0

Chłopak ogólnie dobrze gra nogami, nie można mówić, że nie - pokazać 1 ryzkowne zagranie na kilka spotkań, jakiś drybling z napastnikiem - ok. Ale jak on co jest przy piłce to pokazuje jaki on to nie jest zajebisty...

7

Ale chociaż zaliczył asystę, bramkarzowi rzadko się to zdarza.

9

Spokojnie panowie - on wciąga dupą Bravo, jest młody, ma 3/4 karne obronione w LM, jest zajebistym bramkarzem, urodzony do gry w Barcy...
Żarcik - dno dzisiaj chłopaczek gra, podanie do Busiego może dobre ale ryzykowne, teraz co odwalił to nie ma obrony na to...

0

Brawo - nie Andre Gomesa, tylko Busiego, dobra zmiana. Jedziemy panowie, 1 połowa to była katastrofa, ale chyba każdy się zgodzi, że jak uda się jakimś cudem zgarnąć 3 punkty to każdy o tym zapomni :D

2

Dawać Denisa za Busiego, niech ktoś jeszcze bardziej tą machinę nakręci na remontade.

0

Ja nie lamentowałem, że ide spać, że wyłączam transmisje - ale póki co i tak mamy 0 punktów :) za 1 połowe daje 1/10, za drugą póki co jest 6/10, czekam na koniec meczu :)

0

Panowie - karny słuszny, bo mnie ostro zlagowało, a widziałem tylko końcową część powtórki ?

0

Pluje na Was hejterzaki

1

Mam nadzieję, że Diego Alves nie trzyma kciuków za bramkarza Celty

1

Ja to z tym Busim nie mogę - on już 4 sezon gra tak samo.
Nie pamiętacie co się działo rok temu ? Dwa lata temu ? Przecież on do listopada zawsze grał taakie dno, że szok, a potem jak się obudził w listopadzie to do końca sezonu był niesamowity.

0

No, panowie - jak zagracie z PRAWDZIWYM SERCEM to jak najbardziej idzie z tego 3 punkty wyciągnąć, mam nadzieje, że po tej bramce wciągniecie ich dupą - JAZDA!

0

Spokojnie, chłopie. Świat się nie kończy na meczu z Celtą. No chyba, że przegrają to też ide na drzewko :D

0

O sznur się nie martw, bo nawet na szaliku się wyhuśtasz, dobrą gałąź najpierw znajdź :)

0

Czemu Iniesta po 30 minucie się zaczął rozgrzewać i już wszedł na boisko ? Enrique naprawdę myśli, że Andres odmieni mecz z 0:3 ? :D
Nawet Messiemu rzadko się takie rzeczy zdarzały w przeciągu całej kariery :D

0

Przy tej bramce szukasz winy u Alby ? Zrobił co musiał - biegł za akcją, nie wchodził w, jak to określiłeś, czarnego, bo nie chciał prokurować karnego, a liczył, że Niemiec to wyciągnie. Alba nie gra nic ciekawego ale żadnego winy nie ponosi.

0

Gomes z przodu owszem - próbuje, stara się, nieźle ogólnie. Ale z tyłu to Rakiticiowi może buty przepastować :)

0

Najlepszy jest Arda, zdecydowanie. Gomes coś próbuje z przodu, ale jeśli chodzi o tyły to Andre Gomes = 10% Rakiticia.

0

Hm...kto za kogo mógłby wejść ? Do zmiany po 1 połowie są: Mathieu, Pique, Busi, Andre Gomes, Rafinha, Suarez i Neymar. Jak Enrique ich wszystkich pozmienia ? #LuchoMusisz

0

Czy istnieje efekt Zidana ?
Owszem - oddaje punkty żeby Barca miała lidera, a wtedy my dostajemy w dupe :)

0

Marzy mi się wejście Andresa jeszcze w tej połowie za Busiego, żeby pokazać Sergiemu jaki dzisiaj jest dobry :)

0

Nasi bezjajeczni, wyszli chyba z uśmiechami na japie, że lider będzie blisko, a wrócą do domu z bagażem goli i z jeszcze niższym miejscem w tabeli niż przed kolejką :)

0

Teraz jedno pytanie - czy Celna pobije wynik z tamtego sezonu?

2

'Raz się wygrywa, raz się przegrywa' - powiedzenie w futbolu jak najbardziej prawdziwe.
'Raz się remisuje, raz się remisuje' - nowe powiedzenie w obozie Realu Madryt.

Ps. Tak - wiem, że jeszcze trwa mecz.

5

Eh, trzeba skończyć z bukmacherką...
Jak się człowiek boi stawiać w LM np na Napoli, to jadą w ładnym stylu dość mocną Benfikę, no to co robimy dzisiaj ? Stawiamy na Napoli, a oni ogrywani przez ogórków. To samo City nie wchodzi, bo remis postawiłem. Tak samo obecnie Lisy psują kupon, bo 1 poszła...masakra...

0

Ja śmiało postawiłem na City. Tottenham mnie zdecydowanie od początku sezonu nie przekonuje - ani wynikami, ani tym bardziej grą. City Guardioli w tym sezonie, poza meczem z Celticu, jest naprawdę w gazie - gra ładna dla oka, szybka. No i wyniki też dobre.

0

Hmm...a wiesz o tym, że Alves jest dekadę starszy? Za 10 lat się podsumowanie kto będzie miał więcej obronionych karnych

2

Sęk w tym, że Niemiec też nieźle karne broni :)

3

Genialny bramkarz do karnych - ma strasznie dobre czucie, co oglądam mecz Valencii i jest karny dla rywali, to zawsze trafiam na obronę Alvesa :)

2

Chciałem wejść się podzielić opinią po filmie 'Miasto44' o naszych bohaterach, który leciał na tvp1 ale widzę, że dzisiaj dla wszystkich 'bohaterowie' lecą na polsacie...

0

3:1 dla ekipy Juppa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?