0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Moim zdaniem Chorwat po prostu za mocno trzyma się taktyki. To nie jest normalne, że zagra dobry mecz czy dwa, zaliczy asystę, sporo kluczowych podań, a potem na 3 mecze znika i gra gdzieś z tyłu podając do najbliższego. To jest top pomocników, TOP15 na pewno. Po prostu u Lucho i teraz u Valverde ma jasno określone schematy - grasz z tyłu, jeśli rywal ma kontrę to masz być pierwszym pomocnikiem, który wraca, asekurujesz Messiego,w razie czego asekurujesz też Semedo/Roberto. Takie ma schematy.

0

Wystarczy odświeżyć.

2

A Messi ławka :D?

18

No właśnie ludzie nie wiedzą, że zajmował się babcią, pomagał rodzicom kiedyś i teraz (finansowo), że wpłaca pieniądze dość często i hojnie na chore dzieci/ludzi. Ważne jest to, że rozbił Ferrari i kilka razy ostro zabalował...

27

No nazwa AMBER się średnio kojarzy :D

0

Dobre było to, że Ragnar uczył się od niej wiele - poznawał kulturę ludzi z jej stron, był mocno ciekawy, pochłaniał wiedzę jak gąbka, ale to ćpanie? Średnio to się rozwinęło, bo z wielkiego władcy, z jeszcze większego wojownika stał się inny...w 3 sezonie mieliśmy innego Ragnara, takiego bardziej ćpuno-stratega. Wcześniej był bardzo mocny psychicznie, wszyscy się go słuchali, stał tez zawsze na czele armii i pierwszy szedł na rozlew krwi. W 3 sezonie jakby stracił jaja. Stał się słaby - fizycznie, psychicznie. Podejmował dziwne decyzję i cały ten sezon tylko cpał, gadał z tą chinką i tyle...

0

No niestety wplotło się wiele bezsensownych wątków (Chinka itp), Ragnar stracił swój błysk (jaja), no i serial podupadł. W 4 sezonie zmniejszyła się liczba wątków, główni bohaterowie znowu są na pierwszym planie, jest więcej treści i jest trochę lepiej (ale to nadal ciut niżej niż 1 i 2 sezon, które były kosmiczne).

2

Myślę, że jego kres i tak mocno Cię zaskoczy, więc zachęcam do obejrzenia czwartego sezonu - na pewno lepszy poziom niż 3 (który był najsłabszy z dotychczasowej serii).

0

Musiałbyś nie mieć Internetu żeby wcześniej nie wiedzieć :D
Poza tym wg historii raczej było wiadomo jak skończy Ragnar Lothbrock :D

1

Ja czekam :)
Rozczarował mnie sezon 3 i 4, nie ten poziom co dwa pierwsze, ale mocno czekam na kolejny, mam nadzieję, że serial wróci na swoje tory. Szkoda Ragnara, niemniej jednak druga ulubiona postać żyję i jestem ciekaw co z nim scenarzyści zrobią (Floki).

0

Gość z mojego miasta, jego siostrę znam osobiście, z Arturem również rozmawiałem :)
Mega chłopak, do dziś chodzi w jego byłem szkole tekst jego nauczycielki:

- Artur kim Ty będziesz jak Ty szkoły nie skończysz?
- Ja, pani profesor, będę kiedyś sławnym bramkarzem.
- Jak Ty będziesz sławnym bramkarzem to ja będę baletnicą.

4

Jeden strzał, 3 karetki xD

0

Wikingowie ;)

1

Stwierdzone po jednym meczu z 3 ligowcem :D?

7

Tekst 'Cristiano jest lepszy od Messiego' powinien niedługo zarzucić Karol w Familiadzie, bo to już takie suche się zrobiło, że do Karola by pasowało. ;)

1

410zł do wyjęcia, wiec ewentualnie mogę wysłać pocztówkę z Łodzi :D

0

'Tylko' 410 zł :D ale miesięcznie wydaję na bukmacherkę jakieś 100-200zł więc i tak wyjdę na plus za 2-3 miesiące :)

4

Piwko, grill i jazda :)

2

Atletico 2
PSG handi
BVB - Bayern +3,5
Barca 1

Mam spore prawdopodobieństwo, że siądzie mi dzisiaj 1 kupon od jakiś 2-3 miesięcy :D liczę na przełamanie :)

0

Mi się wydaje, że to kolejny plan Valverde. Kolejna pułapka taktyczna i ten skład ma zadziwić rywala i zdobyć komplet punktów. Mnie to cieszy, że obchodzimy od tego 4-3-3 ;)

0

Pewnie, że można. Pomoc dzisiaj naprawdę na 4+ tylko oby obrona (Pique) jakiegoś farfocla nie wpuściła ;)

1

Po połowie Marc i Messi robią robotę, w sumie cały zespół gra nieźle ale jakby wpadły wszystkie setki to by było 2:2. Musimy strzelić szybko na 0:2 i potem spokojnie kontrolować. Najważniejsze są 3 punkty i jedziemy dalej ;)

12

Ale Own Gola to Ty szanuj :D

1

Mam kumpla, który z palcem w tyłku zrobi kilka tysięcy żąglerek. Elastico, rabona, 'do okoła świata' podwójne i pojedyncze to on z zamkniętymi oczami zrobi, a na orliku czy na hali to ja i 90% kumpli go łykamy na miękko. Bo freestyle, a piłka nożna to całkiem co innego - jedyne podobieństwo to to, że tu i tu kopiesz piłkę.

0

Czytałem o nim dość długi artykuł w angielskiej prasie - podobno Anglia liczy na poważne sukcesy dopiero wtedy kiedy on wejdzie do seniorskiej piłki. Dziennikarze i trenerzy mówią, że takiego talentu jak on to w Anglii nie było nigdy.

1

My z nimi jakoś właśnie potrafimy grać. Nie liczę Superpucharu ale zawsze jest 'sranie', a jak przyjdzie mecz to do przodu - łatwo nie będzie ale wyciśniemy te 3 punkty. Szczególnie, że Valverde tą drużynę zna jak nikt inny i wie czego się spodziewać ;)

0

Przepraszam, że post pod postem ale zaintrygowałeś mnie ;) lubię takie tematy, a edytowales komentarzem o to kto jest najważniejszą postacią XX i XXI wieku.

Ja odpowiem krótko - Karol Wojtyła, Jan Paweł II. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego ;)

0

Myślę, że i na Gatesa by się wiele jakiś kruczkow znalazło ;)

3

Uhuhu, ciężkie pytanie. Po pierwsze Bill Gates działał z pasji ale też i dla pieniędzy. Świat informatyczny, komputerowy poszedł dzięki niemu niesamowicie do przodu (ale ile innych osób mu w tym pomagało i to wszystko opracowało?) - przyczynił się niesamowicie do spraw informatycznych - prawdopodobnie niemoglbym pisać tego komentarza na ukochanej La Rambli, gdyby nie jego osoba. Z drugiej strony inna wybitna osobowość - Matka Teresa. Pomagała biednym, umierającym ludziom - często też chorym na zakaźne choroby. Mimo to nie bała się, że się zarazi czy cokolwiek. Z tego co o tej osobie wiem to sama żyła na dość niskim poziomie, raczej biednie - wszystkie siły skupiła na tym, żeby pomagać innym, utrzymywać ich przy życiu. Czy przyczyniła się Światu tak jak Gates? Moim zdaniem tak - zdecydowanie tak. Bo nie patrzyła na zysk, po prostu brała człowieka pod skrzydła swojego zakonu (później rozwinęła już bardzo wiele takich zakonów) i pomagała. BEZINTERESOWNIE. W tych czasach (moim zdaniem) to prawie nie do uwierzenia - nie interesowało ją to skąd człowiek pochodzi, czy jest młody czy stary, czy gruby czy chudy, na co chory - oby tylko odszedł z godnością, oby się nim zaopiekować, oby miał ciut milszą śmierć. Moim zdaniem 'wygrywa' Matka Teresa. Bo 'inny Gates' by się znalazł - ktoś inny by dokonał czegoś podobnego - może rok później, może 3 lata później ale ewolucja w świecie komputerów i internetu i tak by nastąpiła. A Matka Teresa jest jedyną osobą w swoim rodzaju - chciała żyć dla innych, oddała swoje życie innym ludziom. Jednak obydwie te osoby zostaną zapamiętane na zawsze, bo bez nich ten świat byłby pewnie podobny, ale na pewno nie taki sam. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?