Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoko, jeszcze 10 min, jeszcze im wcisna na 2:2 toż to kwestia czasu z taką grą 'Grzmotów'.
0
A najgłośniej śmieją się Ci, którzy nie mieli nigdy w zyciu problemow. Ciekawe czy taki sam komentarz byś dodał jeśli np pojawi się artykuł, że ktoś bliski Aleixowi zmarł...
0
Jeszcze dwie dla pewności.
0
Coś się obiło o uszy, że już trenuje ale nie zagra.
2
Mogłoby tak być, nie wątpię. W Fabregasa bardzo wierzono, chyba za bardzo mówiono, że zna naszą filozofię ale z pierwszym zespołem miał tyle do czynienia co ja...- kibicował im sprzed tv, a potem jako dzieciak wybrał Londyn. Thiago odchodził jako 21-22 latek, mający za sobą kilkadziesiąt spotkań i bodajże 3 całe sezony treningów z 1 drużyną. Grał z Messim, Iniestą, Pique czy Busim. Miał za sobą też kilka ważnych spotkań - grał w LM, grał w finale PK. Trochę odmienne sytuację mieli z Fabregasem.
0
Ja sobie kupon na sobotę ulozylem:
Empoli - Milan 2
Chelsea - Totki 1
Sevilla - Valencia obie strzelą
Frankfurt - Bvb 2
Monaco - Marsylia 1
Za 25zł do wyjścia 350zł no ale się zastanawiam czy iść i stracić 25zł czy nie iść i mieć ciut więcej w kieszeni, bo z bukmacherem tak już bywa raz przegrywasz, raz przegrywasz.
3
Ależ mi się marzy powrót Thiago z Bayernu. Wielu tutaj mówi o Coutinho to ja dorzucę swoje 3 grosze - jeśli transfer pomocnika to tylko Thiago! Jest typowym środkowym pomocnikiem, świetnie łączy wyprowadzenie piłki z obroną na własnej połowie, no i sypie ładne piłki. W tym sezonie tylko 1 gol i 1 asysta ale prowadzi w klasyfikacji kluczowych podań w swoim zespole a obok ma graczy pokroju Mullera, Sanchesa, Riberego, Robena, Kimmicha, Lahma czy Alabe. Skarb, który wychował się w naszej szkółce i zna klub od podszewki - do tego raczej byłby chętny wrócić no i cena - nie jak Coutinho czy Dybala - 80 koła w górę. Wartość Thiago to 22 miliony, myślę że przy dobrych wiatrach można go za 40 wyciągnąć ;)
0
Myślę, że Barca na ten moment to tak wielka instytucja, że nie stoczą się nawet po odejściu Iniesty i Messiego. Będą inni - może kupieni za grube miliony, a może talenty że szkółki. Czy osiągną poziom Messiego? Nie - nikt tego nie zrobi, ale mogą załatac dziury i zdobywać trofea. Bayern czy Atletico nie mają jednej ogromnej gwiazdy dzięki, której wszystko staje się łatwiejsze, czytaj Messi u nas, Ronaldo w Realu, ale mają równe i mocne składy dzięki którym zdobywają trofea.
38
Coś chodzi za mną przeczucie, że Messi wyjaśni w Niedzielę ten zaklęty stadion - Anoeta. A potem da popis na CN w Klasyku. Obstawialem po remisie z Malaga, że będzie 9/9 w trzech kolejnych meczach, jeden już za nami i w dwóch następnych dalej stawiam 6/6 - czuje, że Messi pozamiata oba Reale - róbta screeny :D
0
Myślę, że w większości galerii są. W moim 100 tysiecznym mieście trąbią o tym już ze 3 dni.
2
Wielu ludzi nie rozumie, że w Barcelonie potrzebny jest ktoś taki jak Xavi lub Iniesta - czyli typowy środkowy pomocnik. A Coutinho nim nie jest! Mimo, że wg mnie może za kilka lat być prawdziwym crackiem to jednak tylko na pozycji ofensywnego pomocnika, a taka pozycja u nas nie istnieje, lub ewentualnie na skrzydle - więc za kogo Cou miałby grać? Za Messiego czy Neymara? A może zmienimy taktykę na 4-2-3-1 tylko po to żeby Coutinho mógł grać? Szanuje jego umiejętności ale nam jest potrzebny zwykły środkowy pomocnik - nie defensywy i nie ofensywny. Obecnie jest kilku genialnych środkowych pomocników ale albo grają u nas (Iniesta) albo są nie do wyjecia - Veratti, Modric, Kroos, Thiago, Gundogan czy Pjanic.
Edit
Moim zdaniem na pozycję Iniesty/Xaviego potrzeba nam kogoś z DNA czyli wychowanka, który całe życie uczył się tej pozycji - obecnie możemy liczyć na to, że Denis Suarez pogra kilka sezonów i odpali, na to, że wróci Thiago za grube miliony lub po prostu, że za kilka lat z La Masii wyskoczy nam prawdziwa perła.
0
Ja bym chciał zobaczyć młodych graczy + 2-3 wyjadaczy. Czyli Aleix-Marlon-Umtiti-Digne- Rakitic-Andre Gomes-Denis Suarez-Messi-Paco-Arda. Tak żeby rezerwowi poczuli w pełnym wymiarze grę w LM, ale też żeby wszyscy, którzy mają bilety na ten mecz nie byli rozczarowani nijakim remisem, tylko żeby ujrzeli ładną grę z kilkoma bramkami.
0
Jak to jest z tym Iniestą? Wiem, że rehabilitacja przebiega ok, ale czy da radę w El Clasico zagrać chociaż końcówkę?
0
Kante, Verrati, de Bruyne - idealna trójka dla mnie.
0
Heh, Real 2 mecze nie stracił gola i już takie zakłady - czy nikt nie pamięta, że wcześniej 14 spotkań z rzędu tracili bramkę? Nawet z 3-ligowcem? Moim zdaniem tu się skończy powyżej 2,5 spokojnie.
0
Zamiast Rafinhi w końcu Andre Gomes na dłużej na pozycji Iniesty.
0
Ja pomimo 0:3 z Atletico twierdzę, że Real będzie się okrutnie męczył we wtorek. Nie będę zgadywal wyniku ale sądzę, że gospodarze bez kompleksów napsują mnóstwo krwi Realowi. Jednak mnie bardziej martwi Barcelona - 3 ważne mecze przed nami, w tym dwa mega ciężkie. Wiem, że chłopaki po wpadce z tej kolejki zagrają swoją piłkę w Glasgow i spokojnie wygrają, ale martwi mnie Anoeta i GD. Trzeba za wszelką cenę zdobyć w tych 2 kolejkach 6 na 6 punktów i ze spokojem podchodzić do reszty sezonu, mam nadzieję, że te mecze dadzą nam mnóstwo radości i w niedalekiej przyszłości powrót na fotel lidera.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Wychodzi na to, że szykuje nam się jeden z ważniejszych momentów w tym sezonie - wyjazd na Anoeta, a po nim wielkie El Clasico. Jeśli z Sociedad pójdzie nam tak jak zwykle, a do tego potem przegramy GD to strata będzie wynosiła 10 punktów (jeśli Real ogra Sporting u siebie). To jest oczywiście najczarniejszy scenariusz - ale dość możliwy. Cholernie ważne będą punkty na Anoeta, jeśli tam uda się zgarnąć komplet to podjedziemy do Klasyku spokojniejsi. W ostatnich meczach nie widzę Barcelony przekonującej, miażdżacej rywala - ale z drugiej strony i z Sevilla i z Malaga nie można powiedzieć, że graliśmy dno. Na Sanchez Pizujan zagraliśmy słaba 1 połowę i genialna drugą - bez Alby, Pique i Iniesty. Z Malagą bez Messiego, Suarez, Umtitiego i Iniesty zagraliśmy kiepskawe zawody ale zdobyliśmy prawidłową bramkę, której nie uznano, a do tego nie odgwizdany karny/karne, oddaliśmy 28 strzałów, przy czym Malaga zagroziła naszej bramce jeden jedyny raz. Moim zdaniem bez 3 czołowych graczy, w tym bez ważnego ogniwa jakim stał się Umtiti - nie można mówić, o bardzo słabym meczu. Zagraliśmy poprawnie ale bez skuteczności. Jestem jednak pewny, że gracze Enrique pokażą nam swoją najlepszą wersję w Glasgow, na Anoeta i właśnie w El Clasico. Liczę na 9/9 punktów w tych spotkaniach. Visca!
2
Tak jak już mówiłem - Real gubi punkty z dołem, nie umieją grać ze slabszymi, ale Zidane umie ustawić zespół na trudniejsze mecze - z nami, z Atletico. Gran Derbi to będzie ciężka sprawa.
0
Andrzeju nie denerwuj się!
3
Polecam oklepane Realu przez bandę Simone o 20:45
1
Nooo w tym roku nie ma opcji wygrać ligi ani Lm, ale w 2017 owszem ;)
3
Że Neymar i Alcacer w tym meczu to klasa światowa.
0
Mamy lidera, hej Barca mamy lidera! Żarcik, nawet jak w derbach Madrytu obie drużyny przegraja to nie będzie lidera...
0
Żołądek Messiego out!
3
Neymar dzisiaj ze 12 udanych dryblingow i 327428 strat :)
0
Denis na lewe, Neymar na szpice i Rakieta za Alcacera...
6
Heh. Gra dobra - cały czas mamy piłkę, stwarzamy jakieś zagrożenie a Malaga nie istnieje.
3
Co to za koszulki z dychą na klatach? Jakiś jubileusz Messiego dziś?