La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1451 Culés

1

Jak po klasyku pisałem, że opadliśmy z sił i nie mamy formy, bo widać to było z Arsenalem i Villarrealem to zostałem wyśmiany, może 1 osoba się ze mną zgodziła na 10. A teraz spójrzmy na to tak. Co gramy z Atletico dzisiaj ? NIC, kompletną kaszanę. Ile razy TA SAMA z Enrique na czele drużyna grała z Atletico Simeone ? 6 razy. Ile razy przegrała? Ani razu. Nie sądzę, że dzisiaj przegrają ale przypomnijcie sobie jak łatwo było nam strzelić gola, tej samej drużynie z którą gramy, w poprzednich meczach kiedy byliśmy w formie. Graliśmy z nimi jak chcieliśmy kiedy były siły i forma, teraz po prostu zniżyliśmy loty, to widać od jakiś 3-4 tygodni. Przyszło nie w porę, być może odpadniemy przez to z LM, ale z drugiej strony patrząc - ta kosmiczna forma dała nam finał PK i (być może) mistrzostwo. Wierzę w Was chłopaki do końca, ale widać po Was, że to nie jest to co było w okresie listopad-luty.

konto usunięte

0

@Kubix93 Ja cię popieram, coś koło Arsenalu zaczął się dołek i to było widać gołym okiem,nie umiejszając klasy Atletico,oni są mocni

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?