Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
'Rakitić niech nie trenuje i nie biega już nawet, bo chłop zajechany...'
0
Jak OBÓWIE to na pewno źle użytkowane :) jakbyś kupił obuwie to by Ci reklamacje dali :)
1
Pytanie o poranku:
Możecie sprowadzić JEDNEGO zawodnika do Barcelony - jakiegokolwiek. Od najstarszych, do najmłodszych. Od najlepszych do najsłabszych. Bez względu na cene. Kto by to był ?
Ja bym na ten moment zastanawiał się nad Koke lub Verattim, takie jest moje marzenie. A u Was kim by był ten jeden wybraniec ?
Edit. Ewentualnie wybrałbym Jamesa - chłopak jak gra i jest w dobrej formie to jest niezwykle efektowny i efektywny. Jedyny gracz Realu, którego mozna powiedziec, ze lubie :)
2
Czyli wyjdzie na plus - 5 milionów straty, Alvesa nie będzie i Bartry, a w zamian Hummels. Do tego pewnie Aleix i Roberto będą grać na prawej, Mascherano stanie się zmiennikiem dla Busiego, a wyżej w pomocy wróci Denis Suarez i kadra kompletna.
0
Moim zdaniem on prędzej zasłużył niż S.Roberto, bo gra jeszcze lepszy sezon. A już w poprzednim się wyróżniał :) zobaczymy jak to się potoczy, nawet jak nie dostanie powołania to nie ma co nad nim płakać, bo jest wielu, którzy zagrają w pomocy.
9
Hiszpanie mają mega pomoc na Euro:
Saul, Koke, Iniesta, Busi, Roberto, Gabi, Fabregas, Xabi Alonso, Thiago Alcantara, David Silva.
10 graczy na 3-4 pozycje, ależ ma wybór Del Bosque.
0
Bardzo dziwne :o to tak jakby oddać Verattiego za 20 milionów i mówić, że się nie żałuje...
3
Thiago to żałuje chyba każdy kibic Barcelony. Oddany za grosze, a talent ogromny co pokazuje w Bayernie. U nas też jak tylko grał to widać było, że ma potencjał na zastępce Iniesty. A miał wtedy zaledwie 20 lat. Teraz gra w innym klubie, jeśli chcielibyśmy go spowrotem to może za 50 baniek by Bayern puścił...
0
Właśnie on na obrażonego nie wygląda. Zawsze jak Zidane go wystawia to daje z siebie wszystko, nawet ostatnio z wolnego bramkę załadował. Jak wchodzi z ławki też widać na twarzy chęć walki, a nie jakieś obrażenie. Moim zdaniem problem leży w trenerze Królewskich - który najwidoczniej uznał, że dla Jamesa miejsca w zespole nie ma. Bo za Beniteza ten sam James grał prawie cały czas i to na początku sezonu grał naprawdę dobrze :)
0
Ja bym go brał. Nie wiadomo jak u niego z tymi kontuzjami. On może nie jest szklany tylko bardziej pechowy - bo kontuzje go łapią raz na kilka miesięcy, raz na pół roku. Tylko problem w tym, że jak już go raz na pół roku coś złapie to drugie tyle potem nie gra. Ale jak za 25 milionów to przecena. Dać na Gundogana 25 klocków, a za Mathieu 20 ? Brać!
3
Tak patrzę na sytuację Jamesa w Realu - nie za ciekawie jest. Wiadomo, że do nas nie przyjdzie ale chciałbym zobaczyć go w Liverpoolu z Kloppem :) Linia pomocy wtedy by wyglądała tak: Coutinho-James-Firmino.
Wszyscy młodzi i mega utalentowani, przy najwyższej formie zamiataliby PL :D
0
Hehe, lepszy komentarz czyli Mateusz 'fan Realu i Pudziana' Borek :D zapewne ze wszystkowiedzącym Bońkiem ;)
1
Kostaryka. Keylor Navas, a reszty to nie pamiętam nazwisk ale wszyscy przekocury.
1
Wolałbym mieć pewność, że Mascherano i Pique nie puszczą nawet muchy, niz martwic sie czy rozegraja piłke, bo od tego jest Busi, Iniesta czy Messi.
3
Po wczorajszym meczu co mi się najbardziej w oczy rzucało - dlaczego Barca od wielu, wielu, wieeeelu lat nie potrafi sprowadzić obrońcy typu Kompany ? Jak go wczoraj oglądałem to uśmiech mi z twarzy nie schodził, czyścił śmietanki aż miło, wjeżdżał ostro, powalał na glebę - tak się w piłkę gra. Nie to co Bartra z Bejlem. Tam Kompany jakby w niego wjechał, to by Garetha szukali gdzieś między kibicami wbitego w krzesełka. Otamendi też świetny - swoją drogą kiedy był w Valenci to byłem pewny, że trafi do nas, taki defensor w hiszpańskiej rzadko się zdarza - twardy, silny, dobra główka, wślizg, szybki. No ale wiadomo - anglicy najlepszych obrońców zaraz pozabierają, bo to ich duma.
0
Nie lepiej oddać za darmo ? Dogadajmy się z BVB, że Bayern i tak go weźmie, niech nam na szybkości za friko oddadzą go i będzie git :)
0
Ale jak Barca wygrała LM w tamtym sezonie to podjarany po gimbazie latałeś 'samych mistrzów pokonali, samych mistrzów', a już teraz Ci przeszkadza, że w ćwierćfinale z ATM graliśmy, a Real z Wolfsburgiem ? Gościu, co to za różnica z kim się gra ? Chce się być mistrzem to trzeba ograć KAŻDEGO.
1
Ronaldo i Benzema gotowi na 100% - tak to ptzynajmniej przedstawił Zidane, na konferencji. Co do samego meczu - Real jest w niezłej formie, tylko w niezłej, ale na wyjazdach są okropnie słabi, jakby City zagrało na 120%, z walką, ambicją i wszystko by im wpadło to stawiam śmiało handicap. Jakieś 3:0, 4:1.
1
Dla mnie nie liczy się Liga Angielska, czy zeszłe lata. Man City jest w PÓŁFINALE LM, nie interesuje mnie czy po drodze wyeliminowali Barcelone, Legie czy nawet reprezentacje San Marino. Są w półfinale i mają 25% szansy na tryumf. Barcelony tam nie ma. Dziękuje, dobranoc.
1
Ale to właśnie Ty czegoś nie rozumiesz - nie ma łatwego losowania czy trudnego losowania. Jest 8 drużyn, które nie przez przypadek znalazły się w ćwierćfinale - Wolfsburg jest w tej osemce, tak samo zasłużenie jak Atletico.
1
Napisz oficjalny list do Pereza, że Real miał Romę i Wolfsburg i żeby oddali mecz z City walkowerem, bo to nieuczciwe, że Barca miała lepszych rywali. Człowieku - chcesz wygrać LM to grasz z każdym. Każą Ci grać z Romą ? To grasz i wygrywasz, każą z Bayernem - to samo. Barcy już w LM nie ma, jeśli Real swoją grą zasłuży to wygra półfinał i zagra w finale i rywale są tutaj mało ważni. Jakoś sezon temu wszyscy narzekali na rywali w LM, na losowanie - a po wygraniu LM wszyscy się zachwycali jakich to mistrzów nie pokonaliśmy...
1
Gdzie tu mózg ? Sprzedać od razu Vidala i Ardę, za nich sprowadzić Bellerina, która sam mówił, że w Barcy grał nie będzie i dokupić do tego Pogbę, za którego trzeba będzie wydać ze 150 baniek. No to ładnie chcesz klub rujnować - 150 za Pogbe + 30 Bellerin + 25 Mustafi + Rodrigez jakieś 30 milionów + Gameiro 20 baniek i Denis 3 miliony to mamy ładną sumę - około 260 milionów :D nawet w FMie jak się szejkami gra to takich hajsów Ci na transfery nie dadzą, a w Barcelonie ? Człowieku my nie mieliśmy 3 miliony na Denisa Suareza w zimowym okienku :D
3
Real jest obecnym półfinalistą LM, a Barcy tam nie ma. Więc bardziej pasuje 'jakby Leicester w następnym sezonie LM dostało takie drużyny jak Barcelona to też doszliby zapewne do półfinału...'
0
Ja myślę, że City grając u siebie i widząc to, że Real ma straszne problemy na wyjeździe ruszy bardzo mocno do przodu i zaskoczy ekipę Zidana, tak jak zrobiły to Wilki. Z tym, że City w rewanżu nie da sobie wbić głupich bramek.
0
Od samego losowania par półfinałowych LM mam wrażenie, że Real dostanie straszne baty w Manchesterze. Stawiam na 3:0, może 4:1.
1
Raczej będzie w superofercie więc na City będzie większy, a poza tym zawsze przeważnie na faworyta kurs czym bliżej meczu lekko spada, a na outsidera wzrasta. W tym meczu faworytem moim zdaniem będzie Real i to na nich kurs będzie malał, a na City wzrastał. Ale nie spodziewaj się dużo - max np z 2.0 na 2.08 czy coś takiego.
63
O 18 nie mogą, bo Pierwsza Miłość na Polsacie.
0
Drybling Ronaldinho
Balans ciała Messiego
Wizja gry Messiego
Czytanie gry Busiego
Wykończenie Suareza/Messiego
Podanie Xavi/Iniesta
Szybkość Bale/Robbena
Waleczność Mascherano
Serce Puyola
Technika Ronaldinho/Messiego
Strzał z dystansu Hulka
Rzut wolne Juninho Pernambucano
Refleks Keylora Navasa
Siła Ibry
Gra głową Ronaldo
0
Panowie poratujecie jakimiś grami na przeglądarke ? Grałem długo w Gladiatusa, fajnie się grało - a inne ? Tematyka może być różna, oby ludzie nadal w to grali i żeby było ciekawie.
2
Wg moich wizji dołączą Pogba, Veratti, Mahrez, Milik, Laporte, Marquinhos, Gaya, Neuer, Lewandowski i Dybala.
A odejdą Messi, Neymar, Iniesta, Pique (do Realu), Bravo, Douglas, Busi i Adriano.