Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Puchar nie wiadomo gdzie jest, ale...PUCHAR JEST NASZ! LALALALALALALA!
0
Zlać chamów ciepłym moczem, bo puchary to mogą zobaczyć co najwyżej w naszym muzeum na Camp Nou :)
0
To nie czas na taką dyskusję, otwieraj szampana chłopie i pij do bladego świtu, a nie spinasz zad. Jutro Ci podam jak chcesz, dzisiaj czas na co innego!
3
Kto się tym przejmuje ? Panowie, puchary/kielichy/kufle/butelki/kubki do góry i niech się leję alkohol w rytm słów CAMPEONES CAMPEONES ole ole ole
12
Robi się z niego prawdziwy Cule! Osobiście - bardzo szanuję jego umiejętności, jest bardzo dobrym pomocnikiem box to box, znam pewnie z 5-8 lepszych, ale to nie czas na taką dyskusję. Gratulację Ivan tego sezonu, dajcie nam powód do radości i napicia się 22 Maja. A teraz szable w dłoń i jazda w miasto! CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!
0
Sobota, 28 Maj, Mediolan - finał Ligi Wicemistrzów ! :D
Barco po dublet, mistrzostwo to raz, czekamy na dublet! No ale dzisiaj wszyscy razem jak najgłośniej - CAMPEONES, CAMPEONES, CAMPEONES OLE OLE OLE!
0
Bo Barcy na Eleven nie ma dzis
0
Oks ;) odezwę się pewnie po meczu Barcelony, bo teraz z córką sam siedzę, a że zaczyna chodzić to sporo roboty mam :)
0
Jaka cena ? Co w zestawie ? I jakie miasto ;) ?
0
Takie pytanie z mojej strony. Chcę kupić xboxa 360, używanego. Przegladam Allegro, olx itp i ceny mnie zaskakują - wiem, że to stara konsola już ale 250-400zl za xboxa z padem, okablowaniem i dyskiem to strasznie niskie ceny. Są nawet ogłoszenia z xboxem z dyskiem i dwoma padami za 300-350zl. Czy teraz ceny 360siatki aż tak spadły ? Mi konsola przyda się tylko do fify16. Nie mam czasu grać na codzien ale jak się z kumplami w weekend ustawiamy to fajnie by było wyjąć i pograc przy piwku;)
4
Może dlatego, że ostatnie mecze to same ogórki. Ja tam czuję ekscytację przed każdym meczem Barcelony - nie mniejszą teraz przed Granadą i Sevillą. Dublet musi być nasz!!!
38
11 minut po północy, a on nie wytrzymał, musiał komuś dzisiaj powiedzieć, że studiuje prawo...:D
3
Przeczytałem całe. Gdybym był Hiszpanem to pewnie bym zrozumiał, a tak to nic nie kumam...
1
Nauczylem sie pracy w 2 dni, wlazłem, lałem wodę, gadałem co mi ślina na język przyniesie, miałem nadzieję, ze z 60% da radę wycisnąć, ale 19/20 było :)
Od polskiego ustnego nie ma nic łatwiejszego :)
0
Coś mi się kojarzy, że Forlan ale ręki sobie uciąć nie dam :D
2
Gram w FM-a 15stkę, 4 sezon Celtą Vigo i teraz mecz z Sociedad mam, patrze na ich skład i Moyes chyba lubi 'staruszków' sprowadzać, a oto ich skład (średnia wieku ponad 32 lata):
Rulli, Monreal, Sergio Ramos, Vlaar, Carlos Martinez, Illaramendi, Xavi Hernandez, Prieto, Cristian Rodriguez, David Zurutuza i Aritz Aduriz. Po 10 kolejkach na 30 możliwych punktów mają 18 i są na 5 miejscu w tabeli. A Xavi ma 11 asyst na 13 spotkań (liga + LE).
0
Statystyki z Bayerem miał powalające - 3 odbiory, 9 strat, 0 kluczowych podań, celność podań 72% i 0 strzałów celnych. Nieźle, może zagrać za Neymara, jak zagra tak samo jak w innych meczach to stracimy Mistrzostwo :)
0
Zakład przyjęty - jak Neymar zaliczy jakieś dokładne podanie (chociaż jedno) to usuwasz konto, jeśli nie zaliczy ani jednego dobrego podania to ja usuwam konto :)
2
Dragon Ball - wszystkie serie :D
21
Bo mu przysłali rachunek za gaz.
0
Zagadka ode mnie:
- Dlaczego tak naprawdę Hitler się zastrzelił ?
0
Wydaje mi się, że ma ma ma ma ma nie ma i ma.
0
Ja mówie o ostatnich latach, a nie o czasach prehostorii z Mourinho.
0
Czyli prawie oficjalnie - Real zwycięzcą LM 2016. Oni Atletico praktycznie zawsze w ważnych meczach ogrywają.
4
88 minuta, City strzela gola i gra na czas, sędzia nie dolicza nic, Real poza LM z totalnym ogórkiem, kibicom śmietankowych pękają zady, oj i to duuuużo zadów pęka. Tak będzie - zobaczycie :D
9
http://storage2.sportowefakty.pl.sds.o2.pl/sg_specialteaser_h/5710c8a093f8f1_80353769.jpg
3
Za co ten pogłaskał go przymilnie po głowie. Po meczu będzie się działo...!
2
Ciekawe czy jakby Navas poszedł się odlać, Pepe wiązał buta, a Ramos by prosił sędziego o czerwoną i w tym momencie Aguero dostaje podanie sam na sam z bramką - strzeliłby ?
1
Pellegrini oblukał, że w Atletico czasem lagi na Torresa/Griezmanna wychodzą to walą na Aguero :D
0
Oddajcie koszulki, mówisz ?