Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Eh jak to Messi potrafi ludzi przyzwyczaić do swojej kosmicznej gry...
Jak nie masz 2 bramek, 2 asyst w meczu to znaczy, że nie zachwycasz...
2
Wyszedł w wyjściowym składzie i to już coś :D
1
A półtorej roku temu 'Jak Roberto zagra w 1 składzie to nawet nie ogladam' :)
Od tego wszystko się zaczęło - dzięki ! :)
3
Za bardzo bym się nie wkręcał w takie wypowiedzi posłów PiSu czy innych partii, tylko patrzył jak same partię w dłuższym wymiarze czasu działają, bo sam Kaczyński ostatnio mówił, że w jego partii za bardzo 'bankietują' itp. i że weźmie się za to, już chyba zresztą zwolnienia były. To są ludzie - których w 90% władze PiSu nie znają, zresztą pewnie połowa z nich jest z PO - bo tak to działa, jak jedna partia jest u władzy to wszyscy się jej chwytają, jak wygra wybory inna partia to nagle połowa PO odchodzi do PiSu.
1
Gorąco polecam z ostatnich lat film 'Zaginiona dziewczyna' :)
Wciągający, nie pamiętam już czy końcówka przyprawia o ciary, ale wiem, że film ogólnie jest wciągający i cały czas się zastanawiasz co i jak :)
A z jeszcze nowszych polecam film 'Wstrząs' - tematyka sportowa, ale film bardzo ciekawy, inny niż wszystkie sportowe filmy.
http://www.filmweb.pl/film/Wstrz%C4%85s-2015-738529
2
Ambitnego kina już się nie robi :O
Może obecnie kino nie jest na tak wybitnym poziomie na jakim było w latach 90siątych ale chyba nowych filmów nie widziałeś :)
The Room, Zaginiona dziewczyna, Do utraty sił, Little Boy, Wstrząs, Gwiazd naszych wina, Mandarynki, Witaj w klubie - to tylko pare tytułów z ostatnich lat, które mi się zapamiętały, pracowałem w tamtym czasie dorywczo w kinie i opinia, że obecnie nie ma ambitnych filmów jest śmieszna - panowie NIE SŁUCHAJCIE TEGO GOŚCIA WYŻEJ :)
ps. Autorowi pytania polecam film 'Zaginiona dziewczyna' bardzo wciągający, z takim właśnie lekko mrocznym klimatem.
1
Ja to trochę tego nie rozumiem. W sensie - tych rotacji. A potem płacz, bo zgubimy punkty. Jak można robić z meczu na mecz 7 czy 8 zmian w podstawowym składzie ? Ja jestem zdania, że rotacje powinny być przeprowadzane systematycznie przez cały sezon - nie, że dzisiaj podstawowa 11stka, a za 3 dni tylko 2 zawodników z podstawy - tylko co mecz to 2-3 zmiany w once da gali i następny mecz to samo - 2 lub 3 inne zmiany w podstawowym składzie. Ale gdzie tu logika zmieniać 8 zawodników na raz ?
12
Hehe, po wczorajszym meczu stwierdzenie, że Gomes świetnie rozgrywał :D ? Jego najdalsze podanie miało może z 5 metrów, około 80% zagrań do tyłu. Owszem - fajnie operował piłką, podawał dokładnie i nie tracił, ale żeby mówić tutaj o rozgrywaniu to nie przesadzajmy, bo chłopak nie miał żadnego kluczowego a nawet prostopadłego podania.
0
Koniec...
W doliczonym czasie się nie liczy
0
Ależ Javier Mascherano to zrobił - miód, cud :)
1:1 panowie...pobudka...
0
Messi znowu pachwina, ciekawe ile teraz wolnego...?
6
Brawo dla naszych, w 1 połowie bez szału z przodu, ale autobus zaparkowany (Antoine i Gameiro bronią na 25-30 metrze) i pewnie z tyłu. Atletico rzuci się pewnie w pressingu i idealny scenariusz jak dla mnie to uwolnienie się, szybka kontra i szybkie 2:0 od razu po rozpoczęciu drugiej połowy.
Nie miałem okazji skomentować meczu Realu Madryt - grają swoje, czyli jedno wielkie nic. Ja to nadal nie rozumiem jak można Ronaldo nazwać najlepszym piłkarzem świata lub, o zgrozo, najlepszym w historii skoro chłop gra 1 świetny mecz na pół roku. Kto pamięta mecz, w którym zagrał naprawdę dobrze - nie mówie tu o suchych statystykach - tylko o jego naprawdę dobrym meczu czyli kilka fajnych dryblingów, jakieś kluczowe podanie, do tego bramka i np asysta ? Bez głupich strat i machania łapami ? Ja pamiętam - ten z Wolfsburgiem. JEDEN mecz na pół roku chłop zagra naprawdę świetnie, reszta to miernota i nabijanie statystyk i mówią o nim jako o najlepszym na świecie ? Śmiech na sali, on w Madrycie nie jest najlepszy, bo Real bez Modricia to może z ogórkami pokopać, ale jak im przyjdzie bez tego grajka zagrać z nami czy np z BVB (i powiedzmy, że bez Casemiro) to to się skończy jedną wielką TRA-GE-DIĄ.
1
Rafinha jako taki mocno ofensywny prawy obrońca/wahadłowy bardzo ciekawie dzisiaj gra - spokojnie rozgrywa, nie panikuje, jak jest bliski straty to oddaje do tyłu, a jak ma troche luzu to zawsze do przodu gra - coś jak Dani Alves, może jakby ze 2 lata potrenował to by się sprawdził tam gdzie jego rodak, mi się dzisiaj podoba tam na prawej obronie, bo i w odbiorze pokazał, że jest celny i się nie boi :)
0
Najlepszy manager piłkarski na przeglądarke ? Ktoś coś może podrzucić ? Nigdy nie grałem, a chce zacząć :)
0
A ktoś wie czy Messi dzisiaj normalnie trenował czy miał wolne ?
E: Ok, nie było pytania - jest o tym artykuł :)
9
To jasne jak słońce, wystarczy spojrzeć co o obu mówią ludzie futbolu (sławni dziennikarze, komentatorzy, byli/obecni piłkarze czy trenerzy). Oczywiście wykluczam tych, którzy mają coś wspólnego z Barceloną lub Realem. 9 na 10 ludzi futbolu odpowie, że lepszy jest Messi. Ja właśnie przed chwilą szukałem kogoś kto powiedział, że Ronaldo jest lepszy i miałem problem, bo poza ludźmi związanymi z Cristiano - to niestety dla niego - ale nikt nie stawiał go wyżej niż Argentyńczyka.
A tu kilka przykładów co mówią piłkarze i trenerzy o Leo:
'Messi jest najlepszy, ale gdzieś tam poza Ziemią, na innej planecie musi istnieć życie, bo Messi jest za dobry, a my dla niego po prostu za słabi.' - Jürgen Klopp, trener piłkarski
'Messi osiągnął rzeczy niemalże nielegalne, wątpię by mógł istnieć ktoś, kto zdołałby powtórzyć te wyniki. To NIEMOŻLIWE powiedzieć, że Messi nie jest najlepszym zawodnikiem na świecie.' - Gianluigi Bufon, piłkarz
'Za każdym razem kiedy patrzę na Messiego to widzę najlepszego piłkarza wszech czasów.' - Carlos Bianchi, trener piłkarski
'Maszynka do goli? TAK! Największy w historii? TAK! Urodzony zwycięzca? TAK, TAK i coraz głośniejsze TAK!' - Graham Hunter, angielski dziennikarz sportowy
' Dla mnie jest zdecydowanie lepszy niż Cristiano Ronaldo. Sposób, w jakim Messi zachowuje się na boisku, jest przykładem dla dzieci'. - Paolo Maldini, piłkarz
9
Chociażby po to żeby przegrywać 0:1 na wyjeździe z niedawnymi Mistrzami Świata i Europy, dając tym 'gigantom z Hiszpanii' oddać 2 strzały, w tym tylko 1 celny :)
1
Nie wiem co Wam da drążenie tematu Ter Stegena we wczorajszym meczu - ja tam się cieszę, że mamy 3 punkty z trudnego terenu, skuteczność była fatalna, bo w obronie nasi sobie radzili, bramki nie straciliśmy, MAtS swoje obronił, ale ten mecz powinien się skończyć z 5:1 spokojnie...
0
Mecz ciekawy, sporo akcji, Barcelona jak nie ona - nie dominuje w posiadaniu, nie gra aż takim mocnym pressingiem, no i M.CHAOS, on zawsze w formie bliskiej dna, trzeba uważać, bo sędzia nam może wyczarować karnego z dupy albo jakieś czerwo, więc...strzelić na 2:0 i kontrolować :)
0
Owszem - wróci Ronaldo i będzie te sławne BBC znowu grało razem...aż do pierwszego połamania się Benzemy i Bale'a. Spokojnie można obstawić, że Benzema + Bale opuszczą jakieś 30 spotkań w sezonie.
0
Gadka szmatka, a jakby można było cofnąć czas i zamiast Douglasa wziąć Asensio to każdy bez mrugnięcia okiem by to zrobił. W tamtym sezonie w słabym Espanyolu oglądałem chłopaka z otwartą gębą, bo był zdecydowanie wyróżniającym się graczem w tym zespole, w obecnych rozgrywkach w Realu - oglądałem kilka spotkań presezonu oraz mecze z Sevillą i Sociedad - chłopak tylko potwierdza moją tezę. Jeśli tylko dostanie szansę, to w następnym sezonie/ewentualnie za 2 sezony - ktoś z trójki Modrić/Kroos/Casemiro będzie większość spotkań oglądał z ławki rezerwowych.
9
Jeszcze tylko transfer Paco Alcacera i kadrę mamy znaną oraz bardzo mocną.
Co można zarzucić zarządowi w tym okienku transferowym - myślę, że nic :)
Zrobili co mogli, chcieli zatrzymać Bravo, nie udało się, chcieli kupić młodych i zdolnych graczy i takich mamy. Najwięcej pociechy będzie moim zdaniem z Samuela Umtitiego. Ale każda z pozycji zostanie wzmocniona - Alba ma konkurencję w postaci Lucasa Digne, w środku pomocy w końcu Iniesta i Rakitić będą czuli oddech na plecach w postaci Denisa Suareza i Andre Gomesa, do tego Arda nam się odrodził, Aleix Vidal może nie gra tak jak pozwalałby mu jego potencjał ale mi np w meczu z Sevillą o Superpuchar fajnie się go oglądało - zagrał nieźle, wychodził do ofensywy, w obronie lekko kulawo, ale tragedii też nie było.
Jest tylko JEDNA rzecz, o którą mam straszny żal do naszego zarządu (odnośnie poprzednich okienek transferowych):
Jak można kupić Douglasa zamiast MARCO ASENSIO ? Podobno chłopak był z nami dogadany, ale zarząd wolał Douglasa...
Masakryczna decyzja - jeśli jest ktoś kto może wejść na poziom Xaviego i Iniesty to właśnie Marco Asensio - mam wrażenie, że Real zrobił interes dekady za grosze i wieeeeeeeeeeele pociechy ich czeka z tego grajka.
13
Co Ty chłopie gadasz ? Stawiasz Jodłowca czy Pazdana przy Modriciu i Ramosie ? Bo na Euro Krychowiaka można było postawić wyżej od wszystkich pomocników Portugalii, a w Legii NIKT nie ma poziomu nawet Nacho, który cały czas spędza na trybunach Santiago Bernabeu.
5
Tylko, że w reprezentacji mamy naprawdę kilka gwiazd europejskiego formatu - takich jak Krycha, Lewy czy Piszczu. A do tego naprawdę mocnych i porządnych europejskich średniaków na poziomie Kuby, Glika, Milika czy Grosickiego. A Legia nie ma ŻADNEGO piłkarza o poziomie wyżej wymienionych.
0
A co do 'ciepłych kulek' to jakby coś Carlosowi prowadzący kazał włożyć kulkę spowrotem i zamieszać, bo tego nie zrobił.
0
Ciężko będzie o 1 miejsce z City ? A to nie szejkowie powinni te słowa wypowiadać ? Jesteśmy zawsze faworytami grupy - nawet jakby to była grupa złożona z Bayernu, Realu i Juventusu, to i tak nas mają się bać, my nie musimy się bać nikogo - sądzę, że wyjdziemy z 5-cioma zwycięstwami i z remisem z City na wyjeździe :)
3
Czemu Barca nie mogła zagrać z Legią, a Real już tak...?
Bo kulki były za ciepłe...
0
Ja tam z losowania zadowolony :)
Porównywalna grupa do Realu, a do tego jeśli wyjdziemy z 1 miejsca, to raczej łątwiejszy rywal w 1/8, bo kilka grup to śmiech na sali :D
1
'Są na świecie piłkarze, którzy dwumeczem z Legią zapewnią sobie tytuł króla strzelców Ligi Mistrzów' :D
Takie to komentarze po awansie do LM można przeczytać :D
0
Panie i panowie - ma ktoś z Was update do Football Manager'a 2015 ? Oczywiście chodzi mi o te składy, które są obecnie, o to okienko transferowe. Najnowsza wersja gry, czyli 2016 - jakoś mi nie idzie, a w 2015 chętnie pykam, tylko lekka nuda mnie dotyka już i chciałbym pyknąć nowymi składami - a nie mogę ich znaleźć, a editora nie posiadam :/