Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy 1 bramce krycie Munira to mus w wypadku Busiego.
0
Brawo, zasługują - bo my gramy jedno wielkie dno. Nie ma zawodnika w tym momencie, który gra chociażby na mały plus
0
2pac wiecznie żywy, jak cofam się do tamtych czasów to zaczynam i kończę na nim :D nie wiem dlaczego - oprócz Tupaca i Eminema nikt inny z tamtej sceny mi nie podchodzi. Dla mnie 2pac najlepszy raper w historii - za twórczość i za bycie tym kim był :)
0
Wiem, że każdy ma trochę inny gust - ja szanuje OSTRego, bo jest legendą naszej sceny hip-hopowej i wracam do jego twórczości bardzo często, ale nazywać Kaliego pseudograjkiem to masakra :D rozumiem - nie każdy lubi jego głos, jego flow oraz przekaz, ma sporo nut bardziej 'zamulających', takich do przemyślenia, ale moim zdaniem nie ma do siebie w takiej tematyce podbicia obecnie :)
1
Oprócz Tupac'a i Eminema z zagranicznego rapu reszta mi nie podchodzi.
0
Nie wiem czy umie - ja oceniam raperów po tym co mi zapodają na albumach i po tym co słysze w słuchawkach. Ostry, chociaż go szanuje i wracam do jego nut, od bardzo długiego czasu nie nagrał nic ciekawego :)
1
Co sądzicie o polskich raperach ?
Dla mnie obecnie Kali to inna liga niż reszta sceny hip-hopowej.
38
'Żal widać ze dla Messiego teraz ważne są indywidualne nagrody a nie drużynowe bo za wszelką cenę strzela w bramkę i mniej podaje' - komentarz od białych, a za 10 sekund Messi oddaje karnego Neymarowi :D
0
Messi jak się robi pewniejszy w karnych i strzela coraz lepiej to oddaje Neymarowi...
1
To on podawał do Messiego na 1:0 i na 3:0 :)
0
Iniesta schodzi - brawo Andrzej, kolejny genialny mecz w karierze naszego magika, 2 asysty.
2
Masakra - niby szybki, niby silny, a to nie mały Mascherano coś odwali, nie nowy Umtiti tylko zawsze Mathieu...
Dziękujemy za bramy z Celtą czy Realem ale chłopie - to od początku był za wysoki poziom dla Ciebie...
4
Ależ widok - Zabaleta, który orał naszymi zawodnikami pole w 1 połowie, leży z zakrwawioną nogą, karma panie, karma wraca :) oczywiście oby nic poważnego mu nie było.
3
Bravo kocur! Najlepszy bramkarz świata! :)
1
Z plusów - wynik tej połowy, kilka naprawdę fajnych akcji.
Z minusów - bardzo szybkie oddawanie piłki, sędzia, gra Man City w 'destrukcji'.
1
Ależ kopią drągale...
Oby ta 'piękna' angielska piłka się nie przeniosła na europejskie stadiony, bo będzie masa kontuzji, wirus FIFA wymięka...
1
Asensioł jak to powiedział Szpakowski i 3:1 :D
0
Co Fatalny to fatalny :D
2
Jak Legia nie spuchnie to może jakieś 5:2 wywalczy, w plecy to w plecy ale nie jest zły wynik :D
0
Koniec świata ludzie blisko, Legia ciśnie Real :D
0
Z jednej strony masz rację - ale skoro Arsenal, City czy nawet Liverpool są notorycznie ogrywane przez Real i Barcę, czy Seville to jakie szansę dajesz Betisowi z takim Realem ?
0
Komentarz usunięty
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
No coż - po meczu jest, Real grał słabo wiekszość tej połowy, przynajmniej w moim odczuciu - chociaż nie powiem, że mieli kilka ciekawych akcji. Cieżko mi rozgryźć jaką taktykę na ten mecz obrał Zidane - bo wszyscy się co chwila dublują, Ronaldo non stop gania cień Benzemy, Marcelo z Isco na lewej robią to samo, a Bale...? On w ogóle gra :D ? Mam wrażenie, że jak jego koledzy się po lewej stronie ganiają ze swoimi cieniami, to on na prawej sam i tak nic nie zdziała. Betisu nie skomentuje - grają dno, zresztą z nami jakiegoś ciekawego meczu też nie zagrali, mieli może z 10 minut niezłe, reszta też kupa. Cóż - ja tam do końca zalukam, może Ronaldo złapie piane i znowu kogoś skopie :D
2
Nie, pewne jest to, że liniowy miał przeszczep oczu od niewidomego, bo przed ręką - nie odgwizdano spalonego :)
0
No pewnie że by zmieniło - wynik byłby 2:0, a nie 3:0.
7
Ręka i spalony w jednej akcji ? Nie ma sprawy. :D
0
Karim tylko dlatego gra, bo 'dobrze rozumie się z Ronaldo' czytaj 'pucuje dupe i cały czas wystawia patelnie'.
2
Ależ po stronie Realu panuje chaos w ataku...
Masakra - Ronaldo non stop schodzi do środka, Benzema mu nie ustępuje i stoją obok siebie, Marcelo próbuje zastąpić na skrzydle CR'a, ale przeszkadza mu Isco, bo on chyba też widzi, że Ronaldo odp***dala, a Bale stoi i nie wie co robić, Carvajal mu w ogóle nie pomaga więc po prawej stronie Realu jest tunel powietrzny, a większość graczy jest w środku i na lewej.
42
Ależ Ronaldo dubluje pozycję Benzemy :D
Ja rozumiem - być zawodnikiem światowej klasy, mieć pozwolenie od trenera, żeby grać 'wszędzie' - ale to chyba bardziej chodzi o to żeby grać jak Messi - rozgrywać, biegać na skrzydle, schodzić do środka, uderzać, zmieniać czasem strone, cofać się, czasem pomóc Suarezowi - ale nie żeby stanąć na szpicy i czekać na patelnie :D
Zwróćcie uwagę, że on stoi często metr od Benzemy, a na lewej stronie SAM Marcelo :D a Bale w tym czasie nie wie czy ma biegać jako prawy pomocnik czy może zejść z boiska :D