tym 'kogo ściągnąć', a nie 'jak zatrzymać Coutinho'

0

Do czasu transferu do Barcy go zawiesiła.

0

Spójrz na transfer Douglasa. Mamy perelke w postaci Asensio (właśnie w tym FM-ie był podawany już dawno jako mega talent), a zarząd sprowadza Douglasa zamiast niego i Ty mi próbujesz wciskać kit, że to 'trener prosi o takiego zawodnika'. Już nie będę wspominał Ardy, Mathieu, Vermy, Gomesa i całej reszty. Trafność transferów obecnego zarządu to hmmm...1/10? Albo i mniej. Ok - Paulinho wg mnie nie jest drewnem jak wielu tu podaje. To może się okazać całkiem solidny zmiennik dla Busiego,ale po co nam on kiedy w pomocy jest przepych, na pozycji Sergio może zagrać Rakieta, Samper czy S.Roberto (od biedy nawet i Gomes) i zasadnicze pytanie - po co nam 30 letni koleś, za 40 milionów kiedy NIE MAMY rozgrywającego i lewego skrzydłowego??

43

Ja rozumiem gadanie na Bartomeu - sam chciałbym jego zwolnienia, ale spójrzcie ogólnie na nasz 'scouting', na Roberto Fernandeza - oni nie znają się na piłce. Skoro ja oglądając w TV większość ciekawych lig widzę, że na rynku są fajni i ciekawi gracze (Tielemans, B.Silva, Lemar, Fabinho, Seri, Pulusic, Weigl, Ceballos, Fornals, Delle Ali, Rabiot - i mógłbym wymieniać dalej godzinami), a taki Fernandez zarabiając sobie dziennie tyle ile ja w miesiąc widzi takich graczy jak Di Maria, Paulinho i inne Douglasy to coś jest chyba nie tak...

Chyba trzeba im zainstalować w biurze Football Managera, bo nawet twórcy tej gry ustalają potencjał gracza wg swoich danych + oceny kibiców i większość im się sprawdza, a nasz scouting nie potrafi zrobić praktycznie nic na rynku...

0

To są sztuczne, pieniężne stwory - nie da się zrobić drużyny od tak, za hajs. Trzeba mądrze dobierać zawodników i oni przede wszystkim muszą grać ze sobą jakiś czas, znać się, muszą mieć jakąś jasno określoną filozofię - gramy tak i tak, przez kilka sezonów i wtedy każdy łapie o co chodzi, nawet goście z u-15 już wiedzą jak grać, drużyna musi mieć chemię - takie są sporty drużynowe. A jeśli Guardiola w City robi z 8 transferów w sezon i pół drużyny nawet nie ogarnia kto jest pomocnik, a kto obrońca no to sory bardzo ;)

0

Mamy 2 miejsca, bo odszedł Neymar (a Douglas nie liczę)

0

Od Romero to ja w ciągu tego tygodnia słyszałem chyba ze 12 plotek i trafił bodajże 3/12

0

Nie wiem co masz do Melisy ale ona jako pierwsza opisała że Suarez idzie do Barcy, gdy cały Liverpool krzyczał, że to niemożliwe - ogólnie kobieta ma trafność 8/10, bo gdy cokolwiek opisuje to dopiero wtedy gdy ma tego pewność, ale i tak lepiej ją jechać za stronniczosc i wierzyć w bajki MD i Sportu o konferencji Verratiego :D

2

A co ma Malaga do Betisu???

2

A słynne 'Barca uzgodniła warunki kontraktu z zawodnikiem!'?

1

To może od razu od brąz 5 do Gold 1 :D?

0

Nie poeta tylko Paluch ;)

4

2-3 miejsce w lidze, 1/4 LM

0

Po Twojej zamianie też nie za ciekawie to wygląda :D

0

U nas też można spotkać takich - wejdź podczas meczu ;)
Jestem pewny, że już w El Clasico podczas (nie daj Boże) niekorzystnego wyniku będzie Valverde out :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?