Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To jest ominięcie ich prawa - oficjalnie to jest 30 milinów, gdzieś pod stołem poszło pewnie dodatkowe 40-50. Moim zdaniem Atletico wyrwało conajmniej z 70 baniek za niego.
2
No właśnie mam wrażenie, że sporo osób tak myśli i wcale nie trollują :D
0
Też mi się to podobało - trochę reżyserzy wrócili do pierwszych sezonów z takimi opowiastkami o 'bogach', z takimi pieśniami, ze składaniem tych ofiar. Tego brakowało, bo jednak dzięki właśnie temu to Wikingowie mieli swój klimat, a sezon 4 zupełnie nas od tego odciął.
0
Ciekawy mecz się zapowiada, Leo z asystą :D
0
Strata Busiego, fatalnie Umtiti i Ter Stegen no i zaraz autobusik stanie w polu karnym.
0
Szybko :)
1
Hm a Suarez w tym sezonie tak nie gra?
14
Wow, jaka niespodzianka! Myślałem, że powie o Kucharczyku, Koseckim...a tu takie zaskoczenie! Twoje posty nie raz mnie szokują, dzięki!
23
To proste - niedługo (w ciągu paru lat) zgłosi się po Ciebie Barca, zaproponują Ci wysoki kontrakt, zaczniesz treningi i Leo powie, że odchodzi, bo Barca znalazła jego zastępce, a następnie Twoja dziewczyna powie masq wstawaj, zesrałeś się! :D
2
Przełoży ślub najwyżej :D
10
Jesli jesteś w grupie z Socjopatą to wiedz, że jesteś w grupie śmierci xD
1
A może warto posłuchać trochę Kaliego, Ostrego, Palucha czy Piha? Ja się uważam za konesera rapu ale tych wszystkich Kękę czy innych 'fajnych' raperów nie ogarniam. Włączyłem sobie po 2-3 kawałki - seplenią coś chłopaki pod nosem, w dodatku o niczym więc odpuściłem, słucham innych, 'starszych' panów i tyle
3
Jeszcze godzinka i wolne do poniedziałku do 12 ;)
3
Nikt Ci nie może w Twoim mieszkaniu kazać zasłaniać okna czy kupować karnet - raczej źle słyszałeś.
1
Hahaha nieźle poleciales :D chcesz zapalić fajka/powiesić pranie/ pogadać z sąsiadem podczas meczu? Kupuj roczny karnet xD
Roczny karnet na wieszanie prania podczas meczu teraz tylko 400 euro :D
0
Wolę stand up'y.
0
Chelsea na bank zagra swoim 'stylem'. Dadzą nam piłkę i będą czekać na 1-2 kontry i może coś wpadnie. Nie widze tego inaczej - może po prostu zamiast murować 80 minut to będą murować 60-70, bo jednak trzeba coś wcisnąć. Oni dobrze wiedzą, że jak na Camp Nou wyjdą ofensywnie to po 30 minutach może być po zawodach. Takie drużyny jak Chelsea czy Atletico nie zmieniają swojego nastawienia przy 1:1. Owszem przy 0:2 musieliby wyjść ultra ofensywnie (Chelsea/Atleti, ofensywa, wybierz jedno xd), ale przy 1:1 to będzie identyczny mecz jak dzisiaj. Co do ter Stegena - nawet nie próbowałbym go winić. Strzał arcy trudny - precyzja, zakręcona i niska piłka, która mija conajmniej z 10 par nóg zanim ją w ogóle ujrzysz. Jedyna szansa na obronę to ' nie widzę pilki, nie widzę nic ale pewno strzeli dokładnie w ten róg i od razu tam idę'.
5
Nie możliwe było być na spalonym gdzie 3 stoperów przez dobre 65-75 minut stoi obok swojego bramkarza.
14
Panie i Panowie - nam się po prostu łatwiej gra z drużynami typu Real, PSG, City czy inne otwarte na grę ofensywną Bayern'y. Tam jest miejsce - na prostopadłe piłki, kąśliwe wrzutki, rajdy czy strzały. Za to nie idzie nam z Chelsea, Atletico czy innymi Juventusami. Te drużyny mają prostą zasadę - wszyscy na 30stym metrze, conajmniej 6 w polu karnym(lub blisko pola karnego), dwóch przy Messim, jak Barca ruszy pressingiem to laga, jak atakują to murować i pilnować Messiego, jak już Messi/ktokolwiek inny Cię minie i kolega zapomni o asekuracji to odepchnij/sfauluj/zabij/połam/zerwij koszulkę/wstaw cokolwiek innego. A jak masz pilke i wolne miejsce to czy możesz rozegrać? Nie możesz - wal lage na Morate, Hazarda, Griezmana czy innego Dybale. Z tymi drużynami nam nigdy nie szło, nie idzie i nie będzie szło - oni chcą wyrwać 1:0 w dwumecz, po jednej z 2 kontr/składnych akcji. A jak składne akcje/kontry nie idą to dogrywkę też wezmą w ciemno, ewentualne karne - z pocalowaniem ręki. Czemu akurat te drużyny tak grają? Nie wiem - przecież oni też mają świetnych techników, szybkich skrzydłowych czy skutecznych napastników. Może czasem warto by było ruszyć trochę do przodu, Barca nigdy potęga (a'la ATM czy Juventus) w obronie nie była, tak zrobiło PSG rok temu - ruszyli z kopyta i mieli 4:0 w garści, a mogli żałośnie stać przed Trappem i walić lagi, a po końcowym gwizdkiem byłoby 0:0 i radość, bo z Barcą to niezły wynik.
0
Dowieźć tylko 0:1 i spróbować na Camp Nou...
6
Paulina i Rakitic do zmiany, Ivan dzisiaj słabo wszedł w mecz i może wylecieć. Mamy przewagę wizualną i mnóstwo szczęścia - mogło byc 0-2. Jedyne podania, które choć trochę zaskoczą Chelsea rzuca Messi, no z czasu też Busi. Musi się w to włączyć jeszcze kilku graczy - mamy Inieste, Rakiticia, Roberto. Przecież oni też potrafią zagrać kluczowe podanie. Barca jest przewidywalna, nudna i wolna - liczy na Messiego. Chelsea czeka jedynie na błąd i kontrę - sami z ataku pozycyjnego to 2-3 podania i laga (no kogo? Pedro? Williama?). Valverde też nie jest głupi - widac luki, widać że czasem można przyspieszyć ale Barca nie ryzykuje. Oni wiedzą, że szybka gra prowadzi do częstszych strat, a William, Pedro, Hazard czy boczni obrońcy są szybcy, w przeciwieństwie do Ivana, Sergio, Andresa czy Paulinho. Tragedii nie ma, trzeba pilnować mocno tych kontr, mieć kontrolę ale i ktoś musi dać coś więcej niż dryblingi i ciąg na bramkę Messiego. On ma przy sobie Kante i Fabregasa cały czas - to jest gracz, który nawet przy plastrze kilka fajnych akcji wyczaruje ale ktoś inny musi się włączyć. Iniesta, Roberto, Suarez, Busi, Alba lub ewentualnie z ławki Dembele - to są gracze, którzy muszą dać coś ekstra oprócz celnych podań i bezpiecznej gry (brak strat). Liczę na bramkę i kontrolę meczu - jazda!
13
Mnie to dziwi te 5% przy Gomesie:D
0
Adan się bał złapać czy co :D ?
0
Ja z czasu :)
3
Słabo dzisiaj pomoc - Iniesty praktycznie nie było wcale (ani w ofensywie, ani w defensywie), Paulinho wybiegał dużo kilometrów ale nic z tego nie wynikło (poza kilkoma odbiorami i stratami), Rakitić dość niepewnie i słabo jak na siebie (ostatnio grał naprawdę jak profesor), no i przede wszystkim - ostoja czyli Busi, niestety dzisiaj na minus. Miał kilka fajnych podań, kilka razy fajnie oszukał rywali ale ogólnie bardzo nie pewny - na 20-30 metrze od bramki źle podawał, tracił (z 8 strat to spokojnie przy nim było), odbiorów też za dużo nie zaliczył. Obrona przyzwoicie - Pique nękany atakami non stop ale nie dał się jakoś mocno ogrywać, Umtiti kasował często akcje już w zarodku, Alba jak zawsze wybiegany w jedną i w drugą, też całkiem ok. Roberto bez szału - z tyłu większych błędów z tyłu nie było, a z przodu jak to Sergi - potrafił nie raz pocisnąć przez 30 metrów między rywalami. Messi jak na siebie słabo, na tle drużyny średnio, to samo Suarez.
0
Jak na siebie to średnio, ale patrząc na całą drużynę to był gościem, który kiedy tylko dostał piłkę to robił robotę - miał kilka kluczowych podań i to zajebistych (chociażby asysta). Ogólnie mecz przechodzony, ale jak już dorywał piłkę to minąć kogoś i zagrać kroosowe/kluczowe podanie to nie był problem. W skali zespołu jeden z lepszych, jak na siebie to marne 6/10.
0
Mi się wydaje że to będzie MaTS, Semedo, Pique, Umtiti, Alba, Busi, Rakitic, Iniesta, Roberto, Messi, Suarez. Zabezpieczenie tyłów i ewentualnie wykorzystać swoje 3-4 akcje. Moim zdaniem wygramy to jedna bramką - 0:1 lub 1:2.
12
Jest ok - dość spokojny mecz naszej drużyny, bez ognia ale Eibar jest naprawdę w dobrej formie, tak fizycznej jak i psychicznie. Trudny stadion zaliczony, tak naprawdę Eibar poza strzałami z dystansu to jakiś klarownych sytuacji nie miało. Chłopaki przedreptali ten mecz - kilka zrywów wystarczyło żeby wygrać. Wolę te 3 punkty niż szarpanina po ładnej dla oka grze i porażka lub remis jak za Lucho. U Valverde priorytetem jest taktyka, za Lucho priorytetem była efektowna gra i trio MSN. Wpasuje się do drużyny Cou, wpasuje się Dembele i będzie ok. Poza tym wygrywamy trudny mecz kiedy nie szło ewidentnie Iniescie, Messiemu, Ivanowi czy Busiemu - a to jest ważne, bo we wtorek z Chelsea nie jest możliwe żeby ww czwórka zagrała słaby mecz (w sensie wszyscy na raz). Na Stamford złapać chociażby małą zaliczkę i jesteśmy jedną nogą w ćwierćfinale - ligowa sytuacja jest dobra, nie bądźmy zdziwieni, bo takie nudne klepanie i wyniki na styku ze srodkiem/dołem tabeli będą się powtarzaly. Barcelona tak naprawdę w pełni skoncentrowana wyjdzie na mecz ligowy tylko z Atletico i Realem, reszta będzie monotonna - strzelić coś, wygrać, zapomnieć.
2
Ehh kurła - za jednego Neymara mogłeś mieć czterech Ronaldinho, eh kiedys to było :)
4
Tylko, że gość jak sam walczy o piłkę albo ma korzystny wynik to jest 'ura bura', a jak ktoś go kopnie to potrafi się po murawie turlać tak, że pług do orania murawy nie jest potrzebny. Więc nie wiem czy to przykład dla młodych - dla mnie przykładem jest Maldini czy Puyol.