0

Dlaczego Vidal nie gra ? Wiadomo, że wrócił dopiero po kontuzji, ale po co Enrique go chciał ? Na zapchajdziurę po Douglasie ? Czy jak ? Bo jak Aleix wyjdzie w podstwie to tylko z typowym ogórem typu Getafe czy Granada,

0

Ja chciałbym żeby dzisiaj na ławce usiadł Alves, a Aleix zaczął mecz na prawej stronie. Mam ciąglę w głowie Aleixa Vidala z Sevilli - GE-NIA-LNY prawy obrońca, u nas na pewno też odnajdzie swoją najlepszą wersje, tylko MUSI grać. To samo z Rafinhą - widziałem fajnego gracza przed kontuzją, to były tylko 3-4 mecze ale tam Rafa naprawdę pięknie grał, potem koszmarna kontuzja i teraz czekam co się z nim stanie :)

0

Twoje imię i nazwisko trafiło na:
ŚRODEK KSIĄŻKI (WYKLEJKA - PRZÓD)
Pomiędzy:
Arda Turan, Bayrampaşa i Javier Mascherano, San Lorenzo

:D

0

O co ta spina ? Zrobił z siebie pajaca, pokazał, że ma dupie Barcelone i tyle. Dla mnie powinien odejść po zakończeniu kontraktu, ale musowo chcieliśmy go zatrzymać to mamy.

3

Pomału startuje sezon ogórkowy czyli 'chce Pogbe', 'kupcie Verratiego', 'dawac Coutinho' itp itd. Zaczną się znowu transfery rodem z FIFY, dużo śmiechu będzie, oj dużo :)

1

Ciekawe jak Real dzisiaj ze swoimi pachołkami wypadnie. Wiadomo, że w Realu nie zagra kilku kluczowych graczy, to nie będzie mecz na maksa ze strony Królewskich - do tego wyjazd, a jak wiadomo różnie to u nich z wyjazdami bywa. Getafe ma nóż na gardle i ten nóż jest już bardzo duży - muszą po prostu zdobywać punkty - już, teraz. Wiadomo, że Real jest ogromnym faworytem, ale mogą im 2 punkty urwać jeśli będą grać jak o życie, a nie rozłożą nogi.

0

Tylko z Chin albo z Kataru, tam tylko idioci żyją . W Europie już 30-latkowie chodzą po 5 milionów, max 10 za jakiegoś lepszego grajka.

0

Jak ktoś da za 35 letniego obrońcę u spadku formy więcej niż 10 milionów to będę w ogromnym szoku. Szczególnie, że Alves będzie chciał zarabiać miliony - albo Chiny albo jakiś Katar, inni rozsądni nie dadzą za niego nawet 5 milionów

0

Mamy połowę kwietnia i czas na walkę o dublet, który jest w naszym zasięgu, a nie czas na zastanawianie się nad kadrą na następny sezon kiedy ten jeszcze trwa.

24

Ludzie - my gramy o dublet, a Wy naprawdę już rozsprzedajecie kadre i zaczynacie nowy sezon ? Przed nami dalej są ważne mecze, jeden finał oraz ligowa batalia do samego końca, ja mam w głowie, że potrzebne będą zmiany, kilka pozycji potrzebuje wzmocnień i jakąś tam wizję składu na następny sezon posiadam, ale teraz są ważniejsze rzeczy na głowie - obronić ligę, oraz wygrać Puchar Króla - da nam to walkę o Superpuchar Hiszpanii, co będzie dodatkowym trofeum w sierpniu :)

0

Ja stawiam handicap na City u siebie w 1 meczu. Potem znowu będzie remontada, ale 8 drużyna Bundesligi to nie to samo co szejkowie z Manchesteru, więc ja jestem jakoś spokojny o to, że Realu w finale nie zobaczymy. A to jeszcze większy wstyd - wole odpaść w ćwierćfinale po mocnych bojach z europejską czołówką, niż pozabijać ogórki i odpaść z City.

2

LM:
Jak Atleti zagra tak jak z nami - konsekwetnie, agresywnie i mądrze to daje im spore szanse, ale Bayern jest jak Barca, obudzi się na 10 minut meczu i potrafi trafić 2 bramki w chwile nieuwagi.
A w drugiej parze, stawiam już teraz duże pieniądze, że City u siebie wygra i to spokojnie - 2:0, 3:1. I dzięki temu awansują, na SB nie obsrają gaci tak jak Wilki. Ja sobie daje rękę uciąć, że City Pellegriniego zagra w finale LM. Stawiam na finał-niespodziankę City-Atletico.

LE:
Sevilla - Szachtar to bardzo ciekawa para. Sevilla będzie faworytem ale minimalnym, bo Ukraińcy potrafią zagrać naprawdę fajną piłkę - mają zdolnych młodych graczy i przy odrobinie szczęścia u siebie mogą pyknąć Seville nawet 2-3:0.
Liverpool - Villarreal ? Ciężki do typowania mecz. Drużyna Kloppa jest zdolna do wszystkiego - owali z beniaminkiem 3:0, a potem ogra City 4:0. To cały Liverpool. A ekipa z El Madrigal odwrotnie - bardzo stabilna forma. Z lepszymi wygrywają lub remisują, słabszych gładko jadą. Na mecze LE pieniędzy bym nie stawiał, ale jak mam typować to Sevilla - Villarreal w finale :)


2

O, fajne losowanie :)
City w finale, ciekawe tylko z kim, bo w drugiej parze nie ma pogromców ogórków tylko dwie wielkie ekipy :)

0

Teraz panowie dla nas chwila smutku i zadumy, ale czasu nie ma za wiele. My czyli kibice i przede wszystkim piłkarze muszą pokazać, że walczą dalej. Do wygrania są 2 trofea jeszcze - i co z tego, że takie Atletico zdobędzie sobie LM, skoro my dołożymy do gabloty DWA trofea - to się teraz liczy. Mam nadzieję, że nasi gracze dadzą radę w Niedzielę, a i kibice muszą dopisać :)

0

Przegraliśmy mecz przez brak wartościowych rezerwowych - o ile Turan i Roberto wczoraj ładnie zagrsli to ogólnie nie mozna grać spotkań z Elche, Granadą czy innymi chinskimi 'potegami' w KMS - non stop z Suarezem, Neymarem, Busim, Pique itd. A i przez to mozemy przegrac kolejne trofea, bo co nam teraz zostaje? Musimy grac najmocniejszym składem do konca sezonu, zajechani na maxa gracze muszą w miesiac zagrac 6 spotkan zeby obronic lige i puchar. Wg mnie ten sezon zakonczy sie jeszcze gorzej niz obecnie wyglada. Niestety ale trzeba nam ławki takiego Bayernu gdzie w ataku zagra Ribery, Robben, Coman, Costa, Lewy, Goetze czy Muller - 7 graczy na 2-3 pozycje. A nie wiecznie MSN - to są ludzie i mają prawo byc zmeczeni grając 60 spotkan w 9 miesiecy, a i reprezentacje trzeba doliczyc czyli jakies 65-70 meczy w 9 miesiecy, co daje 7-8 spotkan w miesiac - mecz co 3 dni. I jak taki Busi ma biegac na pelnych obrotach dalej ? Potrzeba nam ławki - i to szerokiej! Lewy obronca, stoper, defensywny i srodkowy pomocnik, napastnik i skrzydlowy. Potrzeba nam 6 graczy i niech kadra liczy 26osob a nie 20.

1

Zapomniał o finale Mundialu, ależ ta pamięć u niego krótka, pewnie inną śpiewkę włączy jak znowu od europejskiego ogórka na wyjeździe dostaną 0:2 :)

4

Ja mam 2 zmiane też, ale u nas wszyscy na zmianie się futbolem interesują więc każdy od 14 zapieprza na 120% żeby o 20 skończyć i spokojnie usiąść mecz obejrzeć - to już u nas w firmie tradycja, sam kierownik się na to godzi i często z nami ogląda :)

0

To w takim razie ide do buka rzucić hajs na Barce i Bayern :D nawet przed tym opublikiowaniem miałem to zrobić, ale ide - teraz to pewne :D

0

Polecam taką opcję, która nazywa się 'wyciszenie' - nie trzeba szukać zagranicznych streamów, a komentarza nie słychać :)

0

Kamień nerkowy to jest coś przez co człowiek nie jest w stanie myśleć, nie mówiąc o wstaniu z łóżka czy ruszeniu nogą. A problemy żołądkowe w 2016 roku jest do wyleczenia w ciągu 2 godzin - przynajmniej do 'zaleczenia', tak aby Messi nic dzisiaj nie czuł.

1

W przypadku czerwonej kartki w 2 półfinale zawodnik nie zagra w finale, przynajmniej w tamtym roku tak było - chyba, że zmienili coś.

9

Przed finałami*
Busi i Mascherano nie zagrają w przypadku awansu w 1 meczu półfinału jeśli otrzymają żółtą kartkę.

0

Ja tam jestem zdania, że żeby wygrać LM trzeba wygrać z KAŻDYM. Nie ma czy to City, czy Real, czy jakaś Antarktyda FC. Z każdym trzeba wygrać i rywalizować. Po poprzedniej LM jestem zdania, że dla mnie w losowaniu możemy trafiać tj trafiamy. Po co nam przydomek 'ciepłe kulki' albo 'pogromcy ogórków' ? Ja tam wolę drogę typu 1/8 City, 1/4 PSG, 1/2 Bayern i finał Juve. Albo tak jak teraz Arenal, ATM, ewentualnie Real (jeśli awansujemy do półfinału), ewentualnie Bayern (jeśli awansujemy do finału). Wolę żeby o Barcelonie pisali jak w tamtym roku - 'zniszczyli wszystkich mistrzów kraju w drodze po tytuł', aniżeli pośmiewisko niczym z Realu, wiecznie ogórki aż do półfinału.

0

Raczej fejk - jest południe, poranek już dawno za nami, jeśli to byłaby prawda już pół świata by o tym pisało.

12

Dla mnie póki co się liczy dzisiejszy mecz, bo awans do półfinału to 60-40 dla Barcy, więc wcale nie jakiś pewny awans, możemy zakończyć nasz udział w LM już dzisiaj, wiec myślę, że najpierw należy się skupić na Atletico, a nie myśleć o piątkowym losowaniu.
Jeżeli nasi się zepną i dadzą dzisiaj radę, to ja bym widział parę Real - Barcelona, chce rewanżu i normalnego rywala w półfinale, a nie meczu z City. Real lub ewentualnie Bayern (jeśli awansuje), oby nie City.

2

Od rana kotłują mi się w głowie ewentualne scenariusze dzisiejszego meczu:

Czy Barca ruszy jak w 2 połowie meczu na CN by jeszcze w 1 połowie zamknąć mecz?

Czy to ATM ruszy (czego sobie nie wyobrażam) żeby szybko wbić bramkę ?

Czy obie drużyny zaczną spokojnie i będą czekać na błędy rywali ?



Nie potrafię sobie wyobrazić tego spotkania - Atletico musi coś strzelić, ale z drugiej strony oni nawet z ogórkami się nie odsłaniają i nie ruszają do ataku jakoś mocno, oni po prostu ZAWSZE grają na wyczekanie, na jakąś kontrę. No i nasza Barca - bez formy ale mimo tego dalej zabójcza. Ruszyć od razu z kopyta po bramkę w pierwszej połowie ? Dla mnie chyba głupota, bo Atleti dobrze broni, my ruszymy, wyprujemy z siebie żyły, a oni się wybronią i będzie dalej 0:0 z tym, że my będziemy bez siły na dalszą grę.

Idealny scenariusz to spokojna gra Barcy - kiedy można to próbować grać piłką i ruszyć z akcją, ale tak to spokojne rozgrywanie z zabezpieczeniem tyłów - oby nie stracić bramki i nie dać materacom się rozkręcić. Jak zagramy dobrze z tyłu, to na pewno coś wpadnie - z kontry czy z jakiegoś sfg. Nie dać im dojść do słowa, strzelić bramkę po jakiejś kontrze i kontrolować spokojnie spotkanie. Bo jak chociaż na moment stracimy kontrolę nad meczem i Atletico się nakręci to będzie gorąco, szczególnie przy ich dopingu. A nie daj Boże nam coś wbiją na 1:0 w 70 minucie i gacie pełne.

Do półfinału panowie! VISCA EL BARCA!

2

Można link ? Bo nie umiem wyobrazić sobie 'ściągnięcia koszulki przez przypadek' :D

9

Ależ zrobiłem biznes w FM-ie :)
Gram Valencią, 3 sezon - bez jakiś oszałamiających sukcesów, no ale mam Puchar Hiszpanii i Superpuchar, półfinał LM w 1 sezonie, półfinał też w 2 sezonie, no i 2 razy zająłem 3 miejsce w lidze. 3 sezon ruszył z kopyta, za mną 13 kolejek ligowych, przed sezonem budżet to 50 milionów + sprzedany Feghouli za 20 baniek do Liverpoolu. No więc kasa była ale pozycje ładnie obsadzone, transferów nie potrzebowałem - no tylko kogoś za algierczyka. Więc wybór padł na Douglasa Costę, negocjacje z Bayernem były dłuuugie, Costa nie grał - tylko 20 spotkań w 2 sezony, był niezadowolony - ale Bayern nie chciał go puścić, bo chłop co wlazł na boisko to ładował albo brame albo asystę i mieli genialnego rezerwowego. Wywalczyłem go za, bagatela, około 45 milionów (płacone ratalnie), no i zagrał dla mnie 12 razy, z czego 2 razy było z ławki - 14 bramek i 7 asyst, średnia ocen 8,32, najwięcej udanych dryblingów i 3 w kluczowych podaniach. Od razu powołany do repry Brazylii gdzie w 3 meczach wbił 4 bramki + 1 asysta. Prowadze, w dużej zasłudze Costy, w tabeli ligi - 13 spotkań, 12 zwycięstw i 1 remis. Za sobą mam mecze z Realem i Barcą, w LM porażka z Porto na wyjeździe 2:3, wygrana z Wolfsburgiem u siebie 4:1, oraz wygrana na wyjeździe z Malmoe - 5:1.

0

Ja kupiłem w poniedziałek - obejrzałem Barce w LM, potem Real - Wilki, następnie Liverpool - BVB, Real - Eibar i Barcelona - Sociedad. Czyli 450 minut obejrzane i może ze 3-4 małe ścinki były :) czyli raz na 100 minut jakaś mała ścinka, polecam serdecznie wszystkim :)

0

Wszystkie 3 drużyny mają podobne terminarze, trzeba skupić się na Atleti, a potem całą siłą ruszyć na Valencię, bo jak ich zlekceważymy, bo są w słabej formie, a Real i Atetico wygrają swoje mecze to ja już w ligę wierzył nie będę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?