0

No w sumie to Real ma...ćwierćfinał LM tak jak my i walczy o ligę dalej - tak jak my. Tylko odpadli z PK ale każdy pamięta w jakich okolicznościach.

0

Lepiej nastrzelać od wuja goli i mieć 3 punkty, niż strzelić 2 gole i mieć 1 punkt.

0

Tylko, że teraz Real miałby po lidze gdyby nie nasze odpuszczanie. Mieliśmy wywalone w klasyk po bramce Pique. To samo było z Deportivo, z Villarrealem. to już jest jakieś 7 punktów w plecy czyli mogłoby być 14 punktów, a wyjdzie jeszcze, że będzie -4 przez ten przeklęty terminarz.

0

Żeby Barca tak umiała - wyjść, zagrać 40 minut, strzelić 4 bramki i zamknąć mecz na amen. A nasi wolą władować 2 bramki w 10 minut i dreptać, a w 80 minucie wynik meczu na tablicy wyników to 2-2 i wtedy nagle spina, bo strata punktów zagląda w oczy.

0

Eh ten terminarz, na Anoeta wygrać będzie bardzo ciężko, Real już ma 3 punkty pewne więc może być -4 tylko, groźnie troszkę może się zrobić jeżeli dzisiaj nie przełamiemy klątwy.

0

Idą na 10-0 :D

0

Panowie, pisałem ostatnio, że Eibar to się nam może postawić, ale nie Realowi :)

0

Dostał kilkanaście minut ale ja czekam na jakieś 70 minut w jego wykonaniu z ciut 'lżejszym' rywalem :)

0

Ależ się nie mogę doczekać jutrzejszego meczu. Rywal jest ciężki to i wiadomo, że mecz nie będzie do jednej bramki. Ale jeszcze bardziej nie mogę się doczekać powrotu do gry Rafy. Nie wiem dlaczego ale już od czasu gry w Celcie cały czas mam nadzieję, że odpali. A raczej nie 'mam nadzieję' tylko jestem tego niemal pewny, że Rafinha z sezonu na sezon będzie grał lepiej, aż w końcu w wieku 26-27 lat będzie naszą ostoją niczym Xavi czy Iniesta.

0

Pytanie - nie wiecie ile włączają nowy pakiet w Vectrze ? Np mam pakiet srebrny, a chce złoty - dzwonie, zmieniam i za ile bede miał kanały ? Bo dzwonie do nich i dzwonie a tam zajęte...

0

Hahahahahahahahhahahahahahahahahahah...rozwaliłeś mnie na łopatki :D śmiechłem na głos, bo takiego idioty dawno nie spotkałem nawet w necie :D dziękuję za rozmowę, z głupkami się w dyskusję nie wdaję :)

0

Ty tak na serio?

Czy jak?

Czy tylko ja widzę, że ktoś nie umie wpisać w google 'liga mistrzow 2003/2004' ? Pokręciły mi się daty. I ile Ty masz lat skoro nie pamiętasz najlepszej edycji Ligi Mistrzów jaka miała miejsce ? :O

https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrzów_UEFA_(2003/2004)

0

Zastanawiam się mocno nad pakietem w Vectrze. Obecnie mam internet 40mb/s + jakiś tam mały pakiet kanałów, nic szczególnego - tylko Polsat Sport z ciekawszych kanałów, płace 60zł miesięcznie za tv + internet. No i teraz dzwonili - kończy mi się umowa, jestem abonentem już długi czas i wynegocjowałem propozycję - pakiet złoty czyli o 60 kanałów więcej (!) w tym - NSport czyli Liga Mistrzów, do tego Eurosport 1 i 2, kanał History gdzie oglądam seriale - musze to robić przez neta, a tak to miałbym kanał + pakiet Eleven (Eleven i Eleven Sports), no i net w szybkosci 60mb/s. To wszystko tylko za 100zł/miesięcznie. Nie powiem, że kusi propozycja, skończyłby się problem z oglądaniem przez streamy. Eh...te dylematy...:D

0

Wyżej masz odpowiedź :)

0

Chodzi o to, że tamta LM była pełna niespodzianek - zabrakło Realu, Barcy, Liverpoolu, Man United, zabrakło mocnego wtedy Milanu, Interu - nie było żadnych mocnych ekip w półfinałach - same niespodzianki. Tak więc jeśli awansowałby Wolfsburg, Benfica i City to same niespodzianki czyli Liga Mistrzów jak za czasów 2004 roku :)

19

Może powtórka z 2004 roku :D ? City, Benfika, Wolfsburg i Barca :)

4

Hehe Niemcy już się ze szczęścia pochlali i odpie**ala :D

0

2-2 w Paryżu i 2:0 w Niemczech.

1

Boże, dajcie mi tu 3:0, taka zaliczka nawet przed meczem na SB jest niezła.

2

Heh...Ronaldo padł - faul oczywisty, ale chłop po takim faul płacz jakby mu nogę w 5 miejscach połamali. Szkoda, że nie zagra już z rzeźnikami z czerwonej strony Madrytu. Oni by mu pokazali co to jest faul :)

3

To jest właśnie piękno futbolu - w weekend zalukałem mecz Leverkusen - Wolfsburg i po meczu stwierdziłem, że nawet ten średni Real nie pokona Wilków z 3:0 to będzie cud. Grali tam taką padakę, że nasza wczorajsza 1 połowa wymięka, a tutaj mija 4 dni i proszę...:) niespodzianka dla Białych rycerzy, już teraz nie są najlepsi na świecie i nie są faworytem do wygrania LM tylko 'sprzedać gfiazdki' :D

1

Ronaldo niczym w klasyku - co przy piłce to czyszczony za chwilę. Takie 2+ na 10 bym mu dał.

1

Heh...my mamy mało zaliczkę i rewanż na najcięższym stadionie na świecie z rzeźnikami, a w meczu Realu jeszcze się 1 połowa nie skończyła, a już półfinał Barca - Wolfsburg :D
Ja to chce żebyśmy najpierw MY awansowali, ten mecz to mi lata koło...:)

1

Maszyna Zidana stanęła na chwile, spoko - zleją Eibar w Sobotę :D

1

Real poza początkiem - 2 akcje mieli, jedną setkę Benzemy to teraz nie istnieje w ogóle. Jak w 1 połowie klasyku :)

1

Ehh...a miałem z kumplem kibicem Realu iść do baru na mecz w bluzie Barcy i kibicować Wilkom i sobie myśle - 'e tam, kicha - pójde, wydam hajs na browary a i tak wuj z tego będzie, bo zleją ogóry łatwo'. On poszedł, ja niestety nie...:D

1

Taka może nie ewidentna - ale nabiegał gracz Wolfsburga na piłkę i szykował się do strzału i został zahaczony od tyłu przez Casemiro, sędzia gwizdną i oczywiście nikt nie może mieć pretensji :)

13

Dawać Wilki ! Wiadomo, że do awansu daleko i raczej nie dacie rady, bo jesteście klase niżej ale pokażcie im, że też potraficie grać - niech srają w gacie do ostatnich minut jak w rewanżu jak z Schalke!

0

Ja co do Realu wcześniej nie miałem zdania - trafimy na nich to ok, nie trafimy też ok. Ale teraz po tym El Clasico u siebie gdzie nas ograli chcę rewanżu. Oczywiście trzeba najpierw przejść ekipe Simeone, to będzie piekielne ciężkie zadanie, ale mam nadzieję, że damy radę i potem będzie Real, który pozbawimy złudzeń na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?