0

O, to sprzedaliśmy Neymara do Santosu ?

1

Jakbym miał powiedzieć jakim stylem gra Digne, do jakiego lewego obrońcy jest podobny to powiedziałbym, że...Digne jest identyczny jak Alba :)

9

ter Stegen/Bravo, Digne/Alba, Umtiti/Mathieu, Pique/Mascherano, S.Roberto/Vidal, Busi/Samper, Rakitic/Arda, Iniesta/Rafinha, Messi/Munir, Suarez/?, Neymar/D.Suarez

Ależ kadra nam się robi - jeszcze kupić naprawdę porządnego zmiennika dla Luisito - marzeniem moim jest Carrasco (jeśli nie da rady to daj Boże nam Luciano Vietto).
Odchodzą najprawdopodobniej Verma i Adriano czyli zawodnicy po 30-stce. Do tego nie ma już Daniego Alvesa, a w zamian za nich dochodzą sami młodzi. Kadra wzmocniona i odmłodzona. Jakby jeszcze udało się ogarnąć Carrasco/Vietto to naprawdę okienko w końcu będzie w 100% udane - bo o ile któryś z nich na boisku się nie sprawdzi, to chociaż zostanie satysfakcja, że postawiliśmy na młodych i nadzieja, że jeszcze odpalą, bo mają na to kupę czasu.

5

Final Mistrzostw Swiat, Rosja 2018
Polska-Argentyna 6:4. Sześciopak Pudziana vs czteropak Hiquaina.
Tak bym to widział.

1

Ależ po tym Euro zabawy w edytorze Football Manager'a :)
Trzeba było troszkę podkoksić naszych graczy - Pazdana, Glika, Kryche czy chociażby Jędrzejczyka. Do tego wielu zawodników wyrosło na ogromne talenty - Renato Sanches, Zinchenko i paru innych, już chyba kilka tysięcy zmian poszło :)
Oczywiście z aktualnymi transferami :D

1

Życzyć komuś kontuzji ? Nie ładnie...
Jakby ktoś tak na filetowej napisał, to zaraz by była u nas gównoburza 'ale jak to on mógł napisać, żeby Messiego połamali?'

0

Oh, Ty śmieszku...

1

Zgadzam się z Wami wszystkimi - Carrasco jest genialnym, młodym graczem ale:
- po co miałby przychodzić do Barcy i patrzeć z ławki na grę MSN?
- nawet na rezerwie musiałby cierpieć, bo nie raz wchodziłby Munir, D.Suarez, Arda czy Rafinha, a on nie. Mamy obecnie 4 zmienników dla MSN, ma dojść Carrasco i jest 5 graczy, którzy mogą rotować, chcieliśmy mocniejszą ławkę - ok, ale chyba nie chodzi o to żeby kadra liczyła 30 typa...

5

Już miałem Cię zrównać z ziemią, ale mówisz żeby nie to ok

0

Ok, trzymam Cię za słowo, że nie będzie 3:1, 2:0 :)

3

Jeśli dzisiaj wygra Francja, to Portugalia wygra EURO.
Jeśli dzisiaj wygrają Niemcy, to w finale czołg naszych sąsiadów zostawi na boisku plamę krwi z C.Ronaldo i jego kolegów.

3

Większość z nas na pewno zna Ryśka Riedla, zespół Dżem i film Skazany na Bluesa.

Tak mi się przypomniało, oglądałem ostatnio film po raz kolejny, a po filmie były krótkie wywiady z premiery i wypowiadała się m.in jego żona i córka. Padły tam piękne słowa żony Riedla:

– Po pokazie filmu „Skazany na bluesa”, w którym podkreślono mroczną legendę Ryśka, córka powiedziała mi: „Mamo - tata był taki piękny, a oni zrobili z niego takiego brudasa!”

31

Idealny scenariusz filmowy mi się tutaj układa - koniec kariery reprezentacyjnej, bum! Messi idzie do pierdla, siedzi 2 lata w tym czasie ostro trenuje, wychodzi w 2018 roku, dostaje powołanie na mundial, zostaje MVP. królem strzelców, asyst i Mistrzem Świata, dostaje ZP 2018 i git :)

11

Już ich wpuszczam do domu :D

0

Ta, El Jarek w studiu:

- Jak pan myśli Niemcy dadzą radę Włochom ?
- Hala Madrid ! Maszyna! Król futbolu! Puta Barca!

4

Też oglądam często Valencię i gość na pewno się tam wyróżnia. I na bank byłby lepszy od Rafinhy czy Ardy. Chłopak ma niesamowity talent - może Iniesty by nam nie zastąpił, ale za kilka lat w najwyższej swojej formie mógłby być na podobnym poziomie - szczególnie jakby przyszedł i ze 3 lata przy Inieście pograł (nauczył sięsystemu gry itp) :)

0

Rozj**ał jej ręke hahahahah na wizji :D jakie asy xD

0

Mam konto, nie mam VIPa i wyskakuje za duże obciążenie...

0

Panowie - wiecie może gdzie można oblukać 'Pittbul Nowe porządki' ? Bo podobno jest gdzieś na necie, a ja znaleźć nie moge...

4

Ja na miejscu np Krychowiaka, Glika albo Kuby jakbym usłyszał słowa Rodowicz to bym jej splunął w pysk :)

1

Denis Suarez, Umtiti oraz...Luciano Vietto - moje marzenie :)
Wtedy mamy bardzo mocno obsadzoną drużynę - Stegen, Bravo, Aleix, S.Roberto, Pique, Mathieu, Mascherano, Umtiti, Alba, Samper, Busi, Arda, Rafinha, Iniesta, Rakitic, Messi, Munir, Suarez, Vietto, Denis Suarez, Neymar

1

Co Ty bredzisz ? Wyjechać Ci z Pazdana w nos ?

0

Gościu - Bartomeu mówił, że przeszedł. Lyon potwierdził także, więc o co Ci chodzi ? To tak jakby Ci tata i mama mówili, że jesteś płci męskiej, a Ty byś na siłę im wciskał, że nie - że jesteś dziewczyną.

1

Hahahaha :D ludzie powarioowali, wszędzie Pazdan :O
To czemu by nie Wawrzyniaka ? Dobrze siedzi na ławce, ciekawe konferencje ma - nada sie :)

1

Ja nie mówie, że Lewy jest słaby na tym Euro - ale jak już ktoś siadł na Milika za te setki to czemu nie na Lewego ?

16

Ale Milik strzelił już bramkę na tym Euro, a nawet ma asystę. Do tego ma 22 lata i nie grał w żadnym tak ważnym meczu jak w tych na Euro.
Bardziej bym się zastanowił nad Lewym - doświadczony gracz, mnóstwo sukcesów, gra w LM od kilku lat, ograny - a nawet asysty nie ma...

1

Ta, sam obecnie gram w Gladiatusa, polecam - http://s31.pl.gladiatus.gameforge.com/game/index.php?mod=player&p=16514

Fajnie gra zrobiona, sporo osób gra, są eventy, są jakieś nowości co jakiś czas - administracja dba o graczy, chyba obecnie najlepsza przeglądarkowa gra :)

2

Myślę, że trochę za mocno odebrane słowa Messiego. Powiedział coś w stylu 'wydaje mi sie, że to już koniec' ale to było zaraz po KOLEJNYM przegranym finale. Nie zrobił tego jak np M.Wlazły - nie wyszedł po finale i nie powiedział do wszystkich kibiców 'raz na zawsze kończę z reprezentacją' tylko bardziej rozczarowany, smutny po meczu powiedział co myśli na tą chwilę, jestem pewny, że wróci - on jest na tyle ambitny, że na mundial pojedzie chociażby sam i będzie grał :)

4

Hehe, miałeś rację :D wszedł i w 60 sekund pokazał dużo wiecej niż Morata w 70 minut :D

9

Chciałeś napisać 'Nie no jednak Węgry naprawdę mogą namieszać, a Belgowie są nieco przeceniani' ? No bo oglądałem każdy mecz jednych i drugich i mi wychodzi, że to Belgowie są przereklamowani i to mocno, a Węgrzy jak na swój potencjał grają piłkę o klase wyższą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?