2

Diagnoza to:
Efekt Thiago Silvy.

0

Ogórki z Lique1 właśnie biją Villarreal :D

2

Sędzia trochę też popsuł widowisko - karny słuszny, ale i faul Ronaldo na obrońcy też ewidentny przed bramką na 2:1...

0

City tak samo się posra. W LM trzeba mieć głowę - tylko Barca i Real są gotowe na takie dwumecze.

1

Co Real mocnego pokazał w tym spotkaniu? Bo ani solidnie nie bronili, ani solidnie nie atakowali. Po prostu PSG jest o klasę gorsze.

0

Podobnie grają - Messi i Ney tam muszą robić robotę w ataku i rozegraniu.

2

PSG podobnie do Barcy - piłka do Neymara (Messiego) i kombinuj sam.

0

Kto następny na Real? City? Bayern?

0

Jak może być prawdziwy jak jeden to defensywny pomocnik, a drugi środkowy pomocnik, który duuuuuuużo więcej grał z przodu, aniżeli (jak Busi) w obronie? To tak jakby porównać Casemiro do Iniesty.

1

Najlepszy Messi i Iniesta, najgorzej Gomes - ja akurat dość rzadko go krytykuje. Ewidentnie widać, że chłop ma zadania - dać miejsce Roberto i cofnąć się lekko w tył żeby w razie co zaasekurować, ale ludzie - KAŻDA jego piłka jest w tył, KAŻDE jego podanie jest podaniem nic nie dającym. Busi też ma za zadanie asekurować i nie zapędzać się do przodu, ale jakoś kąśliwe podania między obrońców widzimy co chwilę...

0

Zauważ też, że jadł w kuchni - każdy kto jest dość wychowany i nie uj**ie wszystkiego wokół siebie je normalnie w salonie.

0

To będzie 4-2-3-1 a nie 4-4-2
Co oni tam biorą to ja nie wiem.

0

Ale skąd wiesz co powiedział sędziemu? Może użył niezbyt miłych słów? A poza tym jeśli masz dwie żółte kartki to MYŚLISZ i masz w głowie to, że jeśli masz stykową sytuację z sędzią to możesz odejść i nie reagować, bo po prostu na 'kaprys sędziego' nie zagrasz w finale. Poza tym Alba i Suarez to dwóch zawodników, a gramy w jedenastu - zawsze Jordi czy Luis mogą prosić kapitana czy innego kolegę z drużyny o kilka mocniejszych słów do jakiejkolwiek decyzji, wtedy unikają kartki, a ewentualne żółtko wyłapie ktoś inny. Jeśli zawodnik nie myśli, w emocjach odcina mu mózg to niestety może wylecieć nawet i w półfinale, o Albę jestem spokojny. Chłopak raczej rzadko gra agresywnie, a swoje protesty raczej pohamuje, ale już Suarez to inna para kaloszy, bo moim zdaniem on w emocjach 'odlatuje', jak jest stykowa sytuacja to chłopaka po prostu odcina na parenaście sekund.

0

Durnej? Jesteś PROFESJONALNYM piłkarzem, masz 2 żółte kartki, jeśli w następnym meczu dostaniesz kartkę to nie zagrasz w ewentualnym finale - wychodzisz na mecz żeby wyrzucać z siebie swoje durne 'protesty' czy zamykasz mordę, grasz spokojny mecz i awansujesz do finału?

0

Jemu chodzi o to, że jest 'gotowy' się napić***alać z 30stoma tysiącami kibiców Espanyolu, a nie o mecz...

1

Córa Coutinho ma na imię tak samo jak moja :)

0

Zabieram się do filmu 'Przełecz ocalonych i jakoś się zabrać nie mogę - warto?

0

Myślę, że będzie porządnym wzmocnieniem, bo raz że dopiero przyszedł i musi złapać kontakt z resztą grupy, a dwa że jeśli nieźle poradził sobie w piłkę wodną dziś to da radę zagrać w normalną piłkę nożną w następnych spotkaniach.

0

Komentarz usunięty

1

W piłkę wodną remis, czekamy na półkę nożną :)

5

Ciężko się ten mecz ogląda - tu nawet nie chodzi o grę Barcy tylko o futbol. Bo to nie jest futbol tylko taka bardziej piłka wodna - ale to są idealne warunki do gry z Barcą, bo nasi nie poklepią, a Espanyol laga za lagą i 'piekna angielska gra' się kręci.

1

'Czy Tobie Zidane sufit na łeb się nie spadł?'

1

Semedo to się w obronie gubi rzadko - a jak mu się przytrafi błąd to potrafi go szybko naprawić. On musi z przodu dawać więcej - ja w chłopaka wierzę, Alves w jego wieku błąkał się po ligach brazylijskich.

0

3 awansują, jedna gra w kwalifikacjach. W tym sezonie Sevilla grała w kwalifikacjach, a Barca, Atleti i Real byli od razu w grupie.

23

Na pewno zaskoczenie dla Espanyolu, bo podejrzewam, że 75% planu taktycznego było ustawione 'pod Messiego'. Czyli nie dać mu dryblować, strzelać z dystansu, zagrywać kroosowych piłek do Alby czy utrudniać grę z klepki z Suarezem/Iniestą/Busim. A tu psikus - Messiego nie ma i szybkie obmyślanie 'nowego planu na Barcę'. Na Juve to podziałało, czas na Espanyol - a Messi jak to Messi, na 100% go dzisiaj na boisku zobaczymy, nawet przy prowadzeniu 2:0 wejdzie.

0

Wtedy Iniesta był kontuzjowany, nie mógł być powołany - dlatego opaska była przy Messim. Jeśli Iniesta jest w kadrze to opaska zawsze będzie leżała przy nim.

0

Niby w wielkim stylu nie wygrywamy ale nie mamy dziur w obronie - taka Valencia to przycisnęła Real że mogli 2-3 bramki w 15 min strzelić, a z nami nie stworzyli żadnej dogodnej sytuacji.

0

Źle mnie zrozumiałeś - 4 miejsce ma Real obecnie i jeśli nie dogoni Valencii lub Atletico to będą grać kwalifikacje do LM.

0

Jakby Valencia wygrała to by było nieźle - 4 punkty Real by tracił do Nietoperzy wtedy i 7 punktów do Atletico. To już jakaś mała zaliczka by była, a patrzeć jak Real w sierpniu męczy się w kwalifikacjach do LM to by była ciekawa sprawa :D jakby trafili na jakiś Inter/Liverpool/BVB czy Monaco to z taką grą mogli by mieć ciężko.

0

Nie chodzi o to, że mam do Ciebie pretensje tylko o sam fakt - jeśli odbiór Messiego jest przekłamany o dobre 5-8 metrów to tak samo może być z odbiorami Rakiety czy Busiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?