Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Owszem - dużo zależy od stylu gry drużyny i rywali w lidze. Jednak moim zdaniem Salah zrobiłby błąd idąc do Realu - tam się wszyscy zamykają i jest mało miejsca na rajdy czy strzały z dystansu. Pamiętam właśnie Bale'a kiedy w Tottenhamie był top5 na świecie, a w Realu niby z błyskami ale to już nie to samo, a często nawet nie da się na chłopa patrzeć.
0
Owszem ale też kupili trochę 'kota w worku'. W Rzymie był tylko niezły, ale bardziej kojarzył się z brakiem wykończenia i szybkością, nic więcej. Z tego co pamiętam to nawet mial okresy gdzie się nie łapał do podstawowej jedenastki.
0
Jakby ktos przed sezonem napisal, że Salah w Barcy za ponad 40 baniek to by niezła fala hejtu ruszyła. Poza tym moim zdaniem on nie pasuje do La Ligi - po prostu za mało miejsca, wystarczy porównać Bale'a z Premier League i z La Ligi. Tam kozak, top3 zdecydowanie, a tutaj jeden z wielu.
6
Ile to można przerabiać? Tylu rywali im miało spuszczać baty, wyrzucać poza LM w ostatnich latach, a najbliżej był...Wolfsburg 4 lata temu, resztę jadą bez mydła czy to PSG, City, Bayern, Atletico czy Juventus to im bez różnicy - Liga Mistrzów to ich rozgrywki, tj Barcy to La Liga.
1
Że ma już pierwszy puchar na który w Liverpoolu czekał 5 lat i się nie doczekał. A przed nim mistrzostwo Hiszpanii czyli 2 puchary w 5 miesięcy.
0
Grając tak jak w finale PK to owszem.
0
Andres nie płacz, nasze łzy wystarczą...
Zegnaj kapitanie :(
0
W tym momencie między 5 a 12 zespołem La Ligi mamy 9 punktów różnicy - walka o LE na śmierć i życie się szykuje ;)
1
Dostaje czasem. On jak już wypada to conajmniej na miesiąc. Poza tym Messi od kilku sezonów też już lepiej z tymi kontuzjami. W ostatniej dekadzie ile go łącznie przez kontuzje nie było? 2-3 miesiące? 3 miechy na 10 sezonów to całe nic.
0
Real ma teraz tydzień wolnego przed LM, gdyby nie finał PK graliby z Sevillą w weekend.
1
Czy Ty nie masz czasem konta na innej stronie pod nickiem 'Daniello11' ? Bo strasznie tego gościa przypominasz.
0
Odpowiedzialem koledze wyzej już. Prowadzilismy, a on w głupi sposób powstrzymał rywala który BYC MOZE dałby rywalom wynik 2:2. Tylko być może, bo przy tym co dzisiaj pudłowali i przy dyspozycji Stegena to takie 50/50. A tak dał rywalom ponad 20 minut gry w przewadze, wolny z bliskiej odległości, gdzie wiedział, że Celta nawet 11v11 będzie cisnac, nie mówiąc już o 10v11, dla mnie to było głupie - jeszcze w 85+ to w ok, w 5 min ciężko o 2 bramki - można kopać po autach jak to nasi dzięki Roberto i tak czynili.
0
BYC MOŻE Aspas by to strzelił. Tylko być może. Prowadziliśmy 2:1 i druga połowa 11v11 była pod nasze dyktando - do czerwonej kartki, potem Celta nas zdominowała totalnie. Wolałbym grać 11v11 i BYC MOZE mieć wynik 2:2 niż grać 11v10 gdzie rywal gra u siebie i wiadomo, że w przewadze przyciśnie. I wcisnęli na 2:2 a potem mieli koncert setek, z jedną dwusetka.
0
-Bądź Sergim Roberto
-Podkreślaj co wywiad, że jesteś pomocnikiem i lubisz tam grać
-Rozegraj około 40 spotkań na prawej obronie
-Trener daje Ci szanse w pomocy
-Wylec z boiska kilka minut po wejściu za głupi faul
-Zacznij następny mecz na PO
1
Pewnie oznaczają ich numerem gg :D
6
Komentarz usunięty
0
Z tego co wiem to Thiago opuścił w ciągu ostatnich 5 sezonów ponad 100 spotkań z powodu kontuzji...
Czyli tak jakby 2 sezony nie grał. To świetny rozgrywający ale chyba jednak genów nie oszukasz...
1
Jak na rap to 3/10 jak na fejm to jakieś 7-8/10.
0
Oglądałem jakieś 10 spotkań Bayernu i to tylko za Juppa - w tym te ważniejsze, z trudnymi rywalami (PSG, Borussia). Nie grają jak 5 lat temu kiedy Europa przed nimi klękała, ale grają bardzo solidnie w każdej formacji. Moim zdaniem większe szanse mają niż rok temu - ciężko powiedzieć jakie szanse, bo Real też nie gra ładnej pilki, raczej wpadają jakieś farfocle z dośrodkowań, to już dla oka ładniej gra drużyna Juppa właśnie. 50/50 lub ewentualnie 55/45 na Real ze względu na rewanż u siebie. Na pewno Bayern mocniejszy niz rok temu - stabilniejszy w każdej formacji, wtedy potrafili strzelić 2 bramki w 5 min po ładnych akcjach żeby za chwilę w 30 minut dostać 3 wylewy w obronie i przegrywać 2:3, teraz to nie do pomyślenia - w ataku może nie ma szaleństw ale z tyłu oni sobie nie pozwolą na kilka błędów pod rząd jak Juve w Turynie, a Real mimo wszystko nie ma...takiej ławki jak rok temu - no i grali ładniej rok temu, jakoś przyjemniej się na nich patrzyło a teraz to wrzutka, wrzutka, rykoszet, wrzutka itd. 2-3 składne akcje na 90 min i to często kontry a nie atak pozycyjny.
0
Bayern nie gra nic specjalnego ale bardzo solidnie. No i sporo rotacji - Lewy już nie gra co mecz, obrońcy wypoczęci, w pomocy to co spotkanie to inne ustawienie. Tak naprawdę to Bayern Juppa zagrał tylko z PSG z tych mocnych rywali i na spokojnie wygrali, reszta to raczej rotacje i gra nie na 100%. Są wypoczęci.
9
Pierwszy raz widziałem walkę tego młodego z Francji, obił Kornika na luzie - chyba warto jego nazwisko zapamiętać, bo coś czuję że kariera przed nim wielka ;)
3
Ja mam właśnie wujka, który zaczął takie brednie wypisywać w internecie, a potem przeniósł to na realne życie i lekarz mu zdiagnozowal to jako chorobę.
0
Też nie ma co się śmiać czy hejtowac, bo to choroba - wujek mój się na takie coś leczy.
0
No kop tam straszny wszedł - jakby to była klatka UFC to Lucasa by lekarze wynosili, tak mu wątrobę czy tam żebra rozerwało :D
0
Z obu decyzji na spokojnie by się sędzia wybronił.
1
Wjechał mu tak w plecy, że jutro operacja na otwartym kręgosłupie - miejmy nadzieję, że Lucas będzie chodził.
0
A Buffona jeden jedyny raz i czerwona.
0
Moje zdanie również się nie zmienia. Lekki kontakt rozpędzonego obrońcy z Lucasem + źle przyjęta piłka przez Lucasa = gramy dalej. A Juve tak jak już pisałem - cały mecz się bardziej broniło niż atakowało, to Real prowadził ten mecz i w 5 minucie, i w 40, i w 80. Szkoda tych kontrowersji po raz kolejny, bo trochę dużo tego przy Realu w LM.
0
To chodzi o kopnięcie czy o pchnięcie, bo już się chyba sami gubią :D
0
Ale Benatia nie wskoczył Lucasowi na plecy, nie wbił mu się biodrem czy łokciem w plecy tylko położył mu ręce na plecach i chciał wsadzić nogę tam gdzie była piłka. Lucas normalnie piłkę przyjmował, odskoczyła mu i nagle gwizdek - tam nawet oprócz Ronaldo i Kroosa to nikt za bardzo nawet nie protestował, nawet do sędziego nie skakali żeby karnego gwizdał. Sędzia oczywiście się wybroni (tak samo jakby się wybronił gdyby karnego nie podyktował), ale dla mnie takie karne gwizdać to parodia. Albo gramy, przyjmujemy piłkę albo padamy od tego, że czujemy kogoś z tyłu i liczymy na karnego.