2

Jajca się dzieją na murawie totalne - są gracze Espanyolu (tfu!) inteligentni - trzeba przyznać. Faulują NON STOP, dosłownie co 20 sekund jest faul ale robią to mądrze. Szarpią za koszulki, kopią tak żeby nie było widać - no robią wszystko żeby tylko ktoś kto ma piłkę nie przebiegł 5-10 metrów. A sędzia na to wszystko patrzy z bliska i praktycznie nic nie widzi. Woli widzieć jakieś 'dyskusje' Suareza i dać mu żółtą albo jakieś przepychanki Neymara i jego też kartonikiem poczęstować niż dać go Caicedo, który 10 minut nam zabrał a do tego wjechał w Albę jak byk w torreadora. Jakież nasi piłkarze muszą mieć nerwy, ja osobiście jak bym po 2-3 takich zagraniach przy**erdolił typowi to na prawdę wtedy by nosze były potrzebne i to szybko.

1

Jeeeeeeest króóóóól! Jedziemy z nimi - zabić panowie, zabić ich!

12

Ile oni muszą mieć siły w sobie psychicznej, że takiemu jednemu czy drugiemu nie za**bią w pysk to masakra :D ja jakbym tam grał to bym nie wytrzymał i ich mucił od razu :D

0

Mają handicap u sędziego, ale też spójrz jak nasi grają niedokładnie. Mnóstwo strasznie niecelnych podań...jak nie my...

3

Oni mają szansę w tym dwumeczu. My nie mamy kontroli nad meczem, bo forma średnia no i oni utrudniają grę, bo co 20 sekund kopią po nogach i ciągają za fraki. Będzie ciężki dwumecz, szczególnie, że mają rewanż u siebie oraz już strzeloną bramkę na wyjeździe.

0

Diop naprawdę mówił, że oni nie grają agresywnie ? Chłop ma nieźle mózg wyprany, ale taka polityka Pereza. Płaci im za takie coś żeby kopali, tak samo jak Getafe.

0

Espanyolowi teraz wynik pasuje. Ich trener przed meczem mówił, że idealnie byłoby zremisować bramkowo, pewnie żeby potem u siebie na 0:0 grać.

1

Dawać panowie na 2:1 na szybkości, a potem ich wgnieść w ziemię, zniszczyć. Manita by się przydała żeby pokazać burakom miejsce w szeregu.

2

Ależ akcja Daniego Alvesa!

6

Perez: 'Benitez! Macie grać jak Barcelona!'
Benitez: 'Ok, Prezesie'

Barca traci punkty, Real też.

0

W tym meczu tak było. Z Deportivo też tak było. Co my graliśmy ? W 70 minucie się pojawiła statystyka celnych strzałów i było 1:1. 1 celny strzał na 70 min to ciut za mało. Z Depor też gra na full przez 45 min a potem padaka.

1

Eh...dzieciaki zawsze to samo. Jak wygrana 4:0 z Betisem i sędzia dał nam karnego to 'e, tam', a jak strata punktów to pierwszy winny jest sędzia, drudzy winni to piłkarze rywala, ale nigdy to nie jest wina naszych piłkarzy...

0

Nie odgwizdali karnego ? Nie uznali jakiejś prawidłowej bramki ?
Ja nic takiego nie widziałem.

1

Barcelona nie gra nic jeśli tylko rywal się nie położy lub nie popełni błędu. Taka jest prawda. Jak tylko rywal gra nieźle z tyłu to już jest padaka.

3

Mieli całe 90 minut na wygranie, a Ty chcesz żeby 5 minut doliczał ? Skopali mecz zupełnie więc nie ma co gadać.

0

Ależ akcja Messi-Iniesta-Neymar-aut. Tiki-taka niczym za Pepa.

0

Gramy tak bez pomysłu, że 1:0 to będzie cud. 0 jakiegokolwiek zaskoczenia. Podania, podania i jeszcze raz podania i myślą, że może Espanyol rozłoży nogi.

0

West Ham właśnie strzelił już, czas na Liverpool.
A Malaga gra ostatnio b.dobrze u siebie, więc w meczu z Celtą coś wkręci, a Celta - wiadomo, dobra ofensywa więc dadzą radę.

3

Skoro mecz się odbywa w Barcelonie to raczej mały jest sens aby gracze nocowali w hotelach :D

0

Ja dzisiaj na spokojnie:
Leicester 1
Barcelona 2
Atletico 1
Arsenal 1
Liverpool West Ham obie strzelą
Malaga - Celta obie strzelą

Za 10zł, do wyjęcia 152zł :)

3

No właśnie tak patrząc na niektóre bramki/asysty/zagrania to już pomału mam wątpliwości. Tak jak np dzisiaj - asysta do Suareza, a w 91 minucie przyjęcie piłki krzyżaczkiem - piłki lecącej z drugiej połowy boiska, pewnie z prędkością 60-70km/h :) Magia!

6

Niestety oglądałem mecz z komentarzem Raya Hudsona po angielsku więc nie wiem co ci 'komentatorzy' z Eleven mówili :)

14

Patrzę na Neymara i...mam wrażenie, że pomalutku ale zaczyna przerastać magicznego R10.
Oczywiście polecą hejty - wiadomo, Ronaldinho miał swój magiczny styl, ten koci ruch z piłką, ale Neymar na swój sposób już go przerasta.

0

WTF? MSN jednak nie ma granic! Bramki to dla nich za mało, asysty też! Oni muszą zagrać coś magicznego, przynajmniej raz na 45 minut :D

2

Teraz Messi z wolnego, patrzta!

Edit: Wizja mnie trochę zawiodła...

3

Widać zmianę pozycji. S.Roberto biega za trzech jak zawsze Rakieta, a Chorwat może za to błyszczeć z przodu niczym Iniesta!

2

Verminator też dzisiaj profesor! :)

0

Ja też mówie o wyjątkowo brutalnym wślizgu, który łamię nogę. Co z tego, że wykonujący go pierwszy dotknął piłki i ją wybił jak przypadkiem połamał nogę rywalowi.

0

Ależ wejście Bartry w mecz!

0

Bo tak jest. Jeżeli CZYSTO i KLAROWNIE wjedziesz w piłkę, np wślizgiem. A rywal jest spóźniony i siłą impetu się zderzacie to jest faul. Gość A trafia EWIDENTNIE wślizgiem w piłkę, gość B jest pół sekundy spóźniony i się zderzają i gość B ma złamaną nogę i to jest faul i czerwona ? Gdyby tak było to byłby zakaz wślizgów, proste. Po co obrońca ma wjeżdżać w piłkę skoro może komuś krzywdę zrobić. Zakazać wślizgów!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?