0

A S.Roberto? Przecież to jest naj jasniejszy punkt pomocy i nawet nie na ławce?

0

A on nie gra w Milanie?

1

Ta kadra to nadal jest TOP5 na świecie. Jeżeli Valverde ma pomysł i to wypali - to walczymy o wszystkie trofea.

0

W środku pola przede wszystkim zagra Sergi Roberto, a moim zdaniem to spore wzmocnienie. Xavi też odpalił jak miał jakieś 26 lat.

0

Gąga? To jakaś piosenkarka?

0

Też jakoś bym na kadrę nie narzekał - odszedł tylko (i aż Neymar), a przyszli Dembele, Semedo i Paulinho. Poza oddaniem innych wynalazków typu Douglas, kadra zostaje ta sama + Sergi Roberto w pomocy. A tu głosy że drugi Milan i LE wita. Bez przesady - mamy mocną kadrę, TOP5 na świecie, też inaczej bym ją widział ale jednak kadra dalej jest mocna i być może będzie jeszcze mocniejsza dzisiaj.

2

Tego pana też bym chętnie przywitał - mega talent i mega wszechstronny.

13

Coutinho + Inigo i mam wrażenie, że nasza kadra wcale nie musi wyglądać gorzej niż ta Realu. Marc/Cillessen, Semedo/Vidal, Pique/Inigo, Umtiti/Masche, Alba/Digne, Busi/Paulinho, Roberto/Rakitic, Coutinho/Iniesta, Messi/Deulofeu, Dembele/D.Suarez, Suarez/Paco. Zostawić tego Gomesa i Rafinhe, bo kontuzje się zdarzają, a 24-25 osobowa kadra to tylko plus, zawsze jak ktoś wypada za kartki/przez kontuzje to jest kim rotowac. Wtedy ławka Cillessen, Digne, Inigo, Iniesta, Rakitic, Deulofeu, Paco/D.Suarez robi jakiekolwiek wrażenie, bo może wejść Iniesta i gra wskoczy poziom wyżej (może grając po 30-40 min + co 3 mecz cały to właśnie wtedy odzyskamy tą lepsza wersję Iniesty?), na obronę wyniku może wejść Rakitic czy Paulinho, a kiedy potrzeba narobić dodatkowego wiatru żeby rywale musieli się bardziej skupić i więcej biegać wchodzi Deulofeu. Moim zdaniem trzeba się pozbyć Munira, Vermy, Ardy i Douglasa. Za jakiekolwiek pieniądze w najbliższym czasie starać się brać zawodników młodych z potencjałem (czyt. takie perełki jak Asensio). Neymara nie ma ale też może być dobrze - oby Valverde miał swój pomysł, bo mając graczy typu Dembele, S Roberto, Messi czy Cou (jeśli przyjdzie) to jest wiele wariantów gry zespołu - bo to gracze mega wszechstronni.

6

A piłki celnie na 30 metrów kopnac nie umie, tylko wiecznie po autach wali.

0

No, minimalną. Bo 0:0 a 1:1 to różnica ale minimalna.

0

Benitez to przy nim wirtuoz i wielki taktyk :)

0

No ale skoro Conor wszedł do ringu to się nie bał. Dlaczego Floyd miałby nie wejść do klatki? To jest przecież sport - Ty walczysz na moich warunkach, a rewanż jest na moich. Ciekawe czy Floyd by wytrwal też przynajmniej 1,5 lub 2 rundy w klatce.

5

Nie koncz chłopie, wracaj do klatki na rewanż w formule mma, tylko licz się z tym, że po walce spedzisz miesiąc w szpitalu - no ale kasa się będzie zgadzała :)

0

Z Niemcami graliśmy - a to jednak rywal mocny. I ostatnie 3 mecze to 1-1-1. Ja im daję ćwierćfinał chyba maks. Nawalka i tak z tej kadry wyciąga dużo - jesteśmy gdzieś top15 na świecie ale piłkę gramy całkiem fajną - są klepki, jest pomysł, w obronie za Adama całkiem mało baboli.

1

Tyle, że w bramkach 'mała' przepasc :D

0

To jest kadra w przebudowie, bez Miki w dodatku. Kochanowski, Kaczmarek, Fornal, Śliwka, Grzechnik, Masłowski, Kędzierski - młodzi gracze, którzy mogli by już teraz grać w kadrze, a niektórzy mają już debiuty za sobą - oczywiście ich wiek to około 19-21 lat. Do tego w swoich klubach mają pierwszy skład i odgrywają kluczowe rolę tam. Do tego dość młodzi - Bieniek, Lemanski. Ta kadra ma ogromne zapasy, bardziej bym się o ręczną martwił. Siatkarzom może braknie takiego zdecydowanego lidera jakim był np Wlazly, Zagumny czy swego czasu i Winiarski.

0

Ma, oczywiście że ma. Akurat nasi siatkarze są drużyną typowo turniejową - pierwsze mecze nie zawsze są pewne, a później grają coraz lepiej.

0

MMA jest dużo ciekawsze - obrotówy, kolana, poddania w parterze. Boks to już tylko taktyka.

0

Ja tam wolę takie mecze, niż męka z ogorkami jak za LE. Jest czyste konto, są 3 punkty, a ładna gra ma przyjść na 8-9 kolejkę ligowa czyli gdzieś pewnie w listopadzie. Teraz powoli wprowadzać Paulinho, Dembele i ewentualnie jakiegoś nowego gracza i niech sobie to Valverde powoli układa, byleby nie pogubić głupich punktów :)

0

http://www.sadistic.pl/talent-vt456175.htm

Macie coś na rozluźnienie przed drugą połową :D

0

FM 2008, kariera w 2022 roku, sami newgeni, a takie osoba jak Andres Iniesta był trenerem Levante.

0

Jakby było w formule MMA to wybił by pierwszy gong i maks 20 sekund i Floyda by zbieralo z klatki pogotowie. Ale to boks - dla mnie walka potrwa 12 rund, chyba że McGregor trafi - bo ma bombę w łapie. Floyd to tylko technika, taktyka i spryt.

0

Trolujesz jak kolega niżej czy to poważne info? :O
To w Barcelonie pracują skauci, że heej...

2

No fajnie to wygląda - a przypominam, że nie grają dzisiaj Sandro, Barkley, Coleman czy Funes Mori, a każdy z nich to raczej podstawowy zawodnik. Do tego na ławce m.in Klaassen czy Mirallas. Fajnie to wygląda - młodość pomieszana z doświadczeniem, mogą być czarnym koniem i na koniec gdzieś powalczyć o miejsca 4-6.

0

Napisałem Ci prywatną wiadomość.

0

Odpisałem prywatnie :)

1

Priw jak coś :)

0

Ktoś tutaj ma coś wspólnego z prawnikiem ? Jakieś wykształcenie ? Mam kilka pytań w celu małego rozeznania się w swojej sprawie, a nie chce mi się rejestrować na żadnym forum prawniczym, bo i tak będę musiał wynająć za jakiś czas prawnika i z nim dopełniać wszystkie formalności, ale na razie chciałbym o kilka rzeczy zapytać. Ktoś coś?

0

No gdzieś pewnie w okolicach 5 miejsca by się znalazła, chociaż taka portugalska to jakby wrzucić tam chociażby Sporting, Brage, Benfike i Porto to te wszystkie St.Etienny i inne wynalazki by nawet europejskich pucharów nie powachały.

0

Idąc Twoim (trochę dziwnym) tokiem rozumowania polska ekstraklasa jest w top5 lub nawet w TOP3 bo Lewandowski grał w Lechu, a już wtedy blyszczał, odszedł do BVB, a teraz w Bayernie błyszczy tak samo czyli Lotto Ekstraklasa = Bundesliga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?