Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A potem byś się dziwił jak to Brazylia, Niemcy, Francja i Hiszpania w grupie A.
Za to w grupie B mamy Koreę, Panamę, Arabię i Egipt.
0
Nasz poziom po prostu.
1
I również najlepszy pomocnik w zespole ;)
0
Mundo Deportivo podaje, że tym zwierzęciem morskim był Kraken.
16
Nie da się zepsuć kontry 4v1?
Deulofeu akceptuje to wyzwanie :D
16
Jak Barcainfo daje newsa, że Messi grał w czasach chociażby i Kubali to nie dyskutuj :D czytaj i dawaj zielone :D
11
Śmiała ocena 23-latka po 3 miesiacach w klubie o najwyższej renomie na swiecie. Alba rozgrywa sezon życia, bo gra w klubie już od 6 lat, zna się na pamięć z Busim, Iniestą czy Messim. A Semedo po swojej stronie klepie z z takimi tuzami jak Deulofeu, Rakitic czy Vidal. Jedynie Messi mu się czasem pokaże. Dla mnie to będzie transfer jak Umtiti - trzeba oczywiście 2-3 sezonów żeby to przyznać, ale tak będzie.
E. Roberto jest w klubie od 15 lat, a w pierwszej drużynie już pewnie z 5 lat. Moim zdaniem 3 miesiące
4
Atak z powietrza :D? Już widzę te wróble, które rozp****ają słonie z powietrza :D
Moim zdaniem coś czego jest sporo i coś co ma dość spore wymiary. Węże? Jest ich mnóstwo, spora część jadowita, są różne rodzaje - od 20 centymetrowych do 7 metrowych Boa czy Anakond. Moim zdaniem miałyby szansę - kilku metrowa anakonda jest w stanie udusić i wciągnąć z kopytami dorodnego bawoła. Do tego te najbardziej jadowite - mają tyle trucizny, że jedno ukaszenie mogłoby zabić kilkadziesiąt (kilkaset?) osób.
2
Alba na pewno nie, myśl dalej nad ripostą :D
5
Z taką małą różnicą, że Leo ma 10 bramek więcej od Ronaldo. Mi się nie podoba walka Ronaldo o trofeo Zamora, bo powinien się najpierw skupić na tym żeby dogonić Paulinho w bramkach.
0
I w końcu - co z sędzią, który najzwyczajniej w świecie okradł nas z 3-punktow? Jak już wyliczamy piłkarzy to i arbitrów też. Bo wszyscy za ten spektakl pieniądze biorą. Cóż, szkoda. Powinno być +7 i +10, a mamy +4 i +8
0
Czyli jak skończy karierę to wiadomo - zostanie sędzią piłkarskim.
1
No tak w sumie pogodzmy się - jest 1:1, nasi sfrajerzyli z broniaca się przed spadkiem Valencia, a sędzia w sumie też człowiek, czasem mu się w robocie oko przemknie na chwilę.
PS. Nie ku*wa, graliśmy na wyjeździe z v-liderem i nas po prostu po dobrym meczu okradli.
3
No i tak jak pisałem. 0:1 do połowy, Valencia wyrównała i Alba na 1:2. Jutro wszystkie okładki na środku powinny mieć wielkie '1:2' na środku strony.
0
Serio piszesz czy pijany jesteś?
2
Semedo jest środkowym obrońcą czy jak? On nie widzi, że ma gościa ciągle z prawej strony do pilnowania???
5
Kurde...1:1...
0
Mnie właśnie dziwi, że na to patrzy cały świat, a ten sędzia znowu za tydzień stanie do sedziowania i zarobi grube $$$. To tak jakby do mnie do pracy przychodzili ludzie (pracuje w meblowym), poprosili o pokazanie łóżka, a ja bym im wszystkie szafy otwierał.
3
Dla mnie jest 0:1, Valencia przegrywa z Barceloną po 45 minutach, ja to od siebie z Polski widziałem, a że tam chłopak w żółtym lata i nie ogarnia to trudno. To powinna już UEFA albo FIFA interweniować i po prostu uznać gola lub ewentualnie sędziemu wlepić dozywotni zakaz sedziowania czegokolwiek.
1
Raczej nie ma takiej drużyny która zatrzymała go W KAŻDYM meczu.
1
Ja za 50 miałem 800 do wyjecia kiedyś, ostatni mecz Lyon prowadził 1:0 a ja 1X miałem i już zadowolony a tu w 90 i 92 kupon do śmieci - 1:2.
2
13:30 Pogoń Siedlce musi dojechać Odrę.
11
Rzuć chłopaka, olej znajomych i przyjezdzaj do mnie :D :D
2
Czemu razi? Swego czasu bardzo dobry napadzior (Lyon i pierwsze lata w Realu) - TOP3 na świecie. Umiał się przepchnać, miał i strzał z dystansu, techniki czy wizji nigdy mu nie brakowało, a że w ostatnich latach przytył (widać gołym okiem) i zatracił 'zmysł' napastnika to już inna bajka. Jedyne co mu zostało z dawnych lat to niezła technika, zmysł do gry kombinacyjnej, no i raz na rok zaskoczy czymś kosmicznym (rajd vs Atletico, który mocno pomógł w awansie w LM Realowi). Kiedyś zaskakiwał takimi rajdami lub strzałami z dystansu dość często. Ja osobiście jak grał w Lyonie to byłem bardzo za żeby go ściągnąć by rywalizowal ze starzejącym się Eto'o.
5
Zarabiasz tyle ile chcą Ci zapłacić ;)
2
'Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać'.
I Valverde znów nas tego uczy, jak za Guardioli - tylko poprawić grę w ataku ale tu trzeba powrotu Dembele i formy Suareza.
0
Nie wiem.
34
Ja widzę sześciu, tylko jeden w koszulce Arsenalu :D
3
To jak nie potrzeba umiejętności to ja wysyłam swoją siostrę - ona ma kupę szczęścia! Znajduje co chwilę kase na ulicy, a i w totka co raz wygra. A ja głupi zawsze myślałem, że to trzeba mieć pojęcie...
Dzięki za radę!
0
Mógłby grać jako prawo skrzydłowy i raz na jakiś czas wymieniać się z Messim. Dla mnie opcja nr 2 zaraz za Coutinho.