La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

0

Zastanawiam się mocno nad pakietem w Vectrze. Obecnie mam internet 40mb/s + jakiś tam mały pakiet kanałów, nic szczególnego - tylko Polsat Sport z ciekawszych kanałów, płace 60zł miesięcznie za tv + internet. No i teraz dzwonili - kończy mi się umowa, jestem abonentem już długi czas i wynegocjowałem propozycję - pakiet złoty czyli o 60 kanałów więcej (!) w tym - NSport czyli Liga Mistrzów, do tego Eurosport 1 i 2, kanał History gdzie oglądam seriale - musze to robić przez neta, a tak to miałbym kanał + pakiet Eleven (Eleven i Eleven Sports), no i net w szybkosci 60mb/s. To wszystko tylko za 100zł/miesięcznie. Nie powiem, że kusi propozycja, skończyłby się problem z oglądaniem przez streamy. Eh...te dylematy...:D

0

@Kubix93 Jesli masz kase to na pewno lepiej ogladac najwazniejsze mecze w TV niz na zawodnych streamach. Tylko i az 40zl wiecej.. Na pewno bardziej oplacalne niz dotychczasowy pakiet:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?