0

Oj, to dzisiaj Real może punkty pogubić, bo wszystkie podania do Grzmota, on nie zniesie, że ktoś go dogania, bo' statystyki nie kłamią' :D

0

Huhu, chłop jak złapie formę to jest niezły, no ale 3 sezon w Realu i chyba jakoś koło 7 miesięcy leczył kontuzję, sporo :D

0

Hm...jestem trochę chyba opóźniony co do Realu. Nie oglądam ostatnio ich spotkań, wgl poza Barcą mało co ostatnio mam czas obejrzeć. Co z Bejlem ? Znowu kontuzja?

0

Już przy linii powinien stać Rafinha za Inieste i Munir za Neymara :)
Nie ma co czekać, mecz wygrany a trzeba się oszczędzać, bo jeszcze w ciągu 3 tygodni zagramy 5 spotkań.

0

Fajnie dzisiaj Ivan Rakitić gra. On ma trochę swoje wzloty i upadki. Potrafi zniknąć w ofensywie i 80 minut meczu gra mocno defensywnie, ale brakuje mi takiego Rakiticia jak dzisiaj - kreacja, asysta, bramka, podłączenia się do ataku dobra gra w pressingu i obronie. Taki typowy Rakieta z Sevilli - był wszędzie, kreował, dogrywał, odbierał piłkę.



PS. Suuuuuareez na 4:0. Hattrick i kolejna asysta Messiego.

0

Rakitić :)

0

I jest 3:0! Teraz bez kontuzji spokojnie ich rozklepać z 5:0 i będzie ok :)

1

Tak jak z Valencią - ciśniemy ich ale popełniamy też błędy w obronie. No ale pod kontrolą mecz. Suarez fajnie, pomoc ok, o dziwo boki obrony dzisiaj świetnie. Messi ok, stoperzy też ok, tylko Neymar dalej próbuje piłkę przerzucać, ślizga się i nie idzie mu...

0

flashscore -> Deportivo-Barca -> Wideo
I masz co chcesz.

5

Aduriz nie gra :D

0

Hm...w Eleven jest kilka lig, np włoska czy francuska. Moi brat kocha Inter, a drugi Juventus więc mając pakiet Eleven na pewno teraz oglądają ligę włoską. Nie każdy kibicuje Barcelonie/Atletico czy Realowi. Jest też wielu kibiców Interu/Juve/Milanu czy też Torino, bo Glik lub Empoli, bo Zieliński. Ja tam jestem za jeżeli chodzi o ligi - troszkę włoskiej, troszkę francuskiej, troche więcej hiszpańskiej. Puchary też pokazują w miare ładnie, kanał nowy ma dojść to już w ogóle będziemy w stanie obejrzeć pewnie z 75% spotkań :)

0

Messi na początku grał na prawej - fajnie to wyglądało, bo miał szarże, mijał rywali a to w lewo, a to w prawo. A jak zszedł na środek to przygasł lekko - chociaż ze środka zaliczył genialną asystę.

0

Jak Messi już tak leży to nie jest dobrze...:(

0

Ja po ślubie dopiero pół roku, nawet nie całe :) nie jest źle, jak teściowej się nie zamarzy przyjechać i nie siedzi 3-4 dni u nas (tak jak teraz) to się dogaduje z moją, ja bardziej rządze - oglądam większość. Ale we dwie mnie zaraz przegadają...

0

Cisną nas - trzeba do przerwy jeszcze wepchnąć bramkę i potem kontrolować, najlepiej wcisnąć w połowie coś na szybko. Nie można grać na 1:0 czy nawet 2:0, bo oni u siebie są królami remisów.

0

Bravo trochę błąd - niby obrona zaspała, ale bramkarz taką piłkę lecącą 10 sekund powinien w obrębie całego pola karnego lajtowo złapać...

0

Pół ekranu Barcy, a drugie pół Atletico.

0

To mi teściowa powie, że nie będzie się na laptopie męczyła jak ma 40 calowy TV :D

0

Ależ te baby są poryte. Non stop na tv by siedziały - wykupiłem ELEVEN w tamtym tygodniu jakoś i nie obejrzałem nic, bo wieczorem w Niedzielę master shef junior, a dzisiaj Barwy Szczęścia i Na dobre i na złe. Żona i teściowa mnie wykończą, kolejny mecz na streamie...

0

W Orange to nie wiem dokładnie - ale w innych telewizjach musisz mieć wysoki pakiet żeby zamówić ELEVEN. Np ja mam w Vectrze i musze miec pakiet złoty (najnizszy podstawowy, potem srebrny, potem złoty i platyna).

0

Ściema to są nasze media :D już z miecha temu mówili, że głodówke ma - co pare dni mija to o niej wspominają i zawsze przytaczają co innego.

0

Do meczu w LE mają 8 dni, wiec jakie rezerwy na mecz z Realem ? Jakby coś to rezerwy na weekend, a nie teraz. A do tego niemalże pewne 4 miejsce, to brzmi tak samo jak miesiąc temu 'niemalże pewne mistrzostwo Barcy'.

0

Ja już jakoś koło miesiąca temu pisałem pod postem z jego konferencji, że zawodnicy są zajechani fizycznie i że to widać, ale Luis 'wszyscy 100% gotowi' Enrique miał inne zdanie :)

2

2

Ciekawe co powie Enrique po meczu :D ? 'Jesteśmy świetni fizycznie, byliśmy lepsi ale straciliśmy punkty'.

0

Moja mała jeszcze nie śpi. Kupka była, jedzonko też ale nie spi jeszcze - dasz jakąś rade ?

1

Z taką grą ja się będę cieszył - ja chce puchar po walce, a nie po padace jak z ATM.

1

O! Mocny w gębie jak Barca dzisiaj na boisku :D

1

Hehe, po tym meczu nie ma mocnych rywali ? W sumie masz racje, tylko źe w środę gramy na wyjeździe z Deportivo z którym w ostatnich 3 meczach nie było kompletu punktów :)

0

Niech nas jebną ze 4:0, jak tracić punkty to z rozmachem! A nie głupie 1:0, bo my i tak nie strzelimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?