Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Prawdziwy kapitan i madridista. Pot, krew, łzy i sraka.
6
Iniesta, Busi.
0
Gdzie kolega Łukasz od Wisełki :D?
4
https://m.sadistic.pl/laureat-oskara-2018-vt469529.htm
To chyba jakiś udar albo wylew :D
0
Zaraz jak wrócę z pracy będę zerkał, dzięki ;)
1
Dawno nie widziałem na boisku tyle sęków z drewna - Bale, Casemiro, Ronaldo, Benzema, Cavani, Di Maria, Draxler.
2
Alves kocurze wracaj do Barcy :D
1
Jestem z podobnego pokolenia co Ty, bo również do Barcy przyciągnęła mnie magia (przede wszystkim Ronaldinho),ale może po prostu poczekajmy? Bo o ile Barca zagrała dzisiaj tylko niezły mecz (dobra pierwsza połowa, słabsza druga), o tyle może wystarczy spojrzeć na rywala? ATLETICO w WIELKIEJ formie, które przed meczem 'ma nas doskoczyć na 2 punkty', a tak naprawdę nie stworzyli ANI JEDNEJ sytuacji bramkowej. My ich stłamsiliśmy - taktycznie, w ataku, w pomocy, w obronie. Ale i tak jest źle. Nie rozumiem tego - futbol ewoluuje, cały świat zna futbol Barcy, a mimo to każdy oczekuje że Barca powiezie WSZYSTKICH po 8:0. Macie naszych rywali za głupków? Za piłkarskie zera? Przecież oni mają mózgi, oczy, instynkt i widzą i wiedzą jak tą Barcę zatrzymywać (starać się zatrzymać).
0
Ty chyba dawno RONALDO nie widziałeś xd
0
Ironiczne brawa? To co oni tam klaszczą dupami?
4
To Atletico, które miało nam odebrać mistrza dzisiaj praktycznie NIE ISTNIAŁO. Antoine był przy piłce kilka razy, absolutnie nic z tego nie zrobił. Dość łatwy wizualnie mecz, który na pewno kosztował sporo sił :)
0
Nie będę krakał co mam do powiedzenia na temat Atletico póki co, oby nasi strzelili jeszcze 1-2 bramki i spokojnie zamknąć mecz. Gramy lepiej, dużo lepiej, rywal tylko broni i przygląda się ale...to jednak jest Atleti Simeone. Jeden nasz błąd, jedna kontra i jest remis. Jesteśmy lepsi - po prostu dobić, zamknąć mecz i lecimy dalej.
0
Atletico strasznie stłamszone. ANI jednej składnej akcji.
3
Sprawa dotyczy bardziej tego, że jeśli zarabiasz 2000zl czy tam euro, a krzyczą za bilet na taki mecz 700 czyli ponad 1/3 wypłaty to ciężka sprawa.
15
Też mi się popsuła sokowirówka...
26
Ależ ludzie mają problemy xD
Rzuć ją i chlej do upadłego.
Mam nadzieję, że pomogłem Ci upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
0
Tylko, że to Atletico zawodzi i to często w ważnych momentach (półfinał PK, 3 miejsce w grupie LM). Barca Valverde jest jaka jest, ale jeśli masz mecz z mocnym rywalem to wyniki mówią same za siebie:
3:0 i 0:0 z Juve
1:1 z Atletico
3:0 z Realem
1:1 z Chelsea
To jest raczej mocna strona Valverde - on po prostu nie przegrywa spotkań, ważnych spotkań. A Simeone ma z tym spory problem - każdy widział męki z Chelsea, Romą czy z Sevillą jeszcze miesiąc temu. Dodajmy do tego, że to oni MUSZĄ gonić, oni grają na Camp Nou, im ewidentnie nie leży Barcelona w lidze. Bardzo mocno bym się zastanowił nad tym kto ma większy ból głowy.
0
Moim zdaniem przed jutrzejszym meczem to Simeone ma dużo większy ból głowy niż Valverde. Dlaczego? Po pierwsze to jego 'banda' traci nadal 5 punktów do lidera, a po drugie musi kombinować mocno z taktyką - przygotować się na wariant z Dembele? Na wariant z Coutinho? Może zagrają we dwóch? A może Barca wyjdzie z Gomesem/Paulinho? Czy zagra Iniesta? Może pojawi się Vidal na skrzydle? Wyjdą mocnym pressingiem żeby nam coś szybko wbić? Czy poczekają na drugą połowę i wyjdą bardziej bezpiecznie? A Valverde śpi spokojnie - gra u siebie, z rywalem którego skład i nastawienie potrafi wymienić nawet małe dziecko na jednym tchu.
0
To akurat właśnie określało kiedyś Maradonę, a dzisiaj Messiego. Wiesz, że dobrze dryblują, wiesz, że mogą Cię minąć i z lewej i z prawej, wiesz jak oni grają, znasz ich na pamięć - ale wychodzisz na przeciwko z nimi, a oni robią to po raz kolejny, ogrywają Cię, grają kluczowe podanie, oddają strzał, strzelają bramkę. Było wielu wielkich snajperów, genialnych pomocników ale dla mnie tylko Messi i Diego Armando są tymi z kosmosu - niby znasz ich każdy ruch, a oni wciąż dryblują, strzelają, asystują i wygrywają mecze. Nawet mimo trudności - mimo pojedynczych plastrów, podwójnego krycia, krycia strefowego (czyli 2-3 graczy zawsze się kręci koło Messiego/Maradony), oni wciąż znajdą sposób żeby 2 czy 3 razy wyprowadzić Cię w pole i zrobić duży pożytek dla swojej drużyny.
53
Jak z kapelusza? Przecież faulowali Verme - faul to faul, Lahoz ma wyj**ane kto gra w jakich koszulkach. Faul w polu karnym, gwizdek, rzut karny i po temacie.
1
Ogólnie się zgodzę. Sam nikogo nie wyzywam, ale często mi się zdarza pisać żeby ludzie zaczęli też trzeźwo myśleć. Bo po prostu NIE DA SIĘ wszystkiego wygrywać. Piłkarze są ludzmi, zdarzają się dołki, słabsze okresy. I właśnie po to od września tyrali te punkty żeby teraz w razie 2 remisów przy grze co 3 dni być nadal liderem. Jeszcze kilka razy nam się pewnie zdarzy coś zremisować, a może nawet przegrać. Tak jak i AM się to zdarzy. To jest sport.
1
Po dzisiejszym meczu powiem tak - nie ma rzeczy idealnych na świecie. Wyobraź sobie piękny, ciepły kraj. Widzisz w nim cudowne stadiony, pełne kibiców (w tym wiele pięknych kobiet), możesz podziwiac świetnych piłkarzy - najlepszych w swoim fachu. Pełne emocji spotkania - z wieloma golami, ogrom znakomitych dryblingów, strzałów czy sztuczek technicznych. Ludzie na ulicy są bardzo mili, wszyscy chodzą odziani w szaliki różnych barw, uśmiechają się, piwo w barach smakuje jak miód, a potem widzisz gęby i decyzje Lahoza, Borbalana czy Hernandeza i wiesz, że coś jest k**wa nie tak...
1
Słabo gramy dzisiaj i to jest fakt, ale też ciężko się pogodzić z decyzjami sędziego. 3 kontrowersje i tak naprawdę 3 na naszą niekorzyść. A ja głupi się w 40 minucie cieszyłem - 'no Lahoz dzisiaj nieźle, co ostrzejszy faul to jedzie z żółtą dla Las Palmas, nie czeka aż będzie rzeź'.
15
To serio była ręka Digne? Gramy w siatkówkę? Że niby blok-aut i każde draśnięcie się liczy. Ja czaję to - dotyka i jest ręka. Ale tutaj był 60cm od piłki po odbiciu od słupka i ta piłka mu gdzieś po włosach u ręki poszła, no ludzie szanujmy się. Nie widzi jak bramkarz broni ręką 15 metrów poza polem karnym, widzi otarcie w naszym polu karnym gdzie nie było tam nawet żadnego zawodnika LP.
15
Wstawaj, zesrales się! ;)
2
Masz link, tam można wpłacić.
PS. Nawet jak ktoś nie ma pieniędzy. nie może wpłacić czy po prostu nie chce, bo nie lubi tak wpłacać (boi się, że to fejki) to poproszę o zwykłą modlitwę.
23
https://skarbonka.alivia.org.pl/piotr-szczepanik
Witam, ja z małą prośbą. Jeśli ktoś może i lubi pomagać, to proszę o pomoc dla znajomego. Bardzo otwarty i pomocny człowiek, pełen pasji. Ojciec i mąż, młody chłopak (34 lata) - diagnoza nowotwór mózgu, już raz lekarze go odratowali, miał załamanie choroby, stan bardzo ciężki ale nie dał się - walczy dalej i zbiera pieniądze na protonoterapię w Czechach.
0
Ja wątpię żeby Atletico puściło grajka z dużym potencjałem i już niezłymi umiejętnościami za 30 baniek. Na pewno był jakiś wałek - czy pod stołem czy oficjalnie przez sponsorów.
0
Też mnie nie dopadaly, ale wczoraj wieczorem miałem w ciągu 5 minut jakieś 15 reklam...
2
To jest ominięcie ich prawa - oficjalnie to jest 30 milinów, gdzieś pod stołem poszło pewnie dodatkowe 40-50. Moim zdaniem Atletico wyrwało conajmniej z 70 baniek za niego.