0

Nie chodzi o to, że mam do Ciebie pretensje tylko o sam fakt - jeśli odbiór Messiego jest przekłamany o dobre 5-8 metrów to tak samo może być z odbiorami Rakiety czy Busiego.

2

Zawsze Barcy. Modlił bym się tylko za Coutinho, Inieste i Albę żeby ogarnęli dogrywanie patelni na Suareza i Ronaldo.

28

Przekłamana opór. Wiesz po czym widzę? Bo Messi odbierał piłkę Rodrigo, z siatką, w samym narożniku. :)

2

Emre Mór?

11

'Eh, nudno. Wygrali tylko 1:0 z Valencią' - rzekła La Rambla.
'Kolejny mecz do przodu, ciężki rywal i jest mała zaliczka, oby tak samo ich zdominować w rewanżu' - powiedział normalny kibic.

Kolejne zwycięstwo! Dobrej nocy! :)

12

Valencia bez normalnej i składnej akcji, zdominowana totalnie. Barca grająca spokojnie, ze zdecydowanie lepszymi drugimi połowami, a na La Ramblii? Lament.
Typowe, ale na szczęście za 45 min będą inne nastroje;)

0

Roberto jednak zdecydowanie za ostro. Taka 'pomaranczowa' kartka.

1

Wątpię. Myślę, że Valverde po prostu chciał wytestowac ustawienie z Cou na prawej - jak nowy nabytek gra w obronie, czy asekuruje i co pokazuje z przodu. A to był najlepszy moment na taki test - Deportivo Alaves u siebie. Myślę, że Valverde widzi Cou zdecydowanie po lewej stronie lub na pozycji Iniesty i tylko w razie potrzeby taktycznej Coutinho będzie grał na prawej.

2

To było jasne od początku - Valencia przyjechała na Camp Nou, oni tylko czekają na 2-3 kontry żeby wbić bramkę. A skład z Iniestą i Coutinho jest mało wyważony ze względu na to, że Roberto zostaje praktycznie sam na prawej stronie (jeśli Cou byłby wystawiony na lewej). A wiadomo, że Sergi lubi sobie pyknąć co raz jakiś rajdzik i zapędzić się do środka pola. Ja ufam Valverde w 100%, on po prostu na każdy mecz ma swój plan i w 95% wychodzi dobrze.

Edit. Dane procentowe wyliczał mi Tomasz Hajto jakby ktoś pytał.

1

W Anży Machaczkała xD

0

No trochę jest, ale nie sadze, żeby było nas tu dozownik więcej z tych okolic :)

1

Siedlce

3

Wiem o jaką miejscowość chodzi, bo mieszkam kilkanaście kilometrów dalej :D

0

Jeśli Cou został ściągnięty żeby grać na prawej stronie to trochę słabo, on pewnie też się zdziwił. Messi sporo strat, przy Suarezie dużo gry ale nic z tego nie wynika, Iniesta słaby początek ale się zdecydowanie rozkręca i ten brak koncentracji w obronie...
Cóż - Barca jak to Barca, nie poddaje sięw- śmiało na drugą połowę i po 3 punkty.

2

Dobre 30-35 min to Valencia ich tak gniotła, że mogło się skończyć i 4:4.

0

On nie zna tekstu prostej piosenki i do tego nieudolnie próbuje się 'odgryźć' swoim kibicom, a Wy chcecie go jeszcze trzymać w składzie? Na sprzedaż z nim ;)

1

Komentarz usunięty

3

Byłbyś idealnym asystentem Luisa Enrique :D

- To co Lucho - remontada się udała, na Alaves rezerwami?
- Tak jest.

Bum.

- Lucho przegraliśmy 1:2, co mogło pójść nie tak?
- Nie wiem...

0

Sprawdź graczy Barcy, którzy odchodzili zimą. Nikt nie ma wpisanych w CV sukcesów z końca sezonu. To bardzo logiczne.

0

Ale to nie ma znaczenia. Taki Douglas np może sobie dopisać wszystkie trofea, które wygrała Barca z nim w składzie. Bo chociaż nie grał praktycznie wcale to był zawodnikiem Barcelony. Tak samo w drugą stronę - odchodzisz przed finalem, chociaż grałeś w 1/8, ćwierćfinale i półfinale to puchar nie jest 'Twoj', bo zmieniłeś klub, a póki grałeś to Twój klub JESZCZE tego pucharu nie wygrał. Wystarczy sprawdzić zresztą byłych graczy Barcy, którzy odchodzili zimą, po czym Barcelona zdobywała jakieś trofeum - nikt nie ma wpisanego trofeum w CV.

0

A z jakiej racji mają być wliczane? Mascherano od wczoraj jest zawodnikiem innej drużyny, jeśli Barca wygra w tym sezonie puchary to Javier nie będzie miał nic przypisane. A co do Coutinho - z jakiej racji ma nie mieć przypisanego mistrzostwa Hiszpanii? Przecież jeśli Barca je wygra to z nim w składzie.

10

Na zdjęciu mamy dwóch najbardziej wybieganych piłkarzy w Barcelonie - po lewej Sergi 'lewe płuco' Roberto, a po prawej Ivan 'prawe płuco' Rakitić.

8

Pamiętasz Neymara ze swoich dobrych czasów ? Podobnie tylko bez zbędnych dyskusji i symulek.

1

Rakiticia w takiej formie ciężko by było kimkolwiek zastąpić. Nie pamiętam żeby ktoś ostatnio przebiegł 11 km w jakimś meczu - coś koło 9-9,5 się kończyło zawsze. Do tego 10 odbiorów, nie zlicze też ile piłek bezpańskich przejął i potrafił z tym coś zrobić. 2 kluczowe piłki, które mogły dać bramki - szkoda, że nie wpadła mu dobitka po Suarezie, bo zasłużył. Może technicznie nie gra na poziomie Busiego - odstaje w tym, że nie umie z taką łatwością zwieść rywala i podać nieszablonowo. Ale Ivan ma inne atuty - przede wszystkim znakomicie się z Sergio uzupełniają. Dzisiaj to był ten Crakitić jakiego znamy.

54

MVP Rakitic - 10 odbiorów, 2 kluczowe podania, 94/106 podania, 11 kilometrów przebiegniętych, 1 strata. Dobry mecz i z przodu, i z tyłu. Wiele spokoju przy nim - niczym Busi.
Świetny debiut Coutinho - z piłką przy nodze wyglądał jak taka mieszanka Neymara z Iniestą. Będzie z niego wiele pociechy - niech spokojnie wchodzi do drużyny i zdejmuje presję z Dembele, bo Ousman też ma 'to coś' i na LM może się bardzo przydac.

0

Stary, ale Abel Xavier był obrońcą i dość dawno zakończył karierę, teraz ma 45 lat. Ale ogólnie mi też się jego gra podobała;)

1

W FMie jak podczas meczu jak klikasz zakładkę do zmotywowania piłkarzy to powinna być nowa zakładka 'klaszcze'. W sumie często btm klikał zamiast 'zachec' czy 'skupcie się'.

90

Też miałem taki dylemat kiedyś i kupiłem pierścionek - a morał tej bajki jest taki, że 16 Lutego mam sprawę rozwodową, a Xboxa jak nie było, tak nie ma :D

1

Hymn ManU.

0

Coś jeszcze pewnie wpadnie, bo na powtórce nawet widać, że gracze Betisu oddychają rękawami - przydało by im się z 6 zmian żeby dalej tak biegali jak w 1 połowie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?