La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 592 Culés

11

Barca rok temu zeby wygrac LM to musiala pokonac mistrzow z najlepszych lig europejskich. A to co w tym roku jest to kpina jakas ktos pomylili LE z LM.

0

@Barcaa12 No co zrobisz. Atletico i tak zmiażdży Real w finale.

0

@Barcaa12 Barca rok temu grała z tym samym City i nikt o nich nie mówił, że to ogórki. A, przepraszam - nie z tym samym, bo nie mieli Sterlinga, Otamendiego i De Bruyna.

0

@Kubix93 I co z tego jakos bez nich zdobyli mistrza Anglii.

0

@Barcaa12 Jestem pewny, że jak za rok Real wylosuje np Leicester w grupie LM, to będzie że zawsze mają ogórki. A jak my trafimy na Leicester w 1/8 czy w ćwierćfinale to będzie - 'ehh, znowu z mistrzem kraju gramy, ciężkie losowanie'. A wiesz dlaczego ? Bo może 2% osób na tej stronie ma w głowie chociaż troszkę obiektywizmu i nie są zaślepieni jedynie nienawiścią do Realu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?