Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To w takim razie szachy to też nie sport, no bo jak to - siedzieć i tylko raz na jakiś czas ruszyć ręką ? Gdzie to obok sportu stało ?
18
Moim zdaniem 'chwilowy kryzys' nie trwa 1,5 sezonu :D
0
Heh, nie ma to jak mówić ludziom opinie nie oglądając serialu. Nie czytajcie jego wypowiedzi, bo się zniechęcicie a to wcale nie jest pornus, scen erotycznych to tam nawet 5% niema. Polecam gorąco serial, naprawdę kozacki.
0
Genialny! Oglądałem większość seriali o takiej właśnie tematyce - GoT, Spartacus, Rzym i wiele innych i szczerze? Wikingowie biją nawet Grę o Tron. 4 sezon właśnie wystartował, genialnie się zaczyna. 1 sezon jest lekko 'ubogi' - dziwnie się go ogląda, ale nie zniechęcaj się. Po 3-4 odcinkach serial rusza z kopyta i do teraz (4 sezon, 3 odcinek) już nie stanął w miejscu.
2
Codziennie ośmiopak na zeszyt z tekstem do kasjerki 'Mój ziomek Matić ureguluje rachunek' :)
0
Hm...śladowa zgoda moim zdaniem. Roberto gra ostatnio słabo na SWOJEJ pozycji, więc nie wiem czy na PO da radę (oczywiście to mecz z Rayo więc raczej da). Alves gra a też wysokich lotów nie pokazuje - więc Aleix też mógłby wyjść dzisiaj chociaż ostatnio nie zachwycał.
0
A nie wiem, wejdź sobie na jakieś strony gdzie będą takie wyniki i sprawdź. Musieli wygrać z kimś żeby się wspiąć w rankingu.
0
Wg zwycięstw. Jak jakiś kraj (nawet i San Marino) wygra np 10 spotkań z rzędu to ma szansę na TOP3.
1
A mi np gra Ballacka się masakrycznie nie podobała - niezły przecinak i drwal. Tyle. Taki Khedira drugi - oby kopnąć, zatrzymać akcję. A żeby wyprowadzić piłkę, jakoś technicznie zagrać - nie widziałem tego u Niemca.
0
Mi się kilka razy zdarzyło i jak człowiek jest tego świadomy, że to tylko 'taki atak' to wcale nie jest jakoś przerażająco. Kiedyś pamiętam jak nie mogłem się ruszyć, złapać oddechu i nie mogłem otworzyć oczu, a jak już otworzyłem to 'coś' nade mną stało to wydukałem coś w stylu 'idź stąd, czego tu chcesz' i wszystko wróciło do normy od razu - wiedziałem, że to paraliż i to tylko wyobraźnia tak działa (halucynacje). Jak kogoś takie coś złapie - to nie panikować, szybko się ogarnąć, a po 20 sekundach minie i się bez żadnego strachu obejdzie. Ja tylko jak 1 raz mnie złapało to się bałem ostro, a potem już nie.
0
Hm, przegrali na pewno z Realem na SB. Nie wiem kiedy dokładnie to było, ale to chyba ich ostatnia wpadka.
0
Atomowa Pchła, mówią tak na mnie, bo rzekomo dobrze pykam w piłkę :D
0
Sądzę, że to nie moja sprawa :)
0
Hmm...wg mnie sytuacja jest odwrotna - Mourinho przejmuje teraz drużynę, robi pomału wszystko po swojemu, nie musi się w Lipcu spieszyć i składać drużyny na ura bura, tylko spokojnie w kilka miesięcy poznaje nową pracę, ludzi, piłkarzy itp. A do tego może udałoby mu się wyjść z dołka i awansować do LM ? Kto wie.
1
Mourinho miał 40 milionów, a Abramowicz długo się nie zastanawiał i go zwolnił (Moi nie przyjął odprawy).
1
Troche to śmieszne, bo mogą sobie pozwolić na zakupy rzędu kilkuset milionów rocznie, ich dochody od sponsorów są chyba największe na świecie - a nie stać ich na zwolnienie Van Gaal'a ? To ile on ma odprawy ? Pół miliarda ?
0
Co ten Van Gaal zrobił z tego United to masakra jest jakaś. Zwykłe ogórasy i tyle. Mam kumpla w robocie co sympatyzuje z Diabłami od 9 lat i zgadzam się z tym co on mówi - na LM nie ma szans raczej, grają słabo, w LE też nic nie grają, a oni trzymają tego trenera - PO CO ? Przecież można JUŻ TERAZ dać nowemu trenerowi (np Mourinho) zacząć budować swój projekt - nie będzie musiał w lipcu zaczynać od zera, skoro może już teraz (kiedy wszystko jest stracone) zacząć pomału drużynę budować na następny sezon.
0
Świetny gracz jak na swój wiek. Jeśli dalej by się planowo rozwijał to tylko on mógłby za 4-5 lat wzbić się na poziom Busiego. Nie ma obecnie innego Defensywnego pomocnika, który mógłby grać tak jak Busi poza Bazoerem. No może, może Ruben Neves - ale jego widziałem w akcji tylko 3-4 razy więc to mało.
0
Gram rzadko, raz w miesiącu mecze piątek-sobota-niedziela rzucam jakieś 5 kuponów no i wychodze na plusie najczęściej. 2/10 przypadków się zdarza, że wyjde na minus ale wolę często nie grać, bo się wkręce i zaczne grać wszystko, codziennie i tylko same straty z tego są na dłuższą metę.
0
Dobra, czas wychodzić do baru :D
Ludzi o mocnych nerwach oglądających mecz na streamach pozdrawiam :D
Do boju Barco! Po zwycięstwo (remis bramkowy też nie będzie zły)! Jazda! VeB!
0
Takie małe zapytanie z mojej strony:
Ktoś pyka jeszcze w starszego FM'a 15 ? Wielu się przerzuciło już zapewne na 16stkę, ja dalej pykam w 15 i pytam - grał ktoś ciut dłużej w Holandii ? Wiele karier miałem, ostatnio bardzo długa - 9 letnia. Zacząłem Sassuolo - 2 pierwsze sezony środek tabeli, potem młodzi mi się lekko rozwinęli, zaczęli grać coraz lepiej i 2 ostatnie sezony to miejsce 4 i 3 w lidze, tak więc Liga Mistrzów była, skład całkiem fajny. Poszedłem do Sevilli, bo dostałem propozycję, trochę ich odbudowałem, 5 sezonów tam trenowałem, nic wielkiego nie osiągnąłem - finał LE, raz finał i raz wygrana w Pucharze Króla, do tego 2x vicemistrzostwo, skład ciekawy zbudowałem, raz półfinał LM, co roku 1/8 albo ćwierćfinał. Ciekawa kariera mi się udała - nie powiem, no ale po 9 sezonach się znudziło...
Pytam o Holandię, bo kusi mnie Ajax. Patrze na ich skład i widzę masę talentów - Milik, Zivković, El Ghazi, Fischer, obrońców kilku fajnych. No skład z perełkami, do tego w lidze są PSV, Feyenoord. I takie zapytanie - jak tam się gra ? Łatwa liga ? Nie lubię za bardzo dominacji - że zacznę grę, pogram 5 lat i za każdym razem wygram ligę z palcem w tyłku. Wolę już gonić jak np Sevillą cały czas goniłem za Barcą, Realem, Atletico, a nawet i za Valencią. Jak panowie - pomożecie ?
0
Kup mi, podam Ci dane i mi kup jak żeś taki pieniężny/a
0
Ja też z tej strony ściągałem - mi crack nie idzie, fake names dalej są.
1
Komentarz usunięty
0
Co się stało w Leverkusen ?
0
Wstyd to przesada, ale że zagrali padake można śmiało mówić, bo to prawda :)
2
Żart Neymara ? 3 vs bramkarz, a on sam chciał strzelić, a za chwilę kontra poszła - z której mogła paść bramka na 2:2. Dzisiaj fart jakich mało, 3 punkty są - o 3 punkty więcej niż powinniśmy zdobyć, bo nie zasłużyliśmy na nie. Po prostu zapisać te punkciki, no i iść dalej - nie oglądać się na ten mecz, bo to padaka była. Do wtorku panowie! Jazda do Anglii! :)
0
Nie zasłużyliśmy nawet na remis w tym meczu. Powinno być 2:5, bo cały czas nas gnietli, od 1 do 90 minuty.
0
Po prostu jak grają z zespołem, któremu się CHCE to są od nich przeważnie słabsi, a jak grają z zespołem, który nie gra nic i nawet nie biega za bardzo (Barca dzisiaj) to są lepsi.
2
Myślę, że jak wygramy to 2:1 to będzie dla nas fenomenalny wynik, bo oni po prostu klepią nas jak dzieci i co chwile są bliscy strzelenia bramki.