0

Serio?

0

Dlaczego Wy ludzie jeszcze/już jesteście trzeźwi :D

0

Kiedy walka Popka? Piję piwko i nie wiem czy się spieszyć do kompa czy nie? Podobno koło 23?

3

'Kiedy powinieneś robić świąteczne porządki, ale już nie musisz, bo Barcelona pozamiatała' :D

0

Dziś piękny dzień, a ja właśnie jadę do pracy i kończę o 14. Akurat w soboty nie mam możliwości wziąć urlop. I co z tego że podwójnie płatne jak El Clasico poszłooooo się.....

0

Real bez straty gola? Nie wierze.

3

4-1-5
Z tyłu Alba, Umtiti, Pique, Semedo/Roberto, w pomocy Busi i z przodu Dembele, Messi, Coutinho, Griezzman i Suarez. Tak przynajmniej widzi to większość "ekspertow' La Rambli :D

6

No i gdzie chciał jechać?

19

Jak to mówią? Zwykły Kowalski by dzisiaj miał pogrzeb, a Berizzo wraca trenować. Jednak jakby nie było - dużo zdrówka dla tego pana ;)

1

Frania :D nie do zdarcia :)

0

0

Skrzydłowy? On sam o sobie mówi, że jest środkowym pomocnikiem...

0

Na plus chyba tylko Busi. Bo reszta gra słabo (Rakitić, Luis, Paulinho) lub przeplata dobre momenty ze słabszymi (Mess, Alba). Trzeba coś wcisnąć i czekać na kolejne sspotkania.

0

Oglądał ktoś 3 odcinek Wikingów(5 Sezon)?
Okazuje się, że jest życie po Ragnarze i serial się całkiem dobrze trzyma. Jakie wasze opinie?

0

Ja obstawiam pewnie z 6 lat - oczywiście w granicach rozsądku. 5 kuponów miesięcznie, czasem może ciut więcej. Kwota na kupon to 5zł, czasem dycha - czyli wydaje w miesiącu 25-50zł na bukmacherke. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłem na minusie, zawsze raczej plusowo. Bywały miesiące, że i +500 miesięcznie byłem, ale ostatnio gorzej z tym u mnie - w listopadzie bodajże wydałem 50-55zl, a wpadł tylko jeden kupon na 78zł. Jak ktoś ma opanowanie, dobrą analizę, rozwagę i nie gra setkami czy tysiącami, a do tego nie 'odkuwa przegranych' to moim zdaniem mógłby wychodzić parę dobrych stow do przodu, a przy dużym szczęściu, przy sporym nakładzie czasu na sprawdzanie kursów, kto z kim gra i naprawdę dobrej głowie (do analiz) to można by było z tego żyć.

E. Zresztą sam mam kumpla, który studiuje, ma jakieś stypendium 500 czy 600zł, a tak to żyję z obstawiania. Oczywiście nie ma dziewczyny/rodziny, pracy i większych obowiązków więc potrafi spędzić 8-12h dziennie na analizę i sam jestem świadkiem, że potrafił miesięcznie mieć +3-4 tysiące. Oczywiście gra też rozsądnie - jak przewali 100-200zł już w połowie miesiąca to po prostu daje sobie spokój na 2-3 tygodnie żeby ochłonąc i nie wrzucać szybko kolejnych kuponów na 'odkucie się'.

12

Tylko, że Jordan tak konkurencję przebił, że tutaj nie mamy wątpliwości. A jeżeli Cristiano (z całym szacunkiem, bo zawodnikiem jest świetnym) pierdzieli głupoty o 'najlepszym w historii' kiedy nie jest nawet na ten moment najlepszy, ba, on na ten moment nie jest nawet najlepszy w swojej drużynie, bo Isco czy Modrić dają więcej - no to z czym do ludzi. Można być normalnym i powiedzieć, że 'sądzę, że w swoim najlepszym okresie zapisałem się jako jeden z najlepszych piłkarzy w historii', a można też zrobić z siebie błazna i prawić głupoty jak typowy Janusz po 0,5 gorzkiej żołądkowej.

3

Nie ma co się oszukiwać - chłopak ma dar, ma w sobie sporo magii, Brazylijska fantazja. Też go polubiłem, bo czysto piłkarsko był fantastyczny. Ale pokochałem Barcelonę za coś innego - za oddanie barwom. Za walecznego Puyola, za dyrektora Pique, za perfekcyjnego Xaviego, za dożywotniego Iniestę czy za oddanego i nieziemskiego Messiego.
Neymar wybrał co innego - u szczytu kariery odszedł z klubu, który GWARANTOWAŁ mu sławę, trofea i na pewno nie małe pieniądze. Ma chłopak wolną wolę - jak odchodził to byłem spokojny. Bo wiedziałem, że przyjdzie ktoś (Dembele, być może Coutinho) kto odda za te barwy dużo więcej niż Ney. Pierwsze co pomyślałem to 'szkoda, baw się dobrze Neymar i do zobaczenia po drugiej stronie' :)

1

Hoeniker pewnie już śpi, a szkoda :D

1

Z tego co wiem to też w swoim rodzimym miasteczku (wsi?) co raz pomaga biedniejszym i spłaca za nich długi.

1

Poniedziałek, 11 grudnia.

0

Macie może link do Wikingów S05E2? Bo oglądałem 1 odcinek, a nie wiedziałem, że są dwa i nie mogę tego drugiego znaleźć...

1

Akurat dzisiaj niezły mecz Luisa. Bardzo aktywny, piłka nie odbijała się od sęka + strzelił bramkę (a w zasadzie to dwie).

4

4 punkty sędziowie zabrali w 2 kolejki, w takim tempie to jeszcze w 2017 roku będziemy w Barcelonie na minusie :)

1

Śmieszne jest to, że jak nam nie idzie to bramkę wcisniemy, a jak mamy miliard sytuacji to nie chce wpadać...

0

Po Gran Derbi będzie 0 albo lekki mrozik w Madrycie (-1, -2).

1

Jeśli w tym sezonie mamy chaos w obronie to jak nazwać obronę w tamtym sezonie :D?

0

Zawsze lepiej niż gwizdy na Bernabeu :D

1

Brawo Celta, może się obudzą...

0

Mam mecz Juve na kuponie ale obie strzelą/Napoli :)

0

Nie trzymam, bo Napoli - Juve mam 1/obie strzelą po kursie prawie 4,5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?