Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co musi się dziać w Madrycie, że odkąd kibicuje Barcy (to już prawie 15 lat będzie) to pierwszy raz jest mi aż żal kogoś od nich - chodzi o Zidana. Miałem do niego ogromny sentyment jako do piłkarza i jakoś tak po tej bramce jak go pokazali to aż mi się chłopa żal zrobiło. Oczywiście cieszy przegrany mecz Realu, jak zawsze. Jednak remis byłby lepszy, bo Zidane by został, a po jego minie widziałem, że chyba Perezowi się skończyła cierpliwość i raczej gdzieś w jakimś mieszkaniu w Madrycie walizki są już spakowane i pewnie bilet zabukowany :)
0
Panowie - pytanie mam. Wylogowało mi się ze Steam'a przypadkowo, miałem wcześniej zaznaczone żeby mnie logowało, więc jak odpalałem FM'a to zawsze mnie automatycznie logowało i mogłem grać. Dzisiaj jednak nie mogę wejść w grę - nie pamiętam loginu, ani hasła. Próbowałem odzyskać - nie dostaje nic od Steam'a na email i nie wiem co zrobić. Założyłem nowe konto i zalogowałem się na steam, odpalam FM'a - Steam mi wyświetla 'przygotowanie do rozpoczęcia gry', to znika jak zawsze i...NIC. Nie odpala się dalej FM, nic nie wyskakuje i nie odpala się...
Jak to ogarnąć? Mam pierwszą całkiem wolną sobotę od kilku miesięcy i nie mogę wejść i pograć nawet...
3
Moje także ;) zanim kupiłem książkę kilka lat temu to stałem w empiku i szukałem swojego nazwiska, kto tak nie robił niech pierwszy rzuci kamieniem;)
1
Alba-Messi, Roberto-Suarez i jeszcze niech trzecia para powstanie Coutinho-Dembele i będzie pięknie ;)
1
Niech Twoja pociecha walczy i wraca do pełnego zdrowia, sam mam córkę i też ostatnio prawie tydzień kursowalem między domem a szpitalem. Także zdrówka dla Antka!
1
Brawo Bale. Oglądam praktycznie każdy mecz Realu (jako największego rywala) i Bale naprawdę jeśli wróci po kontuzji gra zawsze bardzo porządnie. Ronaldo nie będę komentował, bo to chłopak taki bardziej ostatnio ze średniaków. 1-2 do przerwy, ale mecz jak najbardziej otwarty.
73
Chyba normalnie. Wyjmujesz tel, wchodzisz na stronę i oglądasz. A jak nauczyciel będzie miał coś przeciwko to poproś go, aby opuścił salę i tyle.
5
Ja tam uwielbiam jak robi to Messi, szczególnie, gdy strzeli ważną bramkę :)
2
Dembele musi dostać jeszcze conajmniej 4-5 spotkań po 60-70 minut zanim nabierze jakiegokolwiek rytmu. Widać, że ani on nie wie co zagra drużyna, ani drużyna nie wie co zagra Dembele. Niech chłopak biega i oszołomiony na początku - jak ma drużynę poznać? Szkoda tylko, że Messi, Iniesta czy Ivan mu nie rzucają jakiś piłek fajnych, bo chłopak stoi często na niezłej pozycji j czeka. Ale z drugiej strony po takiej kontuzji jego adaptacja z drużyną tak naprawdę zacznie się równo z Dembele. To będą goście, mam takie wrażenie, którzy będą bić rekordy w asystach bardziej niż w bramkach.
0
Jak Umtiti 99 overala to ok :D
0
A Iniesta za 120 milionów do Realu xD
2
Wczoraj otworzyłem piwko wieczorem jak przy każdym meczu Barcy żeby sobie spić pianę i pooglądać naszych chłopaków, dzisiaj miałem już iść spać ale widzę, że fajna ustawka na La Ramblii więc jeszcze jeden browar w lodówce jest, otwieram i czytam - tak dobrych komedii w polskiej kinematografii dawno nie grali ;)
1
Myślałem, że Ty już tak serio ;) bo dzisiaj ludzie po meczu w niezły wir trollowania wpadli, a Pitbull - cóż, swoje nagrał i zarobił, ale to raczej taki polski Mezo światowej sceny rapowej (hip-hopowej) :)
3
A Pitbull z Lopez to kto tam jest raperem xD?
2
Osiagnieciami owszem. Adam to jednak chłop jedyny w swoim rodzaju - on po prostu u szczytu kariery latał jak wariat, a Kamil zawsze z klasą ale tak mocno rywali nie odstawiał (mimo iż teraz ma punkty za wiatr i niby te wyrównane szanse). Coś jak Barca Guardioli i Enrique- obie zdobyły tryplet ale całkiem innym stylem, Małysz (Barca Guardioli) po prostu szedł (szła) z pasją po swoje, a Stoch (Barca Enrique) jest lepszy od rywali, robi swoje (kontrataki, MSN) i jest zawsze krok przed rywalem. Dobrze chłopy prawie czy trzyma mnie po sylwku jeszcze ;)?
0
No i ch*j wykrakales- u mnie już pada...
2
Dzisiaj chyba wszyscy myślą, że Sylwester i niezłe w gaz dają:D
Albo po prostu wzięli przykład z Twojego nicku :D
2
Dla mnie tacy rezerwowi są najlepsi - pensji nie pobiera za dużej, jak już gra to widac efekty - skuteczny, aktywny, błyskotliwy. Po co nam Deulofeu jak mamy gościa, który bierze z 5 razy mniej pensji i zawsze jak gra to jest tego efekt? Przypomina mi chłopak naszego Pedro Rodrigueza, oby i jemu tak się kariera w naszym klubie potoczyła.
14
Heh, a pomyśleć, że za Enrique podobny skład modlił by się o taki wynik. Cóż - czapki z głów - panie Valverde. Nadal bez porażki, a dzisiaj bez Messiego, Suareza, MAtS'a i Alby, czyli zdecydowanie najważniejszych piłkarzy Barcy.
Mój błąd - zapomniałem dodać Iniesty.
14
Właśnie Ty najgłośniej krzyczałeś 'kto to ta(ten) Melissa/Joyce?'.
A teraz pierwszy - 'Meliska nie zdementowała, będzie nasz' :D
0
Nie pij bo łebki z La Rambli orzekną, że jesteś alkoholikiem ;)
0
Jak to mówią u cyganów? Życie ulotne jak motyle, portfele gina jak motyle :D
0
Wzięło mi się z cen na rynku. Jeśli średni obrońca jest dla Liverpoolu warty 80-90 mln euro to ich najlepszy gracz będzie dla nich warty conajmniej 2 lub 3 razy tyle, to chyba logiczne. A z tego co wiem - ani prezes Liverpoolu, ani nikt związany z klubem nie mówił/nie pisał o 130-150 mln.
0
Powiedz mi jaka według Ciebie jest realna cena za Coutinho jeśli Liverpool kupuje średniego obrońcę za 80 kilka mln euro? Bo wg mnie Liverpool może, a nawet powinien się domagać jakiś 220-270 milionów i tak też zrobi. Tylko skąd Barca weźmie taką kwotę? Sprzeda Suareza? Messiego? No, bo z 222 za Neya zostało max 70 milionów. Gdzie kolejne 150?
0
Tak jak pisałem - odwiedzam stronę Nike dość czesto i ataki hakerskie najczęściej odbywają się w nocy, rzadko kiedy są prostowane. Są usuwane z nadzieją, że mało osób w nocy odwiedzało stronę. Transfer Cou jest średnio realny - powiedzie się tylko wtedy gdy Barca wyłoży ponad 200 milionów. Liverpool nie musi sprzedawać swojego najlepszego gracza, mają dużo kasy - podejrzewam, że więcej niż Barca. Do tego kupują obrońcę za prawie 90 milionów euro, a potem pomyślą 'jak Barca chce tak bardzo tego Coutinho, to oddamy za 100 milionów, już nie będziemy tacy - zrobimy promocje'. Nie, tak nie będzie. Myślę, że Barca wyjedzie z ofertą 100 (+ jakieś 20/30 mln zamiennych), a Liverpool zacznie od 250 i zjedzie max do 210-220, takie ceny na rynku.
0
Dlaczego usunięty? Odwiedzam stronę Nike dość często i już od paru lat - NIGDY nie usuwają newsów, no poza kilkoma wyjątkami - jeśli zostaną zaatakowani przez hakerów tj dzisiaj. Wtedy usuwają.
0
A Ty się nakrecasz jak zawsze :D ?
Oprócz: 'Oficjalnie Coutinho w Barcelonie' wszystko inne jest fejkiem ;)
21
Kiedyś to było kurłłła...
0
Teraz Prot..
Kumaciwiedza#
0
Ależ ból dupska, zszywanko na sorze w Madrycie było niezłe po meczu ;)