Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Chciałeś napisać 'Nie no jednak Węgry naprawdę mogą namieszać, a Belgowie są nieco przeceniani' ? No bo oglądałem każdy mecz jednych i drugich i mi wychodzi, że to Belgowie są przereklamowani i to mocno, a Węgrzy jak na swój potencjał grają piłkę o klase wyższą :)
0
Łzawienie oczu, katar, ból, głowy, wysypka - ja to mam. Mam lekkie uczulenie na słońce i spore uczulenie na pyłki drzew/traw/krzaków.
Więc myślę, że masz podobną przypadłość - albo słońce Cie uczula (promienie słoneczne) albo roztocza i pyłki drzew/traw.
3
'Only miss the sun when it starts to snow' :)
1
Kto Ci to napisał ? Jak wjeżdżasz do Anglii to jest napisane wielkimi literami taki regulamin jaki wyżej przedstawiłeś ? Chłopie, nic się nie zmieni, przynajmniej przez najbliższe hmmm...4-6 lat :)
17
A Ty przedłuż 'kątrakt' z 2 klasą podstawówki, zrób nam wszystkim dobrze i zostań tam ! I nie wagaruj na języku polskim!
4
Dokładny wynik:
Polska - Szwajcaria 1:0
Chorwacja - Portugalia 2:1
Wkład 20zł, do wyjęcia 1200zł :D
0
Chorwaci są mocno niedoceniani :) mówi się o Belgach, Włochach, Anglikach a Chorwaci mają wiele wielkich nazwisk i ogólnie nieźle ich gra się prezentuje. Modrić, Rakitić, Badelj, Rog, Pjaca, Perisic, Mandzukic, Kalinic, Kovacic, Srna, Corić, Kramaric, Jedvaj, Vrsalijko, Corluka - masakryczny skład, my nawet połowy tego potencjału nie mamy, a janusze mówią 'autostrada do finału' :D
4
Ja tam wole Chorwacja - Portugalia :)
2
Ważne, że nadal aktualne :)
15
3
Straszny spam był po słabym meczu CR'a na fioletowej, gościu im spamował na pół strony i któryś z białych się wkurzył i napisał 'gdzie jest redakcja tego notatnika' :D
2
Kto pamięta klasyka z wczoraj: 'Gdzie jest redakcja tego notatnika?' XDD
22
WHO NEXT KU*WA ?!
0
Eh, ja oczywiście będę oglądał, ale piwko się już kończy...
0
Błąd! Na TVP SPORT i TV3
7
Cr7 już grał...oh wait...oczywko, że o 1 w nocy :)
1
To samo powie po meczu z Węgrami, a potem pomyśli: 'oh wait, przecież to rywale grupowi mieli nie zajść daleko w Euro a tymczasem my nie wychodzimy z grupy :( '
6
Messi jakby dzisiaj nie wyszedł na boisko, to i tak przyćmi Ronaldo :)
4
UWAGA! Będzie nowy tekst na zakończenie 2016 roku od Hala dzieci:
'To nie Messi wygrał Złotą Piłkę 2016, to Cristiano Ronaldo ją przegrał przez Euro' :D :D :D
5
A nie na TVP Sport?
1
Zerwij z nią, obejrzyj mecz, a potem kup bukiet kwiatów i w Niedziele błagaj o wybaczenie, że nie wiesz czemu zerwałeś - polecam :D nie sprawdzałem, ale może wyjdzie xD
0
Oglądaliście może tą reklamę gdzie jest nasza obecna reprezentacja oraz Orły Górskiego, takie mieszane fragmenty z komentarzem ? Nie mogę jej nigdzie w necie znaleźć...ma ktoś linka?
0
https://x.com/Antosiewicz/status/743357461113929728/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
Fajna okładka, już za moment zaczynamy, browary w łape i jazda :)
16
Wg nich Messi już był w Chelsea, a potem w PSG. Coś im nie pykło, bo dalej gra u nas :)
1
W czym Ibra jest lepszy od CR'a ? I ile Złotych Piłek ma wiecej? Skoro nie jest godny takich pochwał jak Ibra :O :O :O
7
Hehe, mecz 40 letnich gwiazd dla fun'u...
Na najwyższym poziomie on nie da rady, nawet jakoś w grudniu 2015 w wywiadzie mówił, że obecnie już nie dałby rady zagrać 1 połowy w meczu o wielkim natężeniu np w LM.
Po za tym za RAKITICIA ? Serio ? Jak Ronaldinho latałby w obronie, box to box i robił po 13-15km na mecz ? Jak on 5km by prze truchtał i zmiana...
1
Fajne te EURO FANTASTY, oto mój skład:
4-4-2
Neuer-Juanfran-Pique-Pepe-Ricardo Rodriguez-Koke-Matuidi-Pogba-Alaba-Kane-Mandzukic
Ławka rezerwowych: Mingolet, Glik, Joe Allen, Milik.
3
40 milionów + 25 milionów + 120 milionów + 20/25 milionów daje nam 210 milionów czyli jak sprzedamy Messiego, to można tak działać jak piszesz, wtedy to będzie realne.
2
Ależ czekam na to EURO :)
Nawet moja żona pojmuje te emocje, nie interesuje się za bardzo sportem, ale już teraz wie, że przez miesiąc będzie browarek, meczyk i zgadza się z tym, nawet nie protestuje :)
1
Neonówka robi robote, szczególnie, że większość skeczów mają prowizorkę :D walą wiele tekstów nie planowanych :D