Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A i niezła dywizja - zanim tam dojdę to miną lata. Wpisuj się gdzieś do drużyny pro - hajs będzie leciał ;)
0
Jakoś te losowe teamy mi nie pasują - mój się wydaje gorszy od rywali. Każdemu się trafi słabsza gra ale starasz się nie padać, normalnie grasz i próbujesz cokolwiek zrobić dla drużyny, a wlasnie w ostatniej grze miałem Jaxa 3/9, który poszedł praktycznie full ad i padał na kilka strzałów od kogokolwiek, Dravena 4/6 który grał nieźle, ale nie uczestniczył praktycznie wcale w grze bo tylko i wyłącznie farmil (a skończył grę z 230 minionymi gdzie ja miałem 297) i Nasusa 3/11 z 290 stackami w 30 minucie...
Jedynie Sona miała 7/7 i 20 kilka asyst ale to też papier i spadnie na combo chociaż się starała. Miałem 23/4 no i nie szło tej gry ruszyć z miejsca...
0
Gra ktoś w LoL'a tutaj? Są jakieś sposoby żeby wylosować normalny team? Bez trolli? Albo chociaż bez flamujacych? 3 gry pod rzad, 3 przegrane - ciągnąłem swój team (19/4 Xin, 13/2 Camille i 23/4 Fizz), nikt oprócz mnie i supportów w tych 3 grach nie ogarniał. Ostatnia gra już przelała szale - miałem 23/4 Fizzem, ściągałem nafeedowana Caitlyn co chwila na combo, mój team całkowicie pod grą, jedynie support się starał i kolejna porażka - nie umiem wyciągnąć gry 2vs8 i zaraz spadnę z plat4 do plat5...
Edit. A potem dostajesz falę flejmu od topa, jungli i adc, że nie dałeś rady im wygrać gry...
2
On wbrew pozorom wprowadza dużo spokoju do Realu - jak nie wiesz co zrobić z piłką to zawsze podaj do Toniego lub Luki Modricia. Do tego kontroluje dobrze tempo gry - się kiedy zespół potrzebuje przespieszenia (szybke przerzuty na skrzydła ma perfekcyjnie opanowane), a kiedy spowolnienia gry. Jest dokładny, dobrze bije stałe fragmenty i czasem umie przymierzyć z dystansu. Taka gorsza wersja Xaviego - no ale zawsze przydatny piłkarz szczególnie jak jest w formie.
0
Pewnie dlatego, że wygrali tyle samo LM ale mogę się mylić.
1
Tylko, że Real tak gra. Oni nie mają swojego 'stylu' - tam jest pewne tylko, że 90% akcji przechodzi przez trójkę Marcelo-Kroos-Modric. A dalej nie wiesz czego się spodziewać - wrzutki, strzały z dystansu, jakaś kontra i mnóstwo goli z dupy (dzisiaj dwa). To jest cały Real Zidana. Może z 10 spotkan przez te 2,5 roku by się dało zakwalifikować jako 'graja fajną pilke'.
0
Trent-Arnold to będzie kosmos jak dalej się będzie tak rozwijał. Chłopak 18 lat i nie dał za bardzo pograć parze Ronaldo-Marcelo na jego stronie, a z tego co o nim czytałem to mocno stoi na nogach - dużo trenuje i przykłada do tego dużą wagę.
2
Real raczej słabo zagrał - mieli chyba z 10km mniej od Liverpoolu zrobionych. Tak naprawdę to jakieś ich składne akcje to można na palcach jednej ręki zliczyć, problem polega na tym, że ekipa z Anfield też nie zagrała nic ciekawego - też 2 czy 3 składne akcje i tyle. Karius ten mecz zawalił w większości, szczególnie pierwsza bramka to jest dno - jeszcze trzecią bym zrozumiał, bo bomba Walijczyka była niezła i po prostu źle ułożył ręce, ale bramka Benzemy? Takie rzeczy się nie dzieją na orlikach, w okręgówkach, a gość odwala taką akcję w finale LM.
0
Operacja barku to jest 6 tygodni przerwy dla zwykłego Kowalskiego, a Salaha postawią na nogi szybciej - jakieś 3-4 tygodnie. Czyli przy ogromnym szczęściu coś tam na mundialu może jeszcze pokopie.
59
Wyszedł byś do znajomych, na dwór. Przywitał z rodziną, umył itd.
0
Czekaj - wrzuce w translator :D
0
Wlazły akurat nigdy kopyta nie miał - 194cm i ręce jak patyki. W jego przypadku to niezwykła dynamika i tak zwana 'winda' pozwoliły mu osiągnąć to wszystko (top10 najlepszych siatkarzy w historii), w innych elementach też oczywiście się wyróżnia - niezły blok, bardzo dobra zagrywka, a jak na atakującego to jest także świetny w obronie (grywał na przyjęciu swego czasu i też sobie radził). Do tego boiskowa inteligencja i dobra technika - i mamy gracza praktycznie kompletnego. Co do Smarzek to przeskok do Włoch w tak młodym wieku wiele jej da - myślę, że jest spora szansa, że za 2-3 lata będzie to jedna z najlepszych siatkarek na świecie.
1
Gość się będzie mógł wnukom chwalic, że wyrwał lepa od Zlatana :D
2
Akurat Semedo to dziwna decyzja. Gomes jak i Digne mają za sobą mocno przeciętne sezony, nawet ze wskazaniem na słabe, a Nelson jednak miał przebłyski, zagrał lepszy sezon od ww i jednak nie wziąć solidnego prawego obrońcy, który posmakował gry w Barcelonie, grał przeciwko najlepszym zespołom, złapał doświadczenie i wcale często nie siedział na ławce - dziwna decyzja, szczególnie jeśli spojrzeć na fakt, że powołał graczy na prawą obronę, którzy wcale lepszego sezonu nie mieli od Semedo, grając w słabszych sezonach.
1
Oddaj mi hajs.
1
Ten sezon miał być najgorszy od wielu, wielu lat - tylko takie głosy tu po Superpucharze się pojawiały.
0
Aż zostawie taktyka. Niesamowity piłkarz, zaskakuje praktycznie co kilka dni/tygodni.
0
Tylko, że tam większość podawała, że Messi wygra mistrzostwa Europy...
2
Oni mają długoterminowe działanie - za Gabiego już od dawna jest ogrywamy Thomas, za któregoś z obrońców wejdzie Lucas Hernandez, mają do tego 4-5 młodych wypożyczonych graczy (nie pamiętam już nazwisk), Correa pewnie szykowany jest na 1 skład obok Diego Costy - póki Simeone jest trenerem to Atletico będzie europejskim topem, on sobie ogrywa/obserwuje wielu piłkarzy od wielu miesięcy, znając życie to może być tak, że sypnie 30-40 milionów na paru graczy, których praktycznie nikt tutaj nie zna, a oni za 2-3 lata będą na ustach całej piłkarskiej Europy.
2
Każdy strzał to gol - jak tak dalej Celta będzie grała to z 7 przyjmą.
3
Ustawcie się w lesie 5v5, na jakieś porządne rurki albo bejsbole i będzie dziesięciu idiotów mniej ;)
1
Gościu, który zagrał w tym sezonie ponad 20 spotkań w Liverpoolu.
12
Z każdego ujęcia widać, że raczej nie było. Sylwetka Ivana lekko wychylona ale ręką czy głową tego nie przyjmował, a nogi miał cofnięte - oczywiste było to, że gramy dalej i była bramka.
Wszystko się wczoraj zaczęło od faulu Bale'a - nie miał szans dojść do piłki, wjechał w Umtitiego z impetem, za ostro i prosto w łydkę, a kilka minut wcześniej faulował Iniestę i był już upominany słownie przez sędziego. Gdyby pierwsza kontrowersja została odgwizdana to mecz potoczyłby się inaczej, a potem właśnie poszła lawina pomyłek.
0
Casemiro odpychał Suareza i tam chyba jednak był faul na Suarezie wcześniej.
Suarez ewidentnie faulował ale nie specjalnie - on po prostu biegł i zaczepil się o nogę Varana, drugiej żółtej raczej nie powinno być.
9
Tyle, że Cristiano tłumaczył tą czerwoną któremuś z piłkarzy Barcy, a on jest specjalistą od low kicków i uderzeń pięścią.
23
Śmieszne zachowanie CR'a jeszcze po czerwie dla Roberto jak pokazywał uderzenie pięścią i kiwał głową coś w stylu 'tak, czerwona' (do Suareza chyba), a w głowie miał fleszbeki takich samych swoich zachowań (tylko bardziej agresywnych) gdzie czerwonej nie dostawał :D
0
Czyli nie ma spalonego, zabrana bramka. Ale to byl ogólnie mecz sędziów poniżej dna - 4 rażące błędy i jakby podliczyć takie pojedyncze akcje ze spalonymi czy faulami (chociażby Ramosa) to jeszcze więcej małych błędów.
0
Suarez ewidentnie pierwszy do piłki tylko czy tam jest jakiś mocny kontakt - słabo widać.
5
Co by nie mówić - w drugiej odsłonie oddali serducho. Sędziowie dzisiaj dramat, to już jest poniżej krytyki. Karny na Marcelo, Bale pod prysznic w 43 minucie, Ramos też mógł śmiało wyleciec. Bale to jest gość - strzela bramkę a powinien już leżeć na kanapie przed tv, bo już by po prysznicu do domu dojechał. Ile razy on faulował? 5? 7? I to jednen raz już mocno dał znać za faul na Umtitim, że chce do szatni isc.
2
Roberto głupie czerwony, Bale też powinien wylecieć lub mocno pomarańczowo, bo wcześniej faul na Unieście był, a on bez żółtej nawet. 0 gry u nas, Real też nic szczególnego - derby jak za Pepa i Moi. Same szarpaniny i przepychanki, liga bez wygranej będzie cudem - chyba że Real odpuści jakieś mocne naciskanie.