Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie poda, bo Lewy ma jedną.
0
Dokładne mecze:
Ajax 1,8
Milan 1,8
Juve 2.4 - już siadło
Sporting Rayo obie strzelą 1,8 - już siadło
Sporting Lizbona handicap 1.8 - już siadło
Sevilla 1.5
Atletico 1.5
Southampton 2.5 - już siadło
Kurs 141, kupon za 20zł, do wyjęcia 2400zł z groszami :)
0
Może ma zakład bez remisu albo X2.
1
Leicester - ciężko cokolwiek typować. Może się skończyć 0:0, 4:4, 4:0 albo 0:5. Dla mnie mecz-niespodzianka dlatego nie stawiałem. Tottenham tak samo - może jak im dobrze pójdzie to będzie 1:2, 1:3. Ale jak coś nie wypali to dostaną po dupie z 4:1 i tyle.
2
Dobrze się dzień zaczyna dzisiaj :) Milan prowadzi, a mam go na kuponie. Ajax bez Milika zaczął, troche szkoda - mam ich na kuponie, mam nadzieję, że do przodu będzie, bo dzisiaj 2,5 tysiąca do wyjęcia. Wczoraj Juve siadło po kursie 2,5, Sporting handicap siadł, kurs prawie 2. Dzisiaj Milan, Ajax, Sevilla, Atletico i będzie 2500zł :D
0
Dobra panna :) widać, że opór tapety itp ale sama w sobie i tak jest ładna :)
0
Przeważnie korzystam z trzech stron. Jak chcesz to Ci na priv wyśle, bo jeszcze bana zbiore jak ktoś zgłosi :D
Oczywiście nie mówie tu o meczach typu Gran Derby, jakieś większe mecze w LM (półfinał czy ćwierćfinał), bo na takie chodze z ekipą do barów, ale reszta bez problemu śmiga.
4
Ja oglądam od jakiś 5-6 lat i chyba tylko ze 2 razy miałem problemy z jakimś zacinaniem, szukaniem linków itp. Ja nie wiem co z Wami jest nie tak - na necie od b.dawna się da lajtowo mecze oglądać i to nawet w HD, mi tam 200zł za tv nie trzeba płacić żeby Barcę oglądać :) wolę 40zł za neta zapłacić i mam to samo :)
0
Ok, pogadamy po meczu. Moim zdaniem skończy się 4-2, może 5-2.
3
Ktokolwiek się nastawiał, że na SB może paść remis ?
PS. Ci którzy myślą, że Roma wygra z Realem w LM też radzę ochłonąć - maks co mogą rzymianie w tym meczu to remis, ale najprawdopodobniej Real to wygra 1-2 bramkami.
0
Ja jakoś od 2004 roku chyba, mój chrzestny był kibicem Barcy i zawsze mnie namawiał żebym ich oglądał i tak zostało do dziś :)
1
Ja osobiście lubię patrzeć na grę Pogby ale jestem zdania, że my potrzebujemy kogoś innego. Kogoś jak Iniesta czy Xavi - małego, zwinnego gracza ze świetną techniką, podaniem, grą kombinacyjną. Niewielu takich jest na horyzoncie - Veratti, może Coutinho.
3
Nie śmiej się z Rogera :D
Największy kangur na świecie - 2,01 m wzrostu i 90kg wagi, ma dopiero 9 lat więc jest młodym kangurem jeszcze, są spore szanse, że jeszcze 'urośnie', zoolodzy szacują, że przy dobrych wiatrach może mieć koło 215cm i 105kg wagi, jego ulubione zajęcie to prężenie mięśni przed turystami (niczym kulturyści) oraz zgniatanie metalowych wiader (widziałem filmik - Roger zgniata metalowe wiadro z większą łatwością niż ja kartkę papieru). Dostać od takiego kangurka fanga na łeb to pewna śmierć :D
0
Fajny kurs na Prevca dzisiaj, że wygra - 1.6 :D przecież to niemal pewne, w skokach niema większych niespodzianek, a Prevc miażdży rywali nawet jak ma sporo gorszy wiatr, niczym nasz Adaś kiedyś lub Hannavald swojego czasu :)
2
Skra również :)
0
Kompletnie o nich zapomniałem, jakoś od razu do głowy wpadło mi Atletico, a to BVB faktycznie się najpierw wybiło. Fakt faktem przekaz jest taki, że nie wystarczą pieniądze z Chin, hajs szejków czy rosyjski szmal - ważniejsza jest wiara, determinacja, ambicja i dobra atmosfera niż pieniądze i sława.
1
Fajnie, że w lidze, w której dominują ogromne pieniądze prowadzi zespół, który nie ma tej kasy aż tyle i niedawno awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej. Chelsea, ManU, ManCity, Tottenham, Arsenal, Liverpool - wszystkie te drużyny mają kasy od groma, mogą szastać na lewo i prawo. Jednak to Leicester prowadzi niemalże od początku w tabeli i o dziwo nie puchną, nie dają się zgonić niżej, punktują najlepszych! :)
Cieszyłaby mnie ich wygrana, fajne są zespoły, które pomału budowane z kopciuszka stają się drużynami z topu. Taki mały przykład - Atletico Madryt. 4-5 sezonów wstecz - europejski średniak, jeszcze wcześniej nawet można by rzec, że właśnie kopciuszek (przed erą Simeone, Falcao itp), a dzisiaj ? Po kilku latach budowy i mozolnej pracy są ekipą z topu, nawet w Europie mało kto chce trafić na Atleti w LM.
2
Wpisz w yt 'Messi never dive' - pełno tego :)
0
Mecz meczem, awans i tak jest pewny w 100% tylko szkoda, że nasi ten rekord spaprają :( niby mało ważna sprawa, ale każdy chciałby zerknąć za 5 czy 10 lat i powiedzieć 'ah ta Barca Enrique miała 30/40 spotkań bez porażki i jechała wszystkich'
0
Bo jest zawodnikiem Barcelony, w której JEST cały czas. I nie ważne, że nie zagrał - jest w Barcelonie - jest mistrzem. Gdyby w 37 kolejce (niemożliwe ze względu na okna transferowe) odszedł do innego klubu z Hiszpanii to nie byłby tym mistrzem :) Mógłby wtedy mówić 'byłem liderem ligi hiszpańskiej' ale nie mistrzem.
A, że Bravo nie dostał medalu za LM to paranoja, taki głupi przepis - po finale z Juventusem medale powinni dostać wszyscy OBECNI gracze seniorskiej Barcelony.
0
Nie wiem gdzieś Ty to wyczytał, ale to jest nie prawda.
Jak gościu, który np zagra 5 meczy w drużynie A, potem odejdzie do drużyny B, a drużyna A wygra mistrzostwo w ostatniej 38 kolejce może dostać medal jak nawet Bravo nie dostał medalu za to, że wygrał LM, no bo przecież nie zagrał w LM, chuk z tym, że jest graczem Barcelony, która wygrala LM.
0
Co wy gadacie, ludzie ? Jak może dostać medale za tytuł ? On w Barcelonie był tylko LIDEREM Ligi po 5/10/15/20 kolejkach. A mistrzem jest wtedy gdy rozegrane zostanie 38 kolejek lub wtedy gdy 1/2/3 mecze przed końcem będzie bezpieczna przewaga.
2
Oczywiście, że nie jest.
Wyobraź sobie sytuację, że Neymar gra w Barcelonie, która jest obecnym liderem La Ligi, przechodzi do Realu ale to i tak Barcelona zdobywa mistrzostwo no i co - Neymar w koszulce Realu przybiegłby na Camp Nou świętować mistrza, bo grał x czas temu w Barcelonie ?
0
Ale ma nasze obywatelstwo = jest polakiem = odpowiedziałem na pytanie, że to mój ulubiony polski piłkarz :)
0
Oni nie mogą zagrać w naszych barwach z różnych powodów, co nie zmienia faktu, że są polakami i polkami :)
3
Nasi piłkarze też, oj też...
0
Tak, dokładnie - jest Hiszpanem gdyż ma obywatelstwo hiszpańskie.
0
Hm...to ma polskie obywatelstwo czy nie ma ?
1
Paulo Dybala :)
0
Alves naprawdę tragicznie. Nie widziałem go bardzo dawno tak fatalnego. Robił często błędy, ale zaraz się po nich zbierał i grał niezły mecz - dzisiaj odwrotnie. Co chwila błąd i to jeden gorszy od drugiego.