Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vardego osobiście poznałem dopiero w tym sezonie, ale gościu podobno jeszcze kilka lat wstecz grywał gdzieś w 4 czy 5 lidze angielskiej więc wiadomo czemu mało kto go znał.
A o Riyiadzie Mahrezie czytałem już kilkakrotnie, nawet sam o nim kiedyś tutaj pisałem, gościu już 2 sezony temu bodajże był znany wśród kibiców BPL, mam kumpla co kibicuje wiernie United i mówił mi kilkukrotnie, że gościu za 3-4 lata trafi na salony (a mówił to pierwszy raz ze 2 lata temu, więc mało się pomylił).
1
Wychodzi na to, że wczoraj nie straciliśmy 2 punktów tylko zyskaliśmy 1 :D
0
Oj jest, jest :) Jeszcze 60 minut meczu :)
0
Eysseric właśnie średnio, moja w tym wina, bo trochę mu taktyka nie pasuje - musi uczyć się gry na nowej pozycji (prawy pomocnik), średnio mu idzie - 1 bramka, 5 asyst. Za to Maupay geniusz! 17 meczy, 12 bramek i 7 asyst! A ma chłopak 17 lat :) obok niego Fierro, a w zanadrzu Luka Jović (dopiero w 2016 roku), pewnie będę przechodził na inną taktykę (5-2-3 albo 3-4-3), bo potencjał takich napastników trzeba wykorzystywać :)
2
Pykam sobie dzisiaj od rana w FM'a 2015, zacząłem z tydzień temu grę AS Saint Etienne, szukałem jakiegoś średniaka, nie za bogatego, z jakimś małym potencjałem. Póki co mam styczeń, wycisnąłem z klubu 100% zdecydowanie, w lidze 2 miejsce - 1 punkt za PSG, a już 7 punktów przed trzecim w tabeli Lyonem. W Lidze Europy wyjście z 1 miejsca z nie najłatwiejszej garupy (Besiktas, Zurych, Rubin Kazań), komplet zwycięstw w tejże grupie. W CdL - 2 rundy awansowane. W Pucharze Francji również. Na początku sezonu ściągnięty tylko Lucas Romero (DP/PŚ), grałem trochę na aferę, zajechanie zawodników (słabi rezerwowi), no ale fart był ze mną - obyło się bez kontuzji, a zarząd w styczniu rzucił mi 12 milionów na transfery. Zakupiłem już Carlosa Fierro już (2 mecze, 2 bramki, 3 asysty), no i za chwilę będę miał potwierdzenie transferu Balanty. Fajny klubik - jak ktoś pogrywa w FM'a to polecam. Będę jechał po półfinał LE i walczył o mistrza z PSG w lidze. :)
0
No pewnie :)
Z Niemcami 3-1 do przodu, z Irlandią 5-1, a z Ukrainą 3:0.
Tak jak dzisiaj Barcelona z Deportivo 5:0 minimum :D
0
Chyba D nie widziałeś :)
3
Tak czy siak grupa ciężka.
Niemcy myślę, że nie do ogrania na takich turniejach - przynajmniej do ćwierćfinału.
Irlandia jak już mówiłem - prędzej kości połamią niż dadzą 3 punkty zdobyć/
A Ukraina tak trochę jak my - ma zdecydowanie czym postraszyć, Konoplianka czy Yarmolenko na skrzydłach.
No ogólnie Niemcy pewnie z 1 miejsca wyjdą, a o 2 miejsce walka do upadłego będzie.
0
Trafimy pewnie na Chorwację lub Włochów i pograne :)
Już grupę można uznać za ciężką:
Niemcy - wiadomo. Na turnieju typu MŚ czy ME wygrać z nimi jest naprawdę ciężko.
Irlandia - nigdy nie odpuszczają, prędzej nam kości połamią niż dadzą ugrać coś więcej niż remis.
1
Portugali, Islandia :)
Do tej grupy można by było i nas dolosować :)
0
Ogląda mecz żeby widzieć jak później marnować setki w 1 drużynie :)
0
Jutro zapewne zastanie nas sytuacje gdzie będziemy na równo z Ateltico, a Real tylko 2 punkty w plecy. Więc liga zacznie się od nowa. Dla nas to fatalnie, ale w Madrycie się cieszą - i w tym czerwonym i białym.
0
Wątpię - Real ma to do siebie, że jak Barcelona daję prezent to oni raczej już to wykorzystują (poza nielicznymi przypadkami - np w tym sezonie z Malagą). A my zapewne jak w tamtym sezonie - weźmiemy się w garść w lutym/marcu i wtedy będzie klepanie ogórków po 5:0 zamiast głupich wpadek.
0
Za Guardioli rzadko kiedy tak się działo. Wtedy albo mecz kończył się remisem/porażką, bo najzwyczajniej w świecie rywal był lepszy albo było 4 czy 5 do 0 i koniec tematu. Nie było odpuszczania, a za Enrique grają magię przez 5 meczy, no bo LM to trzeba wyjść z 1 miejsca, a no bo Real to trzeba im pokazać, a potem przychodzi Deportivo i jest myślenie 'a tam, 6 punktów do przodu, jesteśmy w gazie, potrenujemy dzisiaj 90 minut z ogórkami i tyle' i się kończy 2:2 a potem dziwota, że spinka na koniec sezonu jest.
0
Nikt nie mówi tu o braku szacunku, ale dlaczego po takiej padace jak z Valencią czy dzisiaj nie mam prawa powiedzieć, że nasi są po prostu frajerami ? Oddają punkty, gubią je i na wyjeździe z rozbitą totalnie Valencią (u nas praktycznie podstawowy skład) i u siebie z zespołem, który powinien wyjeżdżać stąd z bagażem 3-6 bramek (jeśli Barca byłaby sobą). Po prostu frajerzymy teraz, a w lutym/marcu przyjdzie znowu moment liczenia punktów i zaglądania w terminarz żeby zobaczyć 'z kim gra Real/Atletico, bo trzeba patrzeć na nich żeby zgubili punkty'. Zamiast z 4 i 6 punktową przewagą nad największymi rywalami grać swoje to my po prostu podajemy im pomocną dłoń mając przed sobą mordercze KMŚ - 12 godzinną podróż, prawie beztreningowy tydzień, 2 mecze w 4 dni i 12 godzinny powrót. Nikt już nie pamięta co się stało z Realem po KMŚ? Już tam grali zgaszeni, a potem jak wrócili to się tak z formy wysrali, że Schalke prawie za burtę LM wyrzuciło.
0
Ja tam odpuszczam losowanie. Idę na miasto z kumplami poprawić sobie trochę humor, bo to co Barcelona dzisiaj odstawiła to masakra. Teraz w tygodniu na szczęście będę w robocie to nie będzie trzeba oczu męczyć tym co nasi grają, mam nadzieję, że chociaż te KMŚ zdobędą - wyjdą na nie na 100%, bo jak jadą tam z myślą taką jak w ostatnich 3 meczach (Valencia, Leverkusen, Deportivo) to lepiej oddać ten tytuł i zapieprzać na treningach przed meczami w lidze.
0
Kolejkę temu było to samo :)
Myślę, że Enrique zacznie ogarniać sytuację jak spojrzy w tabelę na nowy rok, gdzie będziemy na 3 miejscu z kolejką w plecy i dopiero zacznie grać na 100%.
0
A mi się wydaje, że ma 3 punkty na ATM (dzisiaj będzie na równo) oraz 5 nad Realem (jutro zapewne -2). Ale do końca roku będziemy przez KMS kolejke do tyłu i będziemy na 3 miejscu. Już nie będzie luzu, każdy mecz będzie trzeba grać na 100%, 1 wpadka i będzie nieciekawie.
1
To, że oddajemy go na tacy, na własne życzenie :)
0
A przypomnieć Ci kto w styczniu był liderem i dlaczego Barcelona Luisa Enrique nie mogła pozwolić sobie na 'zabawę' z ogórkami ? Dlatego marzy mi się żeby Real i ATM nas dogonili i wtedy będę oglądał mecze na które czekam, a nie cyrki.
0
Typowa Barcelona Luisa Enrique. Strzelić gola, a najlepiej dwa i 'głowami' być w barze na piwie. Od czerwca 2014 to oglądam. W meczach z ogórami Enrique na konferencjach mówi, że będzie gra na 100% itp itd. No i jest - do 1 bramki. Potem do 2 bramki jest gra na pół gwizdka, a kiedy na tablicy wyników widnieje 2:0 to Barcelona schodzi do szatni, a rywale odrabiają straty. Z Realem, Bayernem, Juventusem czy Atletico nasi potrafią zagrać 90 minut na 120%, a ze słabszymi drużynami nie. Mam nadzieję, że ATM nas dogoni, a Real zrobi to w lutym i może wtedy Enrique zrozumie gdzie leży jego błąd.
0
Zjechaliśmy grą od meczu z Romą o przynajmniej poziom, jak nie więcej. Ostatnie mecze to w sumie takie aby poklepać, 'jakoś ta bramka wpadnie' i 3 punkty będą. Ostatnie kolejka pokazała, że tak to nie działa. Oby i ta kolejka też nam nie wyszła bokiem.
1
Dla Munira nie wykorzystać setki to nic! On teraz bawi się w to ile DWUsetek nie wykorzysta :)
0
Wchodzi Mathieu, popełnia błąd - nerwy w końcówce gwarantowane. Słabiutki mecz gramy, taki a'la z Valencią. Oby pokopać w kołeczku, strzelić gola albo dwa i dograć jakkolwiek mecz.
0
Mam nadzieję na skromne 1:0. Gramy słabo, po prostu słabo. Więc -4 w Madrycie niech dalej będzie, bo patrząc na grę to czuje -2, bo remis jest tutaj możliwy.
0
Wyczuwam remis. Nie kontrolujemy jakoś mocno meczu, a oni są groźni z kontry.
0
Zenit na 1:1.
Może Valencia się jeszcze obudzi...
Trochę plama na honorze dla BBVA, bo z takiej grupy nie wyjść kosztem Gent to lekki wstyd. Sevilla miała pecha w losowaniu, chwały nie przynieśli ale 3 miejsce w takiej grupie nie jest złe, a Valencia naprawdę słabo - teraz Zenit podaje im rękę i zobaczymy co z tego będzie.
0
Dlaczego nie Adriano na środku pomocy, nie mogę na tego Kaptouma patrzeć. Chłopak nawet nie wie za bardzo jaką ma pozycję na boisku, bo wszędzie go widzę, a nic dobrego jeszcze w tym meczu nie zrobił...
0
Mogą się odwoływać nawet do Sądu Grodzkiego.
Oficjalny komunikat rozgrywek poszedł, że klamka już zapadła, bo tak mówi regulamin i już. Więc myślę, że nic to nie da.
2
A jaki to ma być los? Przecież oficjalna decyzja o wykluczeniu już poszła 4 dni temu.