La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1219 Culés

9

Ależ zrobiłem biznes w FM-ie :)
Gram Valencią, 3 sezon - bez jakiś oszałamiających sukcesów, no ale mam Puchar Hiszpanii i Superpuchar, półfinał LM w 1 sezonie, półfinał też w 2 sezonie, no i 2 razy zająłem 3 miejsce w lidze. 3 sezon ruszył z kopyta, za mną 13 kolejek ligowych, przed sezonem budżet to 50 milionów + sprzedany Feghouli za 20 baniek do Liverpoolu. No więc kasa była ale pozycje ładnie obsadzone, transferów nie potrzebowałem - no tylko kogoś za algierczyka. Więc wybór padł na Douglasa Costę, negocjacje z Bayernem były dłuuugie, Costa nie grał - tylko 20 spotkań w 2 sezony, był niezadowolony - ale Bayern nie chciał go puścić, bo chłop co wlazł na boisko to ładował albo brame albo asystę i mieli genialnego rezerwowego. Wywalczyłem go za, bagatela, około 45 milionów (płacone ratalnie), no i zagrał dla mnie 12 razy, z czego 2 razy było z ławki - 14 bramek i 7 asyst, średnia ocen 8,32, najwięcej udanych dryblingów i 3 w kluczowych podaniach. Od razu powołany do repry Brazylii gdzie w 3 meczach wbił 4 bramki + 1 asysta. Prowadze, w dużej zasłudze Costy, w tabeli ligi - 13 spotkań, 12 zwycięstw i 1 remis. Za sobą mam mecze z Realem i Barcą, w LM porażka z Porto na wyjeździe 2:3, wygrana z Wolfsburgiem u siebie 4:1, oraz wygrana na wyjeździe z Malmoe - 5:1.

0

@Kubix93 Ja grając Southamptonem odkupiłem od Barcy Turana za 3,5 miliona bo nic nie grał :P A Mane'go sprzedałem po świetnym sezonie za 65 milionów. Można pokombinować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?