Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ronaldo raczej wygarnie tą czwartą Złotą Piłkę, myślałem jednak, że wygra lepszy (Messi), ale puchary bardziej przemawiają do ludzi. Nie liczy się gra, tylko kto co wygrał, a szkoda, bo szósta piłeczka Messiego należała mu się jak psu buda.
58
Wczoraj ktoś mądry tu napisał, że Real to kolos na glinianych nogach. Wydaje mi się, że póki wygrywają, w bardzo marnym stylu, ale wygrywają - to będą się trzymać te 6 punktów nad nami, ale jak przyjdzie porażka (która musi się zdarzyć) to wszystko runie jak domek z kart. Sytuacja prawie identyczna do tej za Anczelota - sezon 2014/2015, gdzie od sierpnia do grudnia Real szedł jak burza, grzmiało się i piało na notatniku, że Carlo stworzył 'coś' lepszego niż Barca Guardioli, przyszedł na nowy rok remis, a zaraz porażka i BUM, wszystko j*bło. Tylko, że Real Madryt Ancelottiego miał styl - ciekawie to się oglądało momentami, nawet jak już spadli z formą to jednak ogórków gładko klepali po 4:0, a obecnie Real Zidane'a to właśnie kolos na glinianych nogach, dużo bardziej chwiejny od tego kolosa Włocha. Bo mimo, że biegnie w tym wyścigu po mistrzostwo na czele stawki, to jednak wygląda to tak, że ma nóżki cienkie jak paluszki z Lajkonika i w każdym możliwym momencie może złamać nogę, upaść i zostać z palcem w tyłku obiegniętym przez resztę stawki. Daje sobie rękę uciąć, że przyjdzie im taka seria spotkań, gdzie stracą w kilku meczach całą przewagę nad resztą i w każdym następnym meczu będą wybiegać żołnierze Zidana ze strachem w oczach, że liga ucieeeeeeka w siną dal.
1
Powtórzę się, ale skoro 'takimi' meczami wygrywa się Mistrzostwo - to Real ma je zapewnione na następne 10 lat, bo wszystkie ich mecze są 'takie'. :)
0
Ciężko im się gra z Sevillą, Malagą, Valencią i Villarrealem. Do tego Celta i Sociedad, z którymi Real punktuje, ale to nieobliczalne drużyny, które potrafią wbić 2 szybkie bramki z dupy. Zresztą kogo ja oszukuje - spójrzmy na ich ostatnie mecze- Deportivo, BVB, Barca, Sporting Gijon i Sporting Lizbona - przecież im się z każdym gra ciężko xD
1
Notatnik padł, bo pewnie 'redaktorzy' myślą nad tytułem po meczu - lepszy 'Farciarze znowu górą' czy 'Niesamowity Real miażdży kolejnego rywala'.
2
Barcelona musi teraz punktować, kolejka po kolejce dopisywać sobie 3 punkty i czekać - bo z taką kaszaną można wygrać 5 spotkań z rzędu, nawet i 10, ale przyjdzie moment i drużyna, która brutalnym 2/3:0 wybije im z głowy ich 'fantastyczny styl'. Myślę, że to nastąpi dość szybko - w styczniu/lutym ich mecze wyglądają tak:
Valencia - wyjazd
Granada - dom
Sevilla - wyjazd
Malaga - dom
Sociedad - dom
Celta - wyjazd
Villarreal - wyjazd
Jeśli my zapunktujemy w 100% czyli w 7 kolejek zdobędziemy 21 punktów, to myślę, że farfoclowaci stracą w ww meczach 5-9 punktów.
1
To Real ma już je zapewnione na kolejne 10 lat, bo co kolejkę gra 'takie mecze'.
2
Efekt Zidana - 'panowie, gramy tak - miliard wrzutek w meczu, jak jest okazja to dorzucać nawet z 60 metrów, nawet jak rywal strzeli 10 goli, to my i tak wbijemy 11 farfocli i wygramy'.
3
Haaaaaaaa, ratują mi kupon za 700zł, dawać Depor !
0
Ależ mecz na Anoeta - przelaczylem na ostatnie 10 minut i zobaczyłem tyle ładnych akcji i okazji, że by można było że 3 mecze obdzielic :)
0
To trochę nie moje czasy, ja pamiętam tylko końcówkę jego kariery. Mi w pamięć zapadł Janda, strasznie na tych nartach się kładł - swego czasu latał jak pokraka, bo narty były wyżej od jego głowy :D no i Kasai też tak lata. Każdy ma swój styl, taki Martin Schmmit mimo brzydkich skoków osiągał wielkie sukcesy swego czasu :)
0
Chłopak ma dopiero 17 lat, może lekko przygaśnie ale w czołówce moim zdaniem będzie latami, perełka skoków narciarskich jak nic :)
1
Najbardziej na nartach to kładzie się Jakub Janda - od zawsze ma taki styl. A kiedyś Roar Ljoekelsoy w tym wymiatał.
2
Willian Jose, Aspas i inni to i tak tylko krótko terminowe zagrożenie, bo wiadome jest to, że Suarez, Messi i CR odskoczą reszcie, do wyścigu może się włączyć ewentualnie Griezmann lub Neymar - ale myślę, że Złoty But w tym roku trafi do Messiego, tak samo jak Król Strzelców LM.
3
To zwykły drukowany kupon na STS więc nie ma takiej opcji. Skusilo wczoraj, bo na X2 było 8 kurs, a jak podali liste powołanych bez Modricia i Crisa to kurs spadł do 4. Ale mam 2 inne kupony i dalej jestem w grze. Chociaż gdyby Deportivo sprawiło niespodziankę to miałbym kupę szmalu i -4 by było - najlepszy weekend od paru tygodni.
0
Został mi jeden mecz na kuponie, do wyjecia 700zł i już żałuję, że ten kupon postawiłem, bo ten ostatni mecz to Real - Deportivo X2
1
Spokojnie, gramy niezły mecz - po przerwie wpadnie i to pewnie nie jedna.
0
Messi mógł już sam prowadzić z Osasuną że 4:0, coś nie jego dzień chyba.
2
Porto.
Dlaczego taki wybór ? Rywal z tych 'lżejszych', dawno z nimi nie graliśmy i najbliżej mamy właśnie tam na wyjazd. Od 1/4 i tak zaczną się schody i będzie ciężki rywal, więc w 1/8 Porto było by spoko :)
0
Fakt jest taki, że to nas się boją w Europie więc na kogo byśmy nie trafili jesteśmy faworytem. Ja czuję już od jakiegoś czasu, że w tym roku trafimy w 1/8 na drużynę z Portugalii - a więc Porto lub Benfice.
8
Luźne spostrzeżenie po meczu:
- W dłuższym wymiarze czasu mógłby Lucho sprawdzić jak grał będzie Iniesta razem z Denisem Suarezem. Wydaje się, że przy trójkącie Iniesta-Suarez-Busi na prawej obroni musi wychodzić Roberto, bo Denis Suarez musi mieć troszkę luzu, a przy trójkącie Iniesta-Rakitić-Busi można by dać pochasać na prawej obronie Vidalowi, bo ma chłop motorek, a przy defensywnym Rakiticiu to fajny wariant.
0
Jak Real 8 Grudnia leci na KMS jak 10 Grudnia w sobotę grają z Deportivo?
4
Chciałbym dzisiaj zobaczyć na boisku Aleixa Vidala - po pierwsze żeby S.Roberto miał chwilę odpoczynku, a po drugie żeby Aleix się sprawdził z kimś mocniejszym niż 3-ligowiec. To może być nam potrzebne, bo gdyby Roberto wypadł z gry na jakiś mecz ligowy z mocniejszym zespołem (mała kontuzja lub pauza za kartki) to Vidal jest jego zastępcą, a czy poradzi sobie np w meczu z Villarrealem na wyjeździe bez jakiegokolwiek ogrania? Ja dalej widzę w nim potencjał - furory u nas nie zrobi ale myślę, że jest w stanie być bardzo solidnym zmiennikiem, który wyjdzie w co piątym meczu i zagra dobrze. Tak samo dalej wierzę w Denisa Suareza i Andre Gomesa - obaj powinni dostać dzisiaj szansę. Arda wg mnie się sprawdza, bo kiedy musiał grać pod nieobecność Neymara czy Messiego to radził sobie dobrze. Moim zdaniem nasze letnie transfery + Aleix i Arda mogą jeszcze pokazać na co ich stać i regularnie będą grać na wysokim poziomie. Mam jakieś wątpliwości co do Paco - nie życzę mu źle, ale sądzę, że transfer zbyt szybki i nie do końca przemyślany. Mógł być Vietto za 20 baniek, jest droższy Paco - nie życzę mu źle ale moim zdaniem Vietto u nas z tymi samymi szansami już miałby ze 3 bramki + jakieś asysty.
0
No i fajnie. Wiadomo, że mecz o nic ale mam nadzieję, że jakiś ciekawy skład wyjdzie i nasi pokażą klasę. Fajnie by było zobaczyć taki skład - Mats, Aleix, Marlon, Umtiti, Digne, Andre Gomes, Rafinha, Denis Suarez, Messi, Paco, Arda. I w drugiej połowie minuty dla Iniesty i Aleny.
0
Neuer mówi, że dobre :D
0
O czym mamy zapomnieć? Zagraliśmy lepszy mecz od Realu, który nawet przy 1:0 nie szukał okazji, ba, Zizou robił zmiany jakby bronił tego wyniku (Casemiro za niezłego tego wieczoru Isco). Niezły mecz Barcelony, jeśli nie będą tracić punktów to jeszcze w Lutym widzę nas na fotelu lidera.
0
Fajnie zagrał Busi, czyścił aż miło, a do tego fajnie piłkę wyprowadzał. Ogólnie nasi niezły mecz zagrali - Alba, Pique, Rakieta, Iniesta, Messi, Suarez na plus. Nie pewny Mascherano, średnio Andre Gomes, chociaż mecz trudny więc nie można narzekać. Roberto solidnie - dość pewnie z tyłu, z przodu nic ciekawego, ale nie stał biernie, pokazywał się do gry. Neymar nic specjalnego, miał piłkę meczową, którą sam sobie wypracował, przy 2:0 w 80 minucie byłoby pozamiatane. Ja po tym meczu jestem zdania, że Barca będzie grała tylko lepiej, jak przestaniesz gubię punkty to szybko będziemy na szczycie tabeli - w Lutym już nas widzę na szczycie.
0
Czyli żadnego obrońcy nie można nazywać fantastycznym piłkarzem, bo nie umieją kreować akcji..
0
Kurde, szkoda meczu. Wczoraj oglądałem przy emocjach i %%% więc się nie wypowiadałem. Dziś widziałem powtórkę, fajny mecz nasi grali - spokojnie z tyłu, no i można było że 2-3 wcisnąć. Sytuacja Suareza z 1 połowy, po podaniu Neymara miał fajną sytuację Urus ale się podpalił za szybko. Potem akcja Neymara i Messiego - z obu mogły i powinny paść bramki. A Real? Oddał dwa czy trzy 'pierdniecia' w ręce Stegena i tyle. 6 punktów straty, 24 kolejki do końca - liga będzie nasza, szczególnie, że Real potraci punkty na bank z drużynami, które umieją siąść pressingiem - mysle, że wrócimy na fotel lidera, jeśli wygramy wszystkie swoje mecze, już w lutym, bo Real straci sporo punktów w meczach z Valencia, Sevillą, Celtą, Bilbao lub Villarealem (wszystko wyjazdy). Jeśli będziemy grać dość pewnie to wrócimy na fotel lidera, bo Real oprócz taktyki to nie ma nic i drużyny, które mocno na nich siądą to spokojnie ich wypunktują - tak jak my powinniśmy ten mecz wygrać spokojnie że 2:0.
0
Kusi kurs na 'Barcelona wygra i Messi strzeli bramkę' po kursie 3,5. Dorzucić ze 2 mecze, i puścić za 20zł. Można by że 3 stówki wyłapać, posiadówa w barze by się zwróciła :D