2

Nasi jeszcze nie grali, ale inni Polacy już błyszczą :D

0

Żaden z tych fauli nie był brutalny, ani na kartkę no ale jednak trochę sporo - jakieś upomnienie by się pewnie przydało.

7

Gość z numerem 8 zaliczył 6 faul - bez upomnienia nawet ;)

0

Chyba nie tutaj napisałem. Bo jakis kolega wspominał, że Islandia ma małą populacje i nie może grać inaczej.

7

Dzisiaj mamy zlot kibiców Mourinho chyba.

0

Chiny mają najwięcej ludności na świecie i nie grają na mundialu. Co to ma za znaczenie?

0

Karnego nie powinno być wtedy gdyby np praktycznie zatrzymał piłkę nogą, ona by się toczyła i wtedy nastąpiło by zagranie ręką. Tutaj gościu ZATRZYMAL dośrodkowanie ręką - niczym bramkarz. Jak to nie jest karny po ręce w polu karnym to ja już nie wiem co gwizdać jako rękę.

1

Pisać, że Argentyna gra toporną piłkę przy Islandii - trochę nie na miejscu :D

0

Tak żeby nie zatrzymać piłki która leciała w pole karne.

0

Każdy wyszkolony obrońca stara się trzymać ręce przy ciele no ale można w sumie robić wslizgi z rękami rozwalonym jak orzeł - przy Marciniaku przejdzie.

1

No wiadomo było - to tylko Islandia.

3

Ręka ewidentna. Zatrzymana akcja, ręka nienaturalnie ułożona - tutaj raczej nie ma dyskusji. Fakt jest taki, że Argentyna ciśnie - wygląda na to że 'jakies' schematy w ataku są opracowane ale wystarczy, że rywal jest przy piłce 20-30 metrów od bramki Caballero i już wiesz, że to może być bramka.

0

3:2 mi siadzie dla Islandii coś czuję.
Oprócz Otamendiego reszta obrony Argentyny to poziom conajwyzej jakiegoś europejskiego średniaka. A taki Garay siedzi przed tv i się śmieje ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Remis i Portugalia po dogrywce/po karnych.

0

Cezary Cezary z 13 Posterunek :D

1

Meza będzie odkryciem mundialu.

1

Dwie asysty, no całkiem średnio.

5

Tyle, że to raczej samobój.

4

Umtiti oby w Barcy grał jak zawsze, bo to co teraz zrobił to kabaret...

6

Przecież Griezzman źle przyjął, a potem obrońca lekko go musnął. Bez sensu karny - czy by go ruszył czy nie to i tak by nie doszedł, a kontakt był bardzo minimalny - nawet Francja jakoś mocno nie protestowała.

1

Akurat z każdym kolejnym meczem widzę, że taka Polska czy Dania mogą być czarnym koniem tego turnieju.

4

Francja 0 błysku. Licząc na jakiś strzał Antoina/rajd Dembele/błysk Mbappe nic się nie ugra. To drużyna o potencjale Brazylii tylko Kanarki mają team, czuja grę, znają się na pamięć, a Trójkolorowi wyglądają jakby pierwszy raz ze sobą grali. Australia bez kompleksów - nie mają za bardzo czym straszyć z przodu ale odważnie, bez strachu co raz ruszą do przodu. Jak widać eliminacje i towarzyskie nie dają nam poglądu na daną drużynę. Dlatego taka średnio grająca Argentyna czy Belgia mogą zaskoczyć na turnieju, a bardzo solidna Francja czy Niemcy mogą mieć problemy.

2

Ja zawsze na turniejach typu MŚ czy CA za Argentyną. Crespo i Zanetti mnie przyciągnęli, sympatyzuje lekko z Interem, sympatyzowalem raczej - do przyjścia Mourinho. Poza tym mój ŚP tata wiecznie mówił, że drugiego takiego jak Maradona moze nie być, genialny gracz itp itd. Także mogę sibie uznać za kibica Argentyny, nie Messiego.

1

Jak Messi wygra MŚ będąc wiodącą postacią to nawet nie ma wątpliwości, że zgarnie ZP.

0

Na szczęście gra drużyna, a nie on sam. Bo jego ego i ambicja są tak wielkie, że jakby wygrał to MS to by poszedł grać w NBA, NHL czy w golfa żeby wygrywać dalej co innego ;)

0

Messi i CR to są właśnie tacy piłkarze, że mogą błysnąć zawsze. W każdym momencie. Jedyna różnica między nimi jest taka, że Messi błyśnie na 99 różnych sposobów. Minie kilku graczy, poda, rozciągnie grę, zaliczy asystę, strzeli bramkę, wypracuje kilka bramek, będzie ciągle pod grą itp itd. Ronaldo po prostu skończy wszystko co ma na patelni + dorzuci raz na 2 mecze coś 'ekstra'.

1

Pierwszy meczyk godny mundialu, a tutaj ból dupy o Ronaldo :D
Panowie to jest mundial - gwiazdy mają błyszczeć, gwiazdy będą strzelac. Liczymy na Polaków i na grad goli w każdym spotkaniu ;)

0

Hiszpanie trochę nie w swoim stylu, chociaż można było zobaczyć 2-3 akcje szczególnie po lewej stronie. Myślę, że jak przysiądą trochę na Portugalię to szybko wpadnie coś - tylko trzeba coś pociągnąć na jeden kontakt i mieć skuteczność, bo La Roja miała swoje dobre okazje. Przydałby się Thiago i Rodrigo - bo o ile Costa strzelił i swoje zrobil to on mi nie pasuje na szpicy. Zero techniki, zero klepy. A Thiago za Koke z biegiem czasu, bo gracz Atletico jest typowym podopiecznym Simeone - odebrać, przeciąć ale żeby z przodu coś pokazać? Nie bardzo.

0

Portugalia max ćwierćfinał więc nie dostanie Złotej Piłki mundialu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?