- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 930 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 930 Culés
39
- Jarosław Kaczyński poświęcił się całym życiem. Nie ożenił się, bo służył Polsce i nie chciał unieszczęśliwiać jakiejś kobiety, którą by pozostawiał służąc Polsce - powiedział poseł PiS Marek Suski.
Nie no , ten to już ma głowę wypraną na maksa :D
0
@aleksandrowielki Nie wierzę w ten cytat, to już jest zbyt głupie xd
5
@regatta52 Zbyt głupie jak na pis? Proszę Cię...
9
@Misanthrope Kiedyś w Niemczech też mieli przywódcę, który tak ,,poświęcił" się dla kraju.
3
@aleksandrowielki Za bardzo bym się nie wkręcał w takie wypowiedzi posłów PiSu czy innych partii, tylko patrzył jak same partię w dłuższym wymiarze czasu działają, bo sam Kaczyński ostatnio mówił, że w jego partii za bardzo 'bankietują' itp. i że weźmie się za to, już chyba zresztą zwolnienia były. To są ludzie - których w 90% władze PiSu nie znają, zresztą pewnie połowa z nich jest z PO - bo tak to działa, jak jedna partia jest u władzy to wszyscy się jej chwytają, jak wygra wybory inna partia to nagle połowa PO odchodzi do PiSu.
0
@Kubix93 Oczywiscie ze tak , jednak PiS to partia gdzie tylko jedna osoba dzieli i rzadzi.Jesli podobasz sie prezesowi to jestes bepieczny :)
0
@regatta52 Widzisz , wszystko jest mozliwe , tu masz link z ktorego zaczerpnalem ten cytat : https://www.wprost.pl/kraj/10024363/Posel-PiS-ujawnia-dlaczego-Jaroslaw-Kaczynski-nie-ma-zony.html
0
@blue_shark Mysle ze Jarkowi to co panu z Niemczech nie uda sie dokonac :))
0
@aleksandrowielki No nie wierzę, co za raki tam pracują, to jest nie do pojęcia. To jest śmiech.