0

Spytaj lepiej czego on nie powiedział xD

2

Tyle, że Ronaldo jakiś tydzień temu przed finałem LM powiedział, że 'jego rywalizacja z Messim to wymysł mediów, po to żeby zarobić talary, a on sam Leo lubi oglądać, bo to crack'.

3

Nie bardzo rozumiem tych najazdów na Bellerina...

Szybki, niezły technicznie, ma zaledwie 22 lata, a za sobą ponad 100 występów na wysokim poziomie - czy to w lidze angielskiej czy w LM, do tego jest wychowankiem, nie musiałby przechodzić aklimatyzacji, przypomnę tylko, że legenda naszej prawej obrony czyli Dani Alves w wieku 22 lat...kopał się po czole gdzieś w ogorkowej lidze brazylijskiej, dopiero w wieku 23 lat przechodził do Sevilli, z tym że jako tzw 'noł nejm', bo miał za sobą tylko występy w swojej rodzimej lidze, a LM czy ligę angielską widział tylko w TV. Także Hector nie jest topowym prawym obrońcą w tym momencie, ale ma 22 lata i wszelkie predyspozycje do tego żeby się takim topem stać. Szczególnie, że właśnie np Alves swoje najlepsze lata miał w wieku 27-32, czyli Bellerin ten wiek osiągnie za 5 lat.

2

Przemawia to, że chłopak ma 22 lata, jest szybki, ma za sobą ponad 100 meczów o stawkę, grał w LM,jest reprezentantem swojego kraju - w jego wieku np legenda naszej prawej obrony Dani Alves kopał gdzieś w podworkowej lidze brazylijskiej a LM znał tylko ze slyszenia.

0

Nie popieram. A tak pół żartem - wchodzisz w link, widzisz jak gościu wziął dobry zamach nogą na innego typka, który leży i czytasz nazwę strony 'Weszło'...hm, dziwne uczucie.

5

Już nie szkółka po finale LM?

1

Real wygrał zasłużenie ale sędzia dał popis przy czerwonej dla Cuadrado - na wynik meczu to nie wpłynęło ale trochę lipa dać bezmyślnie czerwo w finale jak cały świat na Ciebie patrzy. Ramos to tam wstydu nie ma, więc przypajacował, ale sędzia powinien widzieć takie coś, szczególnie liniowy...

0

Skoro są do bólu skuteczni i tak intensywni to dlaczego nie potrafią wygrać z nami w meczu, który wtedy okreslalo się jako finał ligi? Przecież jesteśmy 'najslabsza Barcą od lat', a oni nie umieją z nami wygrać? Odpowiedź jest prosta - jeśli grasz z Realem to narzuc im swój rytm i NIE ODPUSZCZAJ aż do momentu kiedy arbiter nie zechcieli. Nie ma czegoś takiego jak 'narzuc swój rytm', strzel bramkę i czekaj co się wydarzy. Tylko tak jak Wielka Barca - narzuc swój styl, a jak przegrywasz to graj swoją piłkę,a nie wypierdalasz piłki na oślep, bo może Higuain (w finale?) coś zdziała...

45

Śmieszne jest to, że tylko ta 'najslabsza od lat' Barca jest w stanie jebnąć Real na luzie. Reszta czołowych drużyn chyba wychodzi na mecz z nimi obsrana jak moja córka - aż gówno po plecach płynie. Graty dla Realu, Valverde kontynuuj tradycje i jedź z Realem bez wazeliny jak co roku ;)
VeB! Jesteśmy wieczni i z bardzo mocno podniesioną głową patrzymy na przyszłość! ;)

0

Z ciekawości - postawił na Mameda w walce z młodym gniewnym czy nie?

0

Tak szczerze to Burneika dostanie w łeb porządnie. Walka oczywiście się zakończy w ciągu 1-3 minut i Popek go zmasakruje - chociaż sam nie jest żadnym zawodnikiem, to jednak ma jakąś postawę, w miarę zwawe ruchy jak na kloca 130 kg, a Burneika chociaż śmieszny typ to jednak bił się z jakimś śmiesznym pseudo masażystą, który ważył 70 kg mniej i omal nie został znokautowany. W ogóle 'cwiczylem na kaktusach i arbuzach' już rozwala - co on na nich ćwiczył? Wsadzal sobie je w dupe i patrzył czy wytrzyma? Czy o co chodzi?

0

Szkoda Ajaxu, ale MU wraca do LM, a Ajax i tak pewnie się tam zakwalifikuje więc obie te drużyny raczej zobaczymy w Champions League. United do tego zacnego grona powróci ale nie wróżę im wielkiej przyszłości - co z tego, że mają takich grajkow jak Ibra, Pogba, Bailly, de Gea, Rashford i pewnie kupią Griezmanna i jeszcze parę gwiazd jak oni nie mają stylu. Oby coś wcisnąć z kontry, cokolwiek - może być i samobój i potem wypieprzac piłki w kosmos już na 60 metrze od swojej bramki. Przyjdzie im zagrać z drużyną, która gra dobrą klepe jak my czy Bayern to będą zęby z murawy zbierać, Atletico to to nie jest - bo materace chociaż mają swój styl, grają tak wiele lat, a drużyna Mou tego stylu nie ma. Grają coś ala 'moze teraz zaatakujemy, a nie - odebrali nam piłkę to cofamy, o kurde - prawie wchodzą na naszą połowę i długa laga za stadion i w dziesięciu na swoje pole karne'.

1

Zgodzę się, że często największe zagrożenie dla nas to kontrataki - tyle, że przy takich kontratakach często Alba i Roberto nie dali rady wrócić, a tymczasem Ty się zastanawiasz czy nie trzeba sprowadzić klasycznej dychy, która gralaby z tyłu tak dobrze jak Raul Garcia u Valverde. Moim zdaniem bez sensu jest wydawać pieniądze na takiego gracza, bo to się skończy tym, że Messi z prawego skrzydła ucieknie i tak do środka, a nasz nowy ofensywny pomocnik albo będzie musiał latac na skrzydło latać dziury po Messim albo stać gdzieś w środku i dublowac pozycje z Messim zostawiając prawe skrzydło otwarte. Moim zdaniem najsensowniejszym rozwiązaniem jest kupno dobrego prawoskrzydlowego, który ewentualnie potrafi grać w środku (tak żeby dla zaskoczenia czasem zmienić pozycje z Messim). Bo Leo i tak będzie grał bliżej środka - to, że my Messiego widzimy w grafikach na prawej stronie znaczy tyle co nic - bo nie pamiętam kiedy Leo grał na prawym skrzydle. Może kilka spotkań w 1 sezonie Enrique, a żeby wcześniej zobaczyć Messiego na prawej flance to trzeba się cofnąć do początków Guardioli lub nawet bardziej do Rijkarda.

4

Wystarczy, że w taktyce 4-2-3-1 kiedy bronimy Messi zamienia się z Suarezem i to Luis zasuwa w obronie, a Leo gra jako napastnik i nie cofa tak głęboko, a w ataku wracamy do Messiego jako '10' i Suareza przed Leo, czy to takie skomplikowane? Zresztą pomysł z Leo na skrzydle jest dobry tylko na kilkanaście minut spotkania, gdyż Leo i tak kreuje grę, bierze na siebie wszystko i idzie do środka. Lepiej przy takiej taktyce sprowadzić prawego skrzydłowego i jazda.

0

Ja bym tego sportem nie nazwał - sam grywam w różne gierki, np w LoL-a i choć czasem fajnie zerknąć jak robią to profesjonaliści to sport to to nie jest. Jak leci w tv to ja bym to bardziej nazwał reality show.

0

Ja to bym albo przestawił Paco na skrzydło do rotacji albo sprzedał - 20-25 baniek na pewno ktoś za niego rzuci, a w jego miejsce Sandro za tą śmieszną klauzulę - 4 miliony.

1

Plus chociaż taki tej walki o mistrzostwo, że Malaga się postawiła Realowi i nie wypieła dupy, bo co na chwilę zaglądam na ich mecz to jakieś akcje z ich strony lecą.

2

Jaka spina - 8 minut obu spotkań a tu już wyzwiska i komentarze z dupy :D halo, jeszcze ponad 80 minut gry.

7

Cóż - dobre w tym meczu jest tylko to, że Celta naprawdę gra w piłkę. Nie grają o nic, a pykają całkiem fajny meczyk. Nie chce mi się wierzyć, że to wygrają ale przy odrobinie szczęścia jakiś remisik może paść i wtedy Real lekko zawiedziony by był. Zresztą to śmieszna drużyna z tego Realu - spinają dupska, bo mają mistrza na wyciągnięcie ręki ale niby spinają, a nie potrafią zdominować Celty z bilansem ostatnich spotkań 2-15 :D

9

Jeśli ten Dembele z BvB co się przewija u nas w plotkach jest chętny grać w naszych barwach to ja bym go brał - cena może spora, ale wyobraźcie sobie, że to tylko Arda do Chin + 10/20 mln. Jak już szukać wzmocnień to graczy młodych, świeżych. A z chlopaka straszny kocur - oglądam co drugi mecz Dortmundu i chłopak naprawdę kawał piłki pokazuje - szybki, dobra gra z klepy, ma drybling i potrafi ładnie wykończyć akcje. Jeśli Valverde będzie chciał grać 4-2-3-1 to idealnie się wpasuje do gry na prawym skrzydle - do tego spokojnie może co jakiś czas się zmieniać pozycją z każdym z MSN - bo grywał w tym roku w BvB już chyba wszędzie - lewe, prawe skrzydło, jako dycha i jako napastnik. Dla mnie chyba cel transferowy numer jeden - do tego dorzucić jakiegoś młodego na stopera i ewentualnie (w razie odejścia Rafinhy/ Denisa/ Gomesa) środkowego pomocnika. Nie trzeba wcale rzucać 100 milionów na Verrattich tego świata - wystarczy za 50-60 Dembele + jakieś 40 milionów na dopełnienie składu. Jeśli by to wyglądało podobnie do tego składu, to jestem za:
Ter Stegen/ Cillesen, Vidal/Semedo(Palencia?), Pique/Marlon, Umtiti/Davidson Sanchez, Alba/Digne, Roberto/Rakitic, Busi/Gomes, Dembele/Rafinha(Deulofeu?), Messi/Iniesta, Neymar/Denis, Suarez/Paco.

Wtedy kadra jest kompletna - kupno 2 czy 3 zawodników za około 80-100 milionów, z czego na sprzedaż Turan, Mathieu, Vermealen, Tello, Douglas, Mascherano(?), Rafinha(?), Munir(?) czy Denis(?) - nie wierzę, że nawet TEN zarząd nie wyciągnie z nich minimum 70 melonow gdzieś u Chińczyków czy w Katarze.

0

Heh, włączyłem na 25 minut, Real ich jedzie bez mydła a tutaj, że Sevilla lepsza. Jak ja nie widziałem ich w okolicy 20-25 metra Realu ANI RAZU od 25 minut :D
Celta albo nikt, bo Malaga z dupą wypiętą już czeka od jakiś 6-8 kolejek i ten ich szejk u steru ma w głowie ciągle 'kiedy Real nas zapnie'.

0

Oglądam od 20 minut, Sevilla w ogóle nie potrafi wymienić 3 podań - serio na początku meczu Keylor ratował Real? Bo z tego co widzę to jakbym oglądał Real w 1/16 Pucharu Króla kopiący z 3-ligowcem.

4

Klucz do koszmaru ;)

1

On ma klauzule wykupu na poziomie 6 milionów, to 20 chyba w snach mogą zarzadac.

0

Oglądam od 30 minuty i Atletico ich dzisiaj połamie - jeśli Real ma jutro trening to będzie 'Dzis w treningu uczestniczyło 10 graczy, pozostałe 14 osób pracowało z fizjoterapeutą w budynku po meczu z Atletico'.

3

Po pierwszej połowie 95% 'kibicow' tutaj pisała, że dno i gówno razem wzięte, a po meczu 'ekstra mecz, super nasi zagrali i to z Villarrealem'.

0

Moim zdaniem nie potrzeba nam aż takiej rewolucji żeby sprzedawać pół składu, a potem rzucać 200 baniek na transfery. Kluczowe jest sprowadzenie dobrego prawego obrońcy - Aleix Vidal wraca do zdrowia, będzie idealnym graczem do rotacji, a Sergi Roberto koniecznie do pomocy. Wtedy na pozycji Rakiticia mamy Roberto, dokupić kogoś do Iniesty, jakiegoś kreatora gry. Busi miałby zmiennika w postaci A.Gomesa lub ewentualnie czasem na jego pozycji mógłby zagrać Rakieta lub Mascherano. Kupić jakiegoś młodego środkowego obrońcę i mamy w zasadzie komplet - ja tam wierzę, że tacy gracze jak Paco Alcacer, Gomes, Denis Suarez czy Digne dadzą radę w drugim sezonie do rotacji. Ja bym widział taką kadrę w przyszłym sezonie (oczywiście nowe nabytki wg plotek):

ter Stegen, Cillesen

Sidibe, Aleix Vidal

Alba, Digne

Pique, Umtiti, Mascherano, Sanchez Davison

Busquets, Andre Gomes

Rakitic, Sergi Roberto, Iniesta, Verratti (jeśli faktycznie jest do wyjecia)

Messi, Rafinha, Suarez, Paco, Neymar, D.Suarez.

Kadra moim zdaniem kompletna - jeśli by się okazało, że na koncie zostanie np ze 40 baniek to dokupić z głową jakiś 2-3 juniorów z wielkim potencjałem i ich ogrywać w Barcy B czy na wypożyczeniu.

Edit. Ilu takich gości biega po boiskach La Liga co można ich wyciągnąć za 10 baniek np Dani Ceballos czy Pablo Fornals, warci odpowiednio 6 i 5 milionów, obaj 20 lat a już potencjał spory. W przypadku Ceballosa to hiszpańscy eksperci mówią, że potencjał ma większy od takich młodzieżowych reprezentantów Hiszpanii jak Asensio czy Inaki Williams.

0

Mamy godnego następcę Crisa - kładzie się jak poczuje jakikolwiek dotyk.

0

Mi się udało wydobyć Leeds z niskiej ligi i po 12 sezonach miałem na koncie już każdy możliwy puchar, a teraz gram Monaco - mam 5 sezon i można powiedzieć, że już wszedłem do grona 'gigantow' europejskich. Skład taki - Lafont, Grimaldo, de Vrij, Savic, Sidibe, Weigl, Fabinho, MBappe, Lemar, Bernardo Silva, Firmino. A na ławce tacy gracze jak - Ceballos, Mere, Wijnaldum, Bakayoko, Rashford czy Hysaj. Właśnie teraz osiągnąłem 3 półfinał z rzędu w LM, 3 mistrzostwa Francji, 7 pucharów we Francji (2xPF, 3xCdL i 2xSPF). Póki nie zdobęde WSZYSTKIEGO co jest do wygrania to nie odejdę. Od 1 sezonu stawiam na Mbappe - po 5 latach gość ma 22 lata i wymiata wszystko i wszystkich, w tym roku 3 miejsce w ZP w tym roku ze statami - 56 spotkań, 27 bramek, 29 asyst. Gra jako LŚ a nie napastnik.

0

Chciałem napisać, że jak Gomes strzelił dublet to mogę umierać, ale jak strzeli jeszcze jedną to, w piekle, będę tego żałował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?