2

Wg moich wizji dołączą Pogba, Veratti, Mahrez, Milik, Laporte, Marquinhos, Gaya, Neuer, Lewandowski i Dybala.
A odejdą Messi, Neymar, Iniesta, Pique (do Realu), Bravo, Douglas, Busi i Adriano.

1

1:0 i 1:2 :D

0

Serial ? Polecam zacząć Wikingów :) tylko ostrzegam, serial ma 4 sezony, jak zaczniesz dzisiaj to się do wtorku/środy nie oderwiesz, bo będziesz chciał obejrzeć WSZYSTKIE odcinki :) sam tak miałem, jak mojej obecnej żonce kiedyś podrzuciłem to też tak miała :)

0

Troll ? Czy jak :D ?

1

Myślę, że póki mają jakiekolwiek matematyczne szanse to będą dalej się spinać - wiadomo, cuda się zdarzają. Moim zdaniem będą grać z Atleti na maxa. Jednak ciężko będzie na stratę punktów przez Atletico - bardziej bym powiedział, że Real straci coś, bo mają niezłą na ten moment Valencię i Sociedad przed sobą. Tam coś stracą, ATM tą swoją nudną grą zapewne wygra 1:0 ostatnie mecze i my będziemy musieli wszystko wygrywać. O ligę jakoś jestem spokojny, trzeba potem dobić Sevillę i zaliczyć dobry sezon, z dubletem w garści :)

1

Ja postawiłem - właśnie na Eleven oglądam, 1:1 jest, Marsylia powinna prowadzić jakieś 4:1, ale spokojnie - jeszcze sporo czasu, pewnie z 3:1 wygrają, bo kontrolują mecz, ale nie mają szczęścia.

1

Gra ktoś jeszcze w FM-a 15 ? Macie jakieś ciekawe kluby, które się fajnie prowadziło, które Was wciągały niezależnie czy wygrywaliście wszystko czy nic ? Ja gram obecnie Empoli - 5 sezon właśnie zacząłem, kariera strasznie mnie wkręciła, w 1 sezonie byłem beniaminkiem i kandydatem do spadku - 12 miejsce, drugi sezon to miejsce 8 i blisko Ligi Europy, nie udało się ale kasa w klubie się zgadzała, paru fajnych grajków, w następnym sezonie zająłem 5 miejsce, zagrałem w Lidze Europy. W sezonie następnym - w LE odpadłem w 1/8 finału ze Sportingiem Lizbona po zaciętym dwumeczu, w lidze 3 miejsce + zdobycie Pucharu Włoch. Kasy było już bardzo dużo, 38 mln na transfery + sprzedanie kilku grajków. Obecnie w 5 sezonie gram w LM, grupa to PSG, Atletico i Olympiakos. Ograłem greków na wyjeździe, remis u siebie z PSG. W lidze mam po 6 meczach 16 punktów, prowadzę w tabeli. Skład to: Matt Ryan, Grimaldo, Insua, Jovanovic, Peruzzi, Oriol Romeu, Moritz Leitner, Kingsley Coman, Denis Suarez, Adama Traore i Richairo Zivchovic na szpicy :)
Kariera fajna, wciągająca ale kasy coraz więcej, sukcesy jako takie są i wiem, że za 2-3 sezony będę rządził w Europie, bo mam młody skład + kilku bardzo utalentowanych regenów w młodych drużynach i 5 zawodników na wypożyczeniu, którzy po powrocie też będą mocni. I się zastanawiam - kontynuować karierę Empoli, szukać nowych wyzwać w tej samej karierze po 5 sezonie czy jednak zacząć od nowa ?

0

Dzisiaj chyba ryzykiem pojade :D dawno dużej sumy nie wygrałem więc rzuce:

Sunderland - Arsenal 2
Fiora - Juve 2
Galata - Kasimpasa 1
Rostov - Zenit 2
Getafe - Valencia 2
Rio Ave - Benfica 2
Marsylia - Nantes 1

Kursy spore więc kuszą, zakład za 10 zł, do wygrania 880 zł :)

1

Ja nie wiem co Ci ludzie widzą w tej Hiszpanii...
Przed Mundialem 2014 też byli głównym faworytem, ich styl się po prostu skończył, nic z taką grą nie ugrają, max ćwierćfinał.

3

Max co im mogą zrobić to jakaś sprawa w sądzie rodzinnym. A jak się przyznają i wyrażą skruchę to się rozejdzie po kościach.

0

Jak panowie po ostatnim przed wakacjami odcinkiem Wikingów ? Wiem, że są tutaj fani więc pytam. Pierwsza połowa odcinka mnie lekko...rozczarowała, ale dla ostatnich 15-20minut warto było oglądać ostatnich 9 odcinków tego sezonu, które były takie sobie, średnie, nijakie wręcz. Troszkę spory przeskok czasowy, ale ogólnie naprawdę będzie się działo.

0

Dla mnie powinien być po prostu DOBRY. Wejdzie i strzeli bramkę, bo ma umiejętności.

0

Już widzę jak Raheem Sterling jest sprowadzony do Barcy i gra z marszu - oczywiście za Neymara, bo to jego skrzydło. Ewentualnie za Messiego. :D
A kupić zmiennika dla MSN w postaci Anglika za jakieś minimum 120 milionów to jakiś żart oczywiście ?
Reszty obrońców nie skomentuje, bo wiadomo - nikt z nich zmiennikiem MSN być nie może, bo grają całkiem gdzie indziej, a rozmowa toczy się na temat zmiennika dla MSN, napastnika/skrzydłowego.

0

Mi pomysł na Gameiro średnio się podoba - tak samo jak nie bardzo widziałem u nas Nolito. Co nam po 30 letnim graczu ? Kupić Gameiro za 20 milionów/ czy Nolito za 18 i za 2 sezony sprzedać za 5 milionów to interesy, które robimy notorycznie. Dlatego wymieniam TYLKO młodych graczy jak Milik czy Mahrez, takich przed którymi conajmniej 8-10 lat gry na dobrym poziomie, tak żeby za rok czy dwa ich nie sprzedawać, a żeby mogli u nas się rozwijać i kiedyś być może stanowić o naszej sile.

0

Że tak zapytam - kogo wy chcecie na zmiennika MSN ? Skoro wiadomo, że nikt przy nich nie będzie grał, Milik be bo młody i ława, Mahrez be bo szkoda go marnować na ławce. To po co dla nich zmiennik ? Mamy Munira, on się pogodził z rolą baaaaaardzo głębokiego rezerwowego, mało gra, a jak już gra to jest słaby - dobrze będzie, a rezerwowy nam nie potrzebny, bo zmarnuje się u nas na ławce.

0

Tak samo jak teraz na Santiago Bernabeu nie wyobrażają sobie życia bez wielkiego kibica Barcelony - Luki Modricia. :)

0

Toż wiadomo, że nie ten poziom OBECNIE. No, bo który 21 latek byłby w stanie teraz przyjść do Barcy i grać od razu z marszu w 1 składzie. Chyba nikt. Mówie o sytuacji gdzie przychodzi, trenuje z najlepszymi, dostaje swoje minuty i całe mecze, odciąża MSN i przy tym się rozwija. Jestem pewien, że za kilka lat byłby całkiem innym piłkarzem, conajmniej o klasę lepszym niż obecnie i dałby nam kiedyś wiele radości. :)

0

Ludzie tak piszą, że tridente gra w każdym meczu - ale Messi nie grał ponad 2 miesiące, ominęło go 9 spotkań + 1 mecz w KMŚ. To już Arek miałby 10 spotkań, dodajmy do tego chyba 4 mecze Neymara, w których nie grał (zawieszenie + świnka bodajże), do tego zawieszenie Suareza. To już razem wychodzi 10+4+1 = 15 spotkań, no i oczywiście pierwsze rundy Pucharu Króla, czyli pewnie 4 mecze, do tego jakiś ogórek typu BATE w LM u siebie, to samo w lidze z ogórkami z 5 spotkań i mamy 15+4+5 i ewentualna LM to jakieś 25 spotkań w tym sezonie by dostał gdyby u nas był. :)

1

Mojego szwagra siostra była w podobnej sytuacji. Zadzwoniła do swoich braci (w tym jeden to mój szwagier), powiedziała jak sprawy stoją - bo oni mało wiedzieli, nigdy im nie mówiła - reakcja szybka była. Spakowali ją i dziecko, on za 2 dni zaczał dzwonić i pisać żeby wracała, ukartowali na niego pułapkę, żeby przyszedł tu i tu, bo ona na niego czeka, gościu wpadł, dostał z bańki, do fury w bagażnik, lekkie zastraszenie w pobliskim lasku - minęło 1,5 miesiąca i gościu się póki co nie odzywa, sprawa rozwodowa w toku. :)

1

Tak strasznie marzy mi się Milik w Barcelonie. Ma wszystkie atuty by za kilka lat być wielbionym przez cules. Jest młody, przyszedłby np w tym okienku, oczywiście musiałby zająć miejsce na ławce - ale to nie jest tak, że nie grałby wcale. Trafia się jakaś kontuzja, odpukać, i mamy porządnego zmiennika - kogoś ambitnego, młodego kto potrafi odmienić losy meczu. Do tego kilka/kilkanaście spotkań z ogórkami w lidze mógłby zagrać, puchar Króla - na pewno dwie pierwsze rundy są jego (czyli 4 mecze), dalej - w LM z jakimś BATE czy innym słabszym zespołem może śmiało wyjść, w rewanżach kiedy wszystko byłoby pozamiatane. Moim zdaniem bardzo by się przydał, rozwiną by się przez 3 lata gry i trenowania w najlepszej drużynie na świecie i mógłby być idealnym zmiennikiem dla Suareza, który za 3 lata będzie miał ponad 32 lata, czyli po malutku schodziłby ze sceny, a wchodziłby na nią właśnie Arek. A przez 3 lata zagrałby w jakiś 15 spotkaniach, kilkanaście wejść z ławki + treningi pod okiem najlepszego sztabu i obok Suareza, Messiego, Neymara czy Iniesty. To wg mnie byłby strzał w 10, obok Mahreza tylko jego widzę obecnie jako naturalnego zmiennika dla MSN.

0

Wyszedł tak jak z budy z kebsem kiedy ten był ch**owy.

0

No ja też widziałem wiele sytuacji takich - 3 zmiany zrobione, gościu doznaje kontuzji - zgłasza to trenerowi, sztabowi medycznemu, oni się nim odpowiednio zajmują, powiadamiają sędziego, że gościu nie zagra już i drużyna X będzie grała w 10sięciu i tak to się odbywa wg regulaminu.

3

Jak to jest z Ronaldo ? Wczoraj zszedł z boiska od tak ? Po prostu po nie udanej przewrotce wstał i poszedł do szatni bez słowa ? To jest w ogóle dozwolone ? To czemu gracz nie może np w 20 minucie lecieć do kibla i drużyna gra 5 minut w dziesiątkę ? Mi to podchodzi pod jakąś kpinę - gościu wstaje, schodzi z boiska nie mówiąc nic nikomu - szkoda, że za 3 minuty nie wszedł, bo mu się foch odwidział...

0

Villarreal chyba najlepszą 11stką na ten moment - tutaj może być ciekawie. Jak Real nie strzeli za szybko to przepowiadam, że kompletu na Santiago dzisiaj nie ujrzą :)

0

Koniec, ładnie dzisiaj nasi panowie pojechali. Było kilka nerwowych chwil w 1 połowie, ale ogólnie to był dla nas luzik dzisiaj. Na szybko - dalej liderujemy, 4 kolejki do końca, Suarez goni Ronaldo w strzelcach, wszyscy gracze świetnie dzisiaj. Czekamy na inne wyniki, o nic się teraz nie musimy martwić, bo niezależnie od tych innych wyników i tak mamy lidera, ale trzeba życzyć dobrze Bilbao i Villarrealowi :)

0

Hehe, kibice Realu twierdzą, że nasza obrona dzisiaj to padaka i wynik powinien wyglądać jakieś 7:8 :D

0

Do dyszki dobiją chłopy :O ?
Spodziewałem się wygranej - jakieś 3:1, może 3:2. A tutaj łoją ich jak jakieś ogóry, a Deportivo w tym sezonie naprawdę fajną piłkę gra i chyba wszystkim już punkty urwali :)

0

Czyli tak samo jak my - żadnego ciężkiego rywala.

0

Atletico wychodzi na prowadzenie. Czyli pewnie status quo utrzymany.

0

CR 31
Suarez 30
Messi 23

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?