2

Marcelo jutro operacja szczęki jak nic :)

0

Szybko :)
Alegri już powoli może układać w głowie plan na Serie A :)

1

Tam gdzie mają piłę - zakłady stolarskie.

0

Wszystko za życie?

0

Tempo za niskie, podania na wolne pole włączyć, tak samo jak gra na spalonego. Barca to jest samograj w FM'ie. Nie wygrać nimi przynajmniej 5-6 pucharów w 3 sezony to aż grzech ;) ja ostatnio pykam Celtą Vigo - w końcu wpadła Liga Mistrzów ale w sezonie 20/21 dopiero :)

3

Chyba najlepszy moment na porażkę - chłopaki nie wygracie/zremisujecie od tak, bo wam się chce. Zrobicie to kiedy włożycie to całe serce - razem, będąc drużyną. Nie dzisiaj. Powodzenia z Romą Panowie :)

0

Oni kiedyś tą słabą Barcę dobiją Bo kontry lecą co 3 minuty ale bramki nie strzelą...

4

Barca bez Messiego jest jak 'Kiler' bez Pazury.

0

A we wtorek srogie lanie od Bayernu - to jest cała Sevilla.

0

Dlaczego takie gówno jak rak żre też młodych ludzi? Ja rozumiem - chłop/kobieta lat 50 czy 60, nie dbali o siebie - szlugi, alkohol, słaba dieta i diagnoza rak. Ale do ch**a młodzi ludzie? Dzieci? Ktoś kto ma przed sobą całe życie? Tfu...co za piekielna choroba. Jak kolega wyżej pisał - przesyłamy pieniądze lub chociażby herby, bo tak młodzi ludzie MUSZĄ żyć!

6

Moim zdaniem Argentyna będzie praktycznie całkiem inną jedenastką wychodziła przed samym mundialem/na mundialu. Romero-Tagliafico/Rojo, Garay/Rojo, Otamendi, Marcado/Fazio-Mascherano,Biblia, Banega-Messi, Di Maria, Aguero.
Czyli dzisiaj zagrało 4 zawodników z tego składu, jakby nie liczyć Romero bo dostał kontuzji. Do tego mogą dojść jakieś korekty typu Icardi czy Dybala. Moim zdaniem to będzie całkiem inna ekipa na mundialu - Sampaoli nie zbuduje w 3 czy 4 kilkudniowe zgrupowania druzyny, poza tym tutaj w sparingach testował inną, nową taktykę, bez Leo którym samą obecnością daje wiele pewności siebie. Nie rozumiem takiego wyciągania wniosków po sparingach - czy to Argentyny czy np Polski. Przecież to eksperymenty - z zawodnikami, z taktyką, ze zmianami - tak jest od zawsze, a wnioski conajmniej jakby to były pierwsze spotkania na mundialu do którego zostało ponad 2,5 miesiąca. Oni będą mieli jeszcze sparingi, będą mieli normalne kilkunastodniowe (i spokojne - bez lotów i zmiany miejsc) zgrupowanie. Moim zdaniem Argentyna odegra jedną z kluczowych ról na mundialu (coś jak w 2014), a i nasza Polska wyjdzie ze swojej grupy.

0



Ktoś wrzucał dzisiaj stand up'y więc i ja wrzucę o Bale'u :D

1

2-3 lata i transfer do mocnego klubu. Ciekawy chłopak - wybiegany, niezła technika, bardzo szybki, świetne dośrodkowania. Taki trochę typowy latynoski obrońca - lepiej z przodu, gorzej z tyłu ale pod taktyke z wahadłowymi idealny. Niby widziałem go w akcji 6-7 razy ale prawie zawsze się wyróżniał na tle drużyny, jak tak dalej pójdzie to na mundialu może nawet w pierwszym składzie wychodzić ;)

1



Mnie motywuje ;)

0

A za co czerwona? Chłop nawet nie patrzył na Hiquaina - jego cel to wybicie piłki, a nie skrzywdzenie rywala. Wybił ją zgodnie z przepisami - w polu karnym i był po prostu do tej piłki pierwszy.

35

Moja 2,5 letnia corka jak się układa do snu to musi mieć swoją ulubioną maskotkę przy sobie i małą poduszkę z poszewką z Messim - inaczej nie zaśnie.

2

Pracuje w firmie meblarskiej - za takie biurko zapłacisz 300-400zl, a jak sam dobierzesz materiał to będzie Cię to kosztować 150-200zl + 2 godzinki roboty. Nie warto kupować gotowych mebli - wyzysk w biały dzień + składają to z byle czego.

1

Widać rękę Gmocha ;)

0

Już jakoś 7 lat słyszę, że Messi musi odpocząć :D

0

Bo w półfinale będzie albo Real albo Juve.

0

Zniknąć nie zniknie, ale zostaną Ci sprzed Pepa - wierni kibice, którzy są z klubem ponad 10 lat i zakochali się w nim przed trypletami. Zostanie tu pewnie jakieś 30% tego co obecnie.

0

Szczególnie w drugiej połowie przemęczenie :D

23

Ousman się rozkręca - nie można do tego dopuścić, trzeba go zmienić. Poza tym tyra w każdym meczu od września po 90 minut więc należy mu się odpoczynek :D

5

Ciekawi mnie co Guardiola zrobi z tego młodego Phila Fodena. Czy wyniesie chłopaka na poziom światowy tj kiedyś m.in Busiego lub Pedro. Młody ma 17 lat zaledwie, a rozegrał u Guardioli ponad 300 minut od listopada - z czego prawie 2 miesiące był kontuzjowany. Czyli w praktyce ponad 300 minut na 2 miesiące dla 17-latka. Poczuł klimat LM, powąchał murawę z Leicester, Arsenalem, Chelsea czy Tottenhamem. Obserwuję rozwój tego młokosa odkąd zaczęło się robić o nim głośno - wiadomo, że w pierwszej drużynie nic ciekawego na razie nie gra, same końcówki lub te mniej ważne/rozstrzygnięte spotkania w LM ale widać po nim dojrzałość taktyczną (jak na juniora), ma niezłe czucie gry, potrafi pomyśleć, zagrać klepkę - niekoniecznie oddaje od razu piłkę do najbliższego kolegi. Dobre podanie, zmysł do gry kombinacyjnej, jakieś próby dryblingu dosc często, w tym część udanych. Jak ma trochę miejsca to też nie boi się uderzyć. Mi stylem gry przypomina Isco, widać że chłopak z potencjałem - ciekawe tylko czy Guardiola go w pełni wprowadzi (w dorosłą piłkę) i zacznie kształtować czy po jego odejściu chłopak gdzieś przepadnie w otchłani futbolu. Jak sądzicie?

0

Dzięki wielkie kolega, znalazłem to! :)
Dziękuje za pomoc.

0

Oo, dziękuje. Chociaż tyle. Już mniej więcej mi się przypomniało, że to było w komentarzu do jakiegoś wyznania - tylko ciekawe czy da się jakoś do tego wyznania dojść na szybko, czy trzeba skrollować (to było +/- rok temu więc skrollowania godzinę).

1

Witam Panie i Panowie :)
Nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem pewnego wiersza. Nie pamiętam autora, nie znam go całego ale znam bardzo wiele słów. To wiersz/list córki do ojca (śmierć ojca/rocznica śmierci ojca). Kiedyś widziałem go na pewno w internecie, nie pamiętam tylko gdzie. Facebook? Może jakaś strona z cytatami? Ale teraz ślad po nim zaginął - nie widzę go nigdzie, wpisuje całe wersy u wujka google i nawet on ma problem...

'Dałeś mi życie tato - dwukrotnie.
Bez Ciebie źle mi tu jest i samotnie.
Wyrazić tego nie mogą już słowa,
jak bardzo chciałabym zacząć od nowa.
Zrywać Ci w maju wiosenne kwiaty,
kartki rysować piękne w dzień taty.
Choć nie mam wiele - dałabym wszystko,
byś tylko tato był przy mnie blisko...'

Wiersz miał jeszcze co najmniej 6-10 linijek, nie mogę go nigdzie znaleźć, a siedzi mi w głowie od dobrych paru tygodni. LA RAMBLO - pomocy! :)

3

Może to Liga Mistrzów zemsty i tym razem pomścimy 2013 rok i Bayern 0-7?

0

Żadne $$$ mu tych lat nie oddadzą - moim zdaniem do Sądu z tymi, którzy najbardziej przyczynili się do tego, że on poszedł siedzieć. Niech też swoje odsieczą.

0

Nie ma mowy o karnym. Żółta dla Alonso za niemal perfekcyjną symulke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?