0

Prawdę mówi, średni mecz Roberto, nawet baaardzo średni.

0

Wejdzie Rakitić i może nie pociągnie w ofensywie, ale przynajmniej z tyłu będzie pewniej. Bo z Roberto i Ardą dzisiaj to co chwilę jest dziura między obroną a MSN

0

Tak, jestem OBIEKTYWNYM kibicem Dumy Katalonii :) Nie takim co przed każdym meczem się zastanawia czy będzie 5:0 czy 7:0 tylko takim, który wie, że każdy kolejny mecz wygrany będzie dobry, bo zawodnicy mają bardzo dużo w nogach - teraz ciężko nam z Las Palmas idzie, a wszyscy tutaj już o Arsenalu myślą...

0

O to tak samo jak my z Villanovense - 0:0 było, też rezerwowym składem.

0

To ile ich zniszczymy w Londynie ? 8:1 ? 6:0 ?

1

E tam, Barca ledwo wygrała z Levente ostatnio - z Arsenalem jesteśmy bez szans, jak my z Levante ledwo 2:1 i to po samobóju. O Maladze nie wspomne, bo tam też cienko było.

1

Po czym to stwierdzasz ? Bo ja mecz oglądam - jadą Hull ostro, co chwile mają groźną akcję, strzały, posiadanie piłki 80%, a przypominam, że grali od początku mocną rezerwą.

0

Cały tamten sezon od listopada do maja graliśmy MSN z przodu i bez problemu dali radę. W tym sezonie było 2 miechy bez Messiego (+ te ataki kolki nerkowej), bez Neymara też pewnie z 5-6 spotkań zagraliśmy. Więc myślę, że spokojnie chłopaki dadzą radę.

7

Barwy Katalonii a mi zawsze jakoś w pamięci zostaje 'słaba gra Barcy' w tych strojach. Na pewno mieliśmy dobre mecze w tych barwach, ale naprawdę bardzo dużo spotkań było słabych - pewnie dlatego, że te barwy kojarzą się z wyjazdami, a wiadomo - każdy klub gra ciut słabiej na wyjazdach.

0

Mnie tam po tak długiej przerwie strasznie zaciekawił :)
Rollo ładnego wała odwalił, Bjorn też ciekawie. Ragnar się obudził i od razu 'kocioł w bani', bo decyzje poszły inne niż on by podjął. No i Floki...moja ulubiona postać, a jest blisko śmierci...

0

Ktoś dzisiaj Wikingów sezon 4 oglądał ? :)

Pół roku czekałem i rozwalili mi mózg po czasie (wcześniejszymi 3ma sezonami także ładnie mi w bani namieszali).

Fani Wikingów - jak wrażenia z 1 odcinka :) ? Ja dopiero obejrzałem, a już czekam na piątek 26 lutego na 2 odcinek :)

0

Komentarz usunięty

0

Raczej chodzi o mecze ligowe...

8

Nie chciałem zabłysnąć tylko mam dość pytań gorszych niż zadaje mi moja 1,5 roczna córka...

Co pół h na rambli jest pytanie z serii - 'gdzie mecz', 'kiedy mecz', 'o ktorej mecz', 'kto wykartkowany' itp. Amerykanie już się osiedlają na kosmosie, a na La Rambli ludzie nie potrafią sprawdzić prostej informacji 'co, gdzie,kiedy'...

0

Messi, Suarez i Iniesta.

1

Nie ma co się nad chłopem pastwić i go wyzywać. On przytulanki ma w Maroku, na boisku tego nie potrzebuje. Nie strzelił gola na wyjeździe od 3 miesięcy, nastrzelał większość bramek ogórkom i pręży muskuły, tu nie ma co z nim dyskutować tylko pokazywać, kolejka po kolejce, miejsce w szeregu tym białym pajacom :) jak zobaczą, że ze 4-5 kolejek dalej mają -7 albo i więcej to i gadki się skończą. To samo pewnie będzie po LM, trafią na kogoś mocniejszego i koniec przygody 'wielkiego' Realu z Ligą Mistrzów. Ośmieszać ich na boisku, poza nim się nie odzywać :)

0

Pewnie i dużo, nie wiem - raczej na takie komentarze nie patrze, bo sam na sobie polegam w tym temacie :)

0

Podobnie obstawiam, ale Benfica-Zenit daje obie strzelą. Bardziej bym się skłaniał ku Benfice - wygrane u siebie kolejno 1:0, 4:0, 6:1, a do tego Zenit nie grał meczu o stawkę od początku grudnia czyli 2,5 miesiąca bez poważnej piłki.

0

Angielska liga ma takie nastawienie do Ligi Europy - otwarcie o tym mówią :D może na tym etapie już nie odpuszczą ale...kto tam ich wie :D ?

2

Może trochę jest w tym racji - Real to Real. Mecz im wyjdzie i mogą nas ograć. Jakiś respekt się czuje, ale żeby się bać? Myślę, że przesada - jakby w tym momencie nadszedł mecz Real - Barca to oni by mieli na bank pełno w gaciach z Zidanem na czele, my myślę, że byśmy wyszli jak po swoje :)

Ja myślę, że najbardziej w LM trzeba się obawiać...Juventusu. Niewygodną piłkę grają, jakby im strzelić bramkę tj to zrobiliśmy w finale poprzednim - to ok. Im się ciężko goni wynik. Ale jak oni komuś strzelą bramkę czy dwie to myślę, że nawet i MSN by miało ciężko się przebić i z nimi wyrównać.

1

Ja ogólnie w Lidze Europy omijam angielskie zespoły. Bo o ile w LM to każdy walczy na całego, to taki np Liverpool na 100% odpuści LE, już całą fazę grupową grali całkiem rezerwowym składem, nie skupiając się na tych rozgrywkach. Dla mnie United może to też przegrać śmiało, ale nie wiem za bardzo jakie będzie ich podejście do tych rozgrywek.

1

Ja już trochę siedzę przy bukmacherce i raczej nie zdarzyło mi się żeby mi turasy jakieś jajca odstawiali, raczej dość pewnie na nich gram. Słyszałem o korupcji w piłce nożnej dość dużo, echem się to na zakładach sportowych też odbijało, ale nigdy ani słowa nie słyszałem na temat korupcji w LM/LE, a szczególnie - mecz ustawiony pod ruskich na tureckim terenie - to zakrawa bardziej o kpine :D

1

Wiadomo H2H się liczy, poprzednie bezpośrednie mecze były rok temu. Ale też była inna sytuacja - w futbolu wszystko się szybko zmienia. Listopad 2014 Real gniecie Barce na Bernabeu 1:3, nie dając nam bardzo dojść do głosu. Mija rok, listopad 2015 - Barca zmiata z powierzchni ziemi ten sam Real, na tym samym stadionie. Ja obstawiając bardziej się kieruje tym co się dzieje teraz. PSG ostatni mecz z Lille odpuściło, zagrało rezerwą - odpoczywali przed LM. Chelsea się lekko sforsowała ze Srokami, poza tym no nie oszukujmy się - byli w strasznym dołku, mają wiele problemów. Wiadomo, oba kluby są mocne, a sport jest taki, że to może się skończyć i z 1:4 dla Chelsea. Ale ja jednak chłodno myśląc stawiam na PSG ;)

0

Dzisiaj polecam kuponik:
PSG - Chelsea 1 - dlaczego tak ? PSG gra u siebie, na pewno zrobią wszystko aby wykorzystać atut swojego boiska i wbiją 2-3 gole, szczególnie że Chelsea zagra bez lidera obrony - Terrego, no i wiadomo, że drużyna ze Stamford Bridge jest tuż po kryzysie, nawet jeszcze dobrze go nie zażegnali. Oczywiście PSG żeby strzelić kilka goli będzie musiało się odsłonić z czego Chelsea może skorzystać, moim zdaniem skończy się 2/3:1, kurs może nie za wysoki ale 1,7 nie jest źle.

Benfica - Zenit - obie strzelą - dlaczego tak? Benfica gra bardzo dobrze, szczególnie u siebie. Wiadomo, że na swoim podwórku oprócz Porto i Sportingu mają samych 'ogórków' ale jadą równo wynikami 4:0, 6:1 itp. Więc bramka dla nich w tym meczu u siebie to tylko kwestia 20-30 minut. Zenit też strzeli - to jest liga mistrzów, wiadomo, że jak stracą z Benficą bramkę czy dwie, to rzucą się do odrabiania strat (a mają kim grać), oczywiście od Grudnia nie grali na poważnie, ale to jednak dobra drużyna i sądzę, że Benfika to wygra (i to pewnie dość wysoko), ale obie strzelą bramki - jestem tego pewien.

Fenerbahce - Lokomotiv Moskwa - 1 - dlaczego tak ? Ponieważ Fener gra u siebie, ma lepszych zawodników i ogólnie dobry bilans spotkań na własnym stadionie. Są mocniejszym zespołem, Liga Europy też wkracza w fazę gdzie już się spotkań nie odpuszcza (w fazie grupowej wiele zespołów odpuszczało całkiem mecze), więc myślę, że tu się zakończy też 2-3 bramkową przewagą, nawet jak Lokomotiv się zabarykaduje.

Ja dzisiaj puściłem ten kupon za 100zł, PSG 1,7, Fenerbahce 1,7 i obie strzelą Ben-Zenit to kurs 1,9.

1,7x1,7x1,9= 5,5
Do wyjęcia koło 500zł po odcięciu podatku. W miarę pewny kupon, polecam jak ktoś dzisiaj coś stawia :)

0

Zawsze ? To chyba nie oglądałeś piłki od 2-3 lat :D
Od 3 sezonów bodajże 1 faza LM jest rozłożona na cały miesiąc.

0

Chyba akurat o Zlatanie dosłownie nic nie powiedział, tylko że trener liże mu dupe.

0

Nazwał Blanca 'pedałem', który 'liże dupe Zlatanowi' i nawyzywał też resztę drużyny, o Sirigu powiedział, że to 'parówa', pocisnął też Cavaniego, Di Marię (chyba, że jest leszczem). Pół drużyny nawyzywał.

2

Teraz tylko czekać na Środę. Po takich meczach zawsze z jeszcze większą niecierpliwością czekam na następny mecz Barcy ! :)

0

Zmiażdżyli, zdeptali, zrównali z ziemią - tak można podsumować drugą połowę w wykonaniu Barcelony. Sztuczki Neymara, sprinty z piłką Messiego, zabójcza skuteczność Suareza.
PS. Chciałbym znów porozmawiać z chłopakami którzy 3h temu twierdzili uporczywie, że Lewy to ten sam poziom co Suarez. Nie widziałem nigdy Lewego, który miał 3 bramki i 2 asysty w takim meczu (bo Lewy to ma 3 asysty na sezon, a nie na mecz).

0

17 asyst do 3 :D
Nie ujmuje nic Lewemu, ale to jest typowy napastnik na dostawienie nogi - taki lis pola karnego, nic więcej. Jest b.dobry graczem - zgadzam się. Ale w MOIM rankingu jest jakoś 4-5, może nawet 6. Wole zdecydowanie graczy, którzy grając na szpicy potrafią się cofnąć, rozegrać, wspomóc coś ze skrzydła itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?